Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti aggódnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti aggódnátok, ha a párotok elmondaná, hogy megcsalta az egyik volt párját? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Múlthéten mesélte, azóta picit a fejemben van. Nagyon sokáig együtt voltak (8 évig). Aztán teljesen tönkre ment a kapcsolatuk. A volt barátja folyton gyanúsítgatta, hogy biztos megcsalja. 2 héttel mielőtt elhagyta, lefeküdt a barátja kollégájával. Exe folyamatosan félre dugott. Picit elbizonytalanodtam, nálunk semmi ilyesmi nincs, de azért mégis megcsalás volt. Vagy csak én reagálom túl?


31/f


2018. júl. 2. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne foglalkozz vele.
2018. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem reagálod túl. Sokat elmond egy emberről, hogy bizonyos helyzetekre hogyan reagál, miként cselekszik. Olyan szempontból elgondolkodtató, hogy ha probléma van a kapcsolatban, akkor neki ez egyfajta "megoldás", vagy helyettesítő lehet a jövőben is, hiszen ez nem csak szituációfüggő, hanem ilyen a személyisége, a viselkedése. Tehát máskor is előfordulhat, hogy eljut egy olyan pontra, hogy ahelyett, hogy szembenézne a problémákkal, és a megoldásukra, megbeszélésükre törekedne, inkább hűtlen lesz. Az nem indok, hogy őt is megcsalták. Ki is léphetett volna a kapcsolatból, de ő ehelyett azt választotta, hogy inkább „visszacsalja” a barátját.
2018. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Elmondta nem titkolta el .Sztem nem hűtlen tipus csak a helyzet ezt hozta ki belőle meg az a pàrod exe is.
2018. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

a vér nem válik vízzé.

ez ugyan olyan mint a tudatmódosító szerektől való függőség, lehet hogy lerakta és tisztán éli az életét, de a statisztikák nem hazudnak.

70%-uk idővel visszaesik.

2018. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem a múltja alapján kéne véleményt alkotni róla, hanem az alapján, ahogyan veled bánik, amit eddig te tapasztaltál belőle.
2018. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Mekkora hülyeség, hogy ne a múltja alapján ítéld meg, meg hogy a helyzet ezt hozta ki belőle. Ez tipikusan csak magyarázkodás, önmagad mentegetése, amikor tudod, hogy a te felelősséged, amit tettél.

Választhatott, hogy megcsalja-e a barátját, vagy sem, és ő úgy döntött, hogy megteszi, nem csak úgy véletlenül megtörtént vele.

Vannak olyanok, akik úgy döntenek, hogy ők egyenes emberek, a gondjaikat megoldani akarják, ha pedig nem megy, akkor szakítanak. És vannak olyanok, akik e helyett inkább megcsalják a másikat.

Miért ne tenné ezt később veled is?

2018. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg az hülyeség, amit itt sok ember prédikál. Kérdező, az a lényeg, hogy veled miként bánik. Csalhat meg olyan is, aki előtted még soha nem csinált ilyet és lehet hűséges, aki csalt már párszor. Minek általánosítani? Személyfüggő.
2018. júl. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Szép dolog az őszinteség, de nekem az ilyen kijelentésekben benne van mindig az "én szóltam".

Magánvéleményem, de, ha az ember nem követi el újra, felesleges az új párját ilyen történetekkel sokkolnia.

2018. júl. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos nekem is volt olyan barátnőm akinek volt 9 kapcsolata, és hat srácot meg is csalt. Lényegében a következő barátjával. Rettentően zavart és állandóan azt mondogatta hogy jajj az már a múlt, most már nem ilyen. Nem nagyon tudtam megnyugodni. És akkor is így gondolkodtam hogy vajon engem is megcsalna e, sokat beszélgetett egy sráccal, megkérdezem miért? Mondtam neki poénből remélem nem vele csalsz majd meg:D Hát annyira jó volta poénom, hogy lényegében ráhibáztam, nem sokkal később megcsalt vele. Én azóta nem hiszik nőknek. Akinek ilyen múltja van, azzal nem folytatom a kapcsolatot.
2018. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezután nem tudnék bízni benne, ami valószínűleg szakításhoz vezetne.

Nem igazán akarnék olyan emberrel együtt lenni, akinek ez egyáltalán belefér az életébe, értékrendjébe, ill. akinek ennyire futja a problémakezelő képességéből, és/vagy gyerekes bosszúálló típus (ha tudott róla, hogy az akkori párja megcsalta)

2018. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!