Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a nők jó része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők jó része "tüncimünci" életet élni a párjával?

Figyelt kérdés
"Tüncimünci" alatt azt értem, hogy azt szeretné, a párjának legyen kocsija, szeretne minimum 3 szobás lakásban lakni, szeretne évente egy külföldi nyaralást, szeretne negyedévente új ruhát venni magának. Mindezeket pedig szeretné kiposztolni az arcoskönyv profiljára, hogy a munkatársnői láthassák: nem marad el mögöttük, neki is megvannak ugyanazok, mint a kolléganőknek. Ez olyan kispolgári, "tüncimünci" élet. Miért nem jó neki a tömegközlekedés, a másfél szobás lakás, a belföldi, szerény nyaralás?

2019. júl. 30. 09:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

"Az élet értékét (és értelmét), mélyen tisztelt hölgyeim, az adja meg, hogy hány emberrel tettél jót életed során"



Oksi, de most már csak azt áruld el, mi köze ennek az utazáshoz, élményekhez, célokhoz, tervekhez.

AMúgy segíteni az tud, akinek van. Akinek nincs, az miből?

2019. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Két háló,egy nappali,normális méretű konyha és fürdőszoba,hatalmas kerttel.Kocsi nem fontos,de a völegényemnek;szüleimnek van,kényelesebvha a macskával kell rohanni az orvoshoz.A nyaralás annyira nem érdekel,de van pár hely amit megnéznék.Ruha minőségi,van hogy havonta,van,hogy egy évbe kétszer veszek.Kivéve a bugyit,abból kell minden hónapban.Húszezret nem adok ki sminre,de egy ruhára simán.Facebookra nem pakolok ki semmit.
2019. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok lakásban lakni, azért hajtottam, hogy kertes házam legyen.


Szeretek világot látni, más kultúrákat megismerni, szóval ragaszkodom a külföldi nyaralásokhoz.


Havonta veszek magamnak új ruhát. Azért tanultam és dolgozom, hogy megtehessem.


Bocs, de nekem az a kispolgári élet, ha megelégszem a minimálbérrel egy hiteles garzonban és utálok mindenkit, akinek jobban megy. Max eljutok a Balatonra egy hétvégére és a 450 forintos kávéra már húzom a számat, hogy drága.


Azért nem BKK-zom, mert a munkámhoz kell az autó és nem akarok reggelente idegenekkel utazni, utálom amikor a klíma nélküli buszon hozzám ér más izzadt teste, vagy szagolhatom mások fokhagyma-és pálinkaszagát.


Mondjuk semmilyen közösségi oldalon nem vagyok fent és magasról teszek a kolléganőimre meg a kollégáimra is.


Én azért ragaszkodom a "tüncimünci" életemhez, mert megdolgoztam érte.

Az meg hogy irigy vagy azokra akik többre vitték nálad, a te bajod.

2019. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Az neked miért baj, hogy másnak más tetszik és más a fontos. Olyan felszínese dolgokon picsogsz, hogy az vmi hihetetlen. Én pl. adtam ki sminkkészletre többet is, mint 20ezer, mert a hobbim, meg szeretek külföldön nyaralni, de ezt a saját pénzemből álltam szingliként és párkapcsolatban is, és igenis fontos nekem a minőségi együtt töltött idő is, belföldi nyaralás is tetszik. Az nem tetszik, amikor megb... az unalom, amikor csak a séta meg a tévézés van, amikor punnyadunk és nem élünk, nem ér minket új impulzus, nem tágítjuk a látókörünket. Ezt lehet olcsón is megoldani.

Amúgy lakás, kocsi sosem érdekelt a férfiaknál, nekem nincs jogsim, simán tömegközlekedem, az exemnek sem volt, lakásba én költöztettem be őt.

2020. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még én döntöm el, mire vágyom, nekem mi felel meg. Örülök, hogy van autóm, mert megkönnyíti az életem. A barátomnak nincs. Aztán van egy kis lakásom, amit szintén értékelek. Sok ember ezt nem mondhatja el manapság. Neki az sincs. Aztán örülök, hogy eljuthatunk évente bizonyos helyekre, ami inkább belföld. Ha ügyesen csinálod, mindent ki tudsz hozni sokkal olcsóbban is. Szóval szerintem nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Mivel egyedül elértem, amire vágytam, nem értem, miért kéne ezeket elvárnom bárkitől is. Vagy miért olyan hatalmas igények ezek manapság.
2020. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Volt házam volt mindenem. Majd egy bőrönd ruhával kezdtem újra.

Egy másfél szobás lakásban élünk,se anyu se apu nem támogat anyagilag. Van autó. Nyaralás,mivel ajándékba kapjuk minden évben így van.

Sminkkészlet akad,apránként megvásárolva,van. Nem vágyom az állandó utazgatásra,rühellem a tengerparti nyaralást,mert nem vagyok strandon fekvő. Ruháim...Általában cimkés Bershka és társait tudok venni turiban. A ruha nem kiabálja,hogy figyelj,turibol vagyok. Van persze drága ,bolti ruhám is,de pont nem érdekel,hogy 30 ezer vagy csak ezer egy farmer. Közösségi platformokat gyűlölöm,nem értem miért kell minden egyes fingást posztolni. Régen is éltünk ilyenek nélkül,bár nem is tudom hogy tudtak meglenni az emberek ezek nélkül. ☺

Simán tömegközlekedek ha úgy jön ki a dolog,csak nem halok bele ☺

Szeretek itthon összebújva tv-zni. Szeretek csóró stílusban(mert csövi aki nem utazgat a nagyvilágban) a természetben sétálni,hallgatni a madárcsicsergést,a természet hangjait. 450 ft-os kávé,az anyját azt 😁😁 A kis büfékben 150-ért olyat kapni,hogy 1 hétig nem alszol,nem 450-ért a kétszer lefőzött zaccot. Jól keresünk,ennek ellenére ésszel költekezünk,miért kéne feleslegesen pénzt szórni? Ja és nem 75+ kg vagyok ☺ sokkal-sokkal kevesebb.

2020. febr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
28%
Mert a női magazinok azzal mossák az agyukat, hogy nekik ez jár, csak mert nőnek születtek.
2020. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Helloka , teged szerintem csak a.hasad erdekel , azok szoktak.ilyeneket kerdezni
2020. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy malacka testalkatu lehetsz, aki csak a kajára kolt.

Nekem pl.fontosabb egy jo kirandulas mint az h minden nap 3fogásos sutis sz.rokat egyek, inkabb eszek egyszerűbben es sporolok penzt kirandulasra.

Es ruhakat van amikor naponta veszek, van. amikor csak evente. Amikor szuksegem van.ra.

Pl.uj cuccokat nem vasaroltam mar 1-2eve mert a csinossagra figyeltem, igy minden jol allt.

De most.kepzeld el minden nap vettem magamnak vmit . Nagy dolog.

Jo lenne a jelenbe elni.

na páá

2020. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Ez amit leirtal, meg csak nem is luxus, csak egy normalis, kenyelmes elet.

Mindez nekunk megvan. 3 halo + nappalis, nem lakas, hanem nagy, kertes haz (amugy ja, 2 ember boven boldog lehet masfel szobas lakasban, nekunk is volt akkora, csak van mar 2 gyerekunk, ugy azert szuk...), van egy kozos kocsink, minden evben nyaralunk, bar nem a Bahamakon, hanem mondjuk Horvatorszagban (de a Balatonra is jarunk) , es ja, veszek negyedevente uj ruhakat, lehet, hogy gyakrabban is. A gyerekeknek biztos, hogy gyakrabban.

De imadom, hogy mindig az az alapfelteves, hogy a galad nok mindezert nem tesznek semmit, csak beleteszik a segguket a keszbe. Hat nem! En ugyanugy dolgozom, mint a ferjem, mindig kb egyforman kerestunk, de nem egyszer volt, hogy en tobbet, vallalkozo vagyok, vannak atlagos meg nagyon jo honapjaim is. Rosszak szerencsere nem nagyon. Szoval en ugyanugy hozzajarultam anyagilag es mindenhogy mindehhez, mint a ferjem. Nem elvaras volt, hogy teremtse meg, hanem KOZOS cel volt, es megteremtettuk magunknak. Es igen, jo igy elni. Jobb, mint honaprol honapra nyomorogni, es kopkodni azokra, akiknek tobb van, es meg elvezni is merik.

2020. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!