Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megsértődne ha megkérdezném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődne ha megkérdezném?

Figyelt kérdés

Elég lapos a házasságunk, mármint érzelmileg és szexuálisan. 12 éva vagyunk házasok, de mára leginkább már csak apa és anya vagyunk. Én sokszor próbáltam már feldobni, de a feleségem passzív ebben a kérdésben. Az utóbbi időben elkezdett öltözködni, fodrász, kozmetika, menő kéz és lábkörmök, sport, étkezés. Komolyan mondom, jobban néz ki mint 20 évesen. 165/54, jó test, szép arc.


Én gyakran nem vagyok otthon a munkám miatt. Legutóbb egy virágcsokor volt az asztalon, meg is kérdeztem hogy honnan van. Az egyik ügyfelétől kapta, sokat segített neki.

Én nem gondolom hogy megcsalna, sőt bármit tennék rá hogy nem. Viszont a passzivitása már idegesít. A szexet szabotálja ahol csak tudja, és ha van is, kb. olyan, mintha a szobanövényt vittem volna az ágyba.


Most lesz egy beteg kérdésem: mit szólna hozzá, ha azt mondanám neki, hogy hozzon fel egy pasit, és azzal szexeljen előttem. Vagy csak szimplán menjen el valakivel, csak tudjak róla. Valaki dugja meg rendesen. Egy ilyen kérés hogyan jönne át egy nőnek?



2019. aug. 5. 22:58
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Akkor mi lenne a helyes reakció?
2019. aug. 6. 00:51
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

#11


Már semmi, késő lázadozni. Még az elején kellett volna leülni és megbeszélni miért történik ez. Ha az indok "nem megoldható" akkor pedig akkor elgondolkodni a továbbiakon.

2019. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy segítesz neki, meg rendes vagy, mit csináltok együtt?

Közös program kettesben?

Az, hogy megváltozott, vagyis egyre jobban néz ki, de elutasítja a veled való együttlétet, az elég gyanús.

Én a helyedben nem mindjárt azzal kezdeném, hogy hozzál fel valakit drágám. Megkérdezném tőle, hogy van-e valaki esetleg, akinek tetszeni akar, mert te nagyon szépnek találod, de biztosan nem miattad csípi ki magát, ha mindig visszautasít. Egyáltalán kideríteném, hogy van-e valaki más. Ha esetleg van, akkor mindjárt témánál is vagytok.

2019. aug. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran nem vagy otthon, azért olyan nagy segítség nem lehetsz (különben is gáz, ha csak "segítség" vagy - nem inkább ő te segítséged?). Szoktál neki udvarolni? Nem ilyen nagyon direkt kegyes csere-ajándékot kell adni (most végre nyugodtan elmehetsz futni drágám, mert épp ráérek, de este várlak ám) és "már beszélgettünk" címszó alatt anti-romantikusan bejelenteni a te igényeid - elnézést ha nem így volt(!). Vannak kettesben élményeitek? Szoktad megdicsérni bármiért? Egy nőnek - sajnos :) - általában az a legizgatóbb, ha úgy érzi, elsősorban nem csak arra kell, persze arra is, de ha a szex legalább látszatra spontán lehet, nem pedig üzlet és strigulázott teljesítmény, amit a másik számon tart. Pl. megmasszírozod a hátát, aztán otthagyod, hadd főjön. Vagy ebédszünetben írsz valami kedves üzenetet, amiből lejön, hogy eszedbe jutott. Nem fogja érteni és estig rád gondol. Ha megérkezik, kimész elé és adsz egy csókot, udvariasan leveszed a kabátját. Megfogod a kezét séta közben. Érdeklődsz, te is elmeséled a napodat, kikéred a véleményét valamiről...stb. Tök ingyenes apróságok. A "rendes vagy", azaz megcsinálod ugyanazt a mennyiségű munkát és házimunkát, mintha egyedül élnél, az a minimum. Ha - pláne ha mindketten dolgoztok - a közös gyerek nevelésébe, ellátásába is felesbe "beszállsz", hát az is a normális, ha ismerni akarod a saját gyereked, tehát legalább nem indulsz mínuszról. De a párkapcsolat plusz ezen felül-kívül van. Nem attól fogja szeretve és nőnek érezni magát melletted, ha mondjuk aznap elmosogattál.

(Itt egy egyszerű cikk: [link]

Ha a férjem ilyen "kölcsönadós" ötlettel állna elő, eléggé csalódott (mert milyen ember?) és felháborodott is lennék (nem vagyok tárgy), és egyáltalán nem gondolnám, hogy szeret még. Egy dolog a fantázia, de ha ezt megtenné a feleséged, mert őt sem zavarja, hát nem hiszem, hogy pont javítana házasságotokon egy harmadik szereplő. Szerintem ha neked ő nem elég jó és szerinted te sem tudsz vagy akarsz többet tenni, játssz tiszta lapokkal, mondd, hogy vigye az, akinek kell.

2019. aug. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a not mar valaki dugja rendesen.
2019. aug. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Nekem fontos volt az udvarlás és az érzelmek, de szépen módszeresen leépítette, sőt, azzal jött, hogy neki ez valójában nem számít. Ezek után pontosan erőltetettnek éreztem bármit is. Udvarolok neki, közben meg nem is érdekli, csak szinpadiaskodásnak gondolja. Imádtam csókolózni, erre közölte hogy ő nem. Maximum amit szeret az, hogy ne legyünk otthon. Bár itt sem az a lényeg hogy kettesben legyünk, csak hogy ne legyen unalmas és megszokott. Nekem tudatosan arra kell figyelni, hogy ne legyek odaadó és érzelmes. A szexnél ő mondta, hogy az előjátékkel felesleges az időt húzni. ezek csak példák voltak a teljesség igénye nélkül. Szóval itt nem arról van szó hogy én mit nem tudok vagy csinálok, hanem arról, hogy mit ne csináljak. Legutóbb azon akadt ki, hogy este túl feltűnően zuhanyzom, borotválkozom, és miért használok illatanyagot. Biztosan szexelni akarok, de ne erőltessem így, mert ez visszataszító. WTF??? Mi vaan? Szóval már az esti tisztálkodást is fű alatt kellene csinálnom, mert nehogy olyannak tűnjön, hogy szexre hajazok. Aztán kipróbáltam azt is, hogy szabin voltam, és egy hétig nem borotválkoztam és zuhanyoztam. Észre sem vette.

Szóval nem én vagyok a hunyó. Én meg már 100X felhoztam a témát, de neki jó minden, nincs velem baj.

2019. aug. 6. 06:50
 17/36 anonim ***** válasza:
93%

"A szexnél ő mondta, hogy az előjátékkel felesleges az időt húzni."


Hát, van egy rossz hírem. Nem vagy jó/elég neki az ágyban, azért nem akar időt tölteni a szexszel! Ezért leredukálja az előjátékot, amitől persze neki méginkább nem lesz jó, ellenben hamarabb túllehet rajta.

Egy kiadós orgazmus jót tenne neki. Persze lehet már valaki mással jókat kefél.

2019. aug. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is,már talált magának valaki mást!Ugyhogy elkéstél a kéréseddel!De elötted biztos nem fognak dugni szerintem!
2019. aug. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, ne légy már naiv


Van egy jó szeretője a felesegednek.

Tőled nem kell az udvarlás, az előjáték,meg úgy igazából semmi sem, mert te kevés vagy hozzá.

Ezt gondolja.


Te arra vagy jó az ő szemébe, hogy ellasd a gyerekeket, és csinald azt amit eddig.


Én a helyedben,simán osszekapnam magam, pont nem.erdekelme, hogy őnagyságának mi tetszik mi nem.

Keress magadnak valakit te is.


Én is nő vagyok,és hidd el, hogy nem ők nélkül történnek ezek a nagy változások.

Akár elhiszed róla ,akár nem.

2019. aug. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz, hogy simán hülyének nézne a feleséged ha ilyen ötlettel állnal elő.

1 kiesik a jegkiralyno szerepből

2. Nem fogja megcsalni a szeretőjét.

2019. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!