Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megsértődne ha megkérdezném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődne ha megkérdezném?

Figyelt kérdés

Elég lapos a házasságunk, mármint érzelmileg és szexuálisan. 12 éva vagyunk házasok, de mára leginkább már csak apa és anya vagyunk. Én sokszor próbáltam már feldobni, de a feleségem passzív ebben a kérdésben. Az utóbbi időben elkezdett öltözködni, fodrász, kozmetika, menő kéz és lábkörmök, sport, étkezés. Komolyan mondom, jobban néz ki mint 20 évesen. 165/54, jó test, szép arc.


Én gyakran nem vagyok otthon a munkám miatt. Legutóbb egy virágcsokor volt az asztalon, meg is kérdeztem hogy honnan van. Az egyik ügyfelétől kapta, sokat segített neki.

Én nem gondolom hogy megcsalna, sőt bármit tennék rá hogy nem. Viszont a passzivitása már idegesít. A szexet szabotálja ahol csak tudja, és ha van is, kb. olyan, mintha a szobanövényt vittem volna az ágyba.


Most lesz egy beteg kérdésem: mit szólna hozzá, ha azt mondanám neki, hogy hozzon fel egy pasit, és azzal szexeljen előttem. Vagy csak szimplán menjen el valakivel, csak tudjak róla. Valaki dugja meg rendesen. Egy ilyen kérés hogyan jönne át egy nőnek?



2019. aug. 5. 22:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

Én márpedig a leírtak alapján el tudom képzelni, hogy neki már van pasija, akit felvinne szemrebbenés nélkül, ha megkérdeznéd :)

Amúgy, ha ez ilyen vágyad, persze, egy kérdést megér, lehet kiderül, hogy ő is bukik az ilyenre.

2019. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 SHARON TATE ***** válasza:
88%
Miazhogy! Minden lennél csak szép még jó nem....
2019. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem ha ezt kérné a férjem, másnap beadnám a válást. Ez a lehető leghülyébb dolog. Kérdezd meg mi a baja, beszélgess vele.
2019. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell bátorítani, megy az úgy is. Szerinted kinek csinosítja magát, ha az ágyban uaolyan passzív mint eddig?
2019. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Szinte fix, hogy szeretője van. De ha ezt így felhoznád agresszív reakciót váltanál ki erős tagadással, hogy neki pedig nincs senkije (holott majdnem biztos, hogy van).


De a cuckold-ot nem hiszem, hogy bevállalná, mivel a szeretőt szereti, te pedig a balek élettárs vagy. Bármilyen szomorúan is hangzik.

2019. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%

És mi lenne ha mondjuk KOMMINUKÁLNÁL vele basszus vagy odafigyelnél rá? Vagy ha mondjuk te vinnél neki virágot? Vagy ha elmennétek valahova kettesben? Nem tudom mivel próbáltad felrázni a kapcsolatot de nem csinálhattad valami jól. A gyerek körül segítesz neki?

Az a legkönnyebb, hogy oké akkor vigyen fel egy pasit... De valahol régebben valószínűleg te rontoddal el, te nem fordítottál rá elég energiát és hagytad kihülni. Hogyha vele akarsz maradni akkor tegyél érte ne pedig a könnyű utat keresd.

2019. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Utolsó! Amiket írtál már minden megvolt. Amikor otthon vagyok, bevásárolok, főzök, a gyerekkel vagyok. Tehermentesítem, sőt én mondom hogy menjen el futni, vagy csináljon azt, amihez kedve van.

Volt már több beszélgetés is, de semmivel sem lettem okosabb. Sosem gondolnám hogy megcsalna, az teljesen kizárt, velünk ilyen nem történne meg.

Azt viszont elhiszem hogy megunt, hosszú ideje vagyunk együtt. Ebből a pozícióból szerintem nincs felfelé vezető út, maximum a stagnálás. Egy új az mindig érdekes, a régi meg ha jó is, de unalmassá válik.

Sőt azt is tudom semmi sem fog változni, ezért gondoltam arra, hogy menjen el mással, az legalább az én fantáziámat is megmozgatná. Ha én már kevés vagyok, akkor elmehet mással aki lázba hozná!


Aki meg azt írná hogy beadná a válást másnap ha ilyet mondanék neki, attól meg megkérdezném a következőt: Édesem, hát én nem kellek neked, és még te sértődsz meg?


Arra is gondoltam már, hogy segítségnek jó vagyok, mert mindent elbír a hátam, normális vagyok és rendes. Egy igásló. Elhagyni nem lenne neki jó üzlet, mert azért eléggé sokminden az én feladatom, vagy az én hatásköröm.


A másik pasis felvetés meg onnan jött, hogy megnézném már egyszer úgy is, hogy valaki megdugja rendesen, ha már én nem tudom. Viszont kritérium a minimum 18/6cm-es farok. Tényleg kíváncsi lennék rá!

2019. aug. 6. 00:23
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

#7


Te itt a balek élettárs vagy, semmi több. Van szeretője, semennyire nem kíváncsi a fétiseidre, hogy előtted csinálják.

2019. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mitől lennék balek? Ja, hogy szemétnek, kiszámíthatatlannak kellene lennem, az macsós. Hát ezt már elbsztam.
2019. aug. 6. 00:45
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ne forgasd ki erre. Azért vagy az, mert mindent megcsinálsz úgy, hogy ő erre már alig reagál, le se szar. Te meg jó pofát vágsz mindenhez, semmi reakció.

2019. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!