Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a nők jó része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők jó része "tüncimünci" életet élni a párjával?

Figyelt kérdés
"Tüncimünci" alatt azt értem, hogy azt szeretné, a párjának legyen kocsija, szeretne minimum 3 szobás lakásban lakni, szeretne évente egy külföldi nyaralást, szeretne negyedévente új ruhát venni magának. Mindezeket pedig szeretné kiposztolni az arcoskönyv profiljára, hogy a munkatársnői láthassák: nem marad el mögöttük, neki is megvannak ugyanazok, mint a kolléganőknek. Ez olyan kispolgári, "tüncimünci" élet. Miért nem jó neki a tömegközlekedés, a másfél szobás lakás, a belföldi, szerény nyaralás?

2019. júl. 30. 09:14
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon tetszett, amit írtál, Te megértetted a kérdésem lényegét. Egyébként nem kell kényes úrilány, Isten őrizzen az ilyentől! Elég baj, hogy vannak olyan nők, akik képesek 20 ezer forintot sminkkészletre kidobni. Az együtt töltött minőségi idő mindennél fontosabb. Egy másfél szobás lakásban is boldog tud lenni két ember, ha a belső értékeket tartják fontosnak, nem a világ felé való flancolást.
2019. júl. 30. 10:06
 12/40 A kérdező kommentje:
A 9-es válaszolónak írtam, ő értette meg a kérdésem lényegét. VONZÓ ÉLETSZÍNVONAL??? Ostobaság.
2019. júl. 30. 10:06
 13/40 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne állítsuk már úgy be, mintha egy autó, egy háromszobás lakás és évi egy külföldi nyaralás valami sznob luxuspcsa kívánsága lenne csak... Vagy valami lehetetlen úri móka... Ezekre én is vágyom, de nem a páromtól várom el, hogy egyedül megteremtse, én meg beleüljek a készbe. Nem mindenki akar gyereket vállalni, de azt hiszem a többség még mindig igen... Szóval mire elég másfél szoba?
2019. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem flancolás,nem kell kitenni Facere ennyi,se instára.

De ne mond már nekem,hogy nem jobb egy penthouse lakásban nyári forró esténken bort kortyolgatni egy szép vonzó nővel akivel tervezitek a Dubai nyaralást és JAZZ-t hallgattok.


Miért elégedne meg,ha kaphat jobbat?

Miért érné be?


Elképesztőek a magyar palik igénytelenek,nem csodálom a nők nagyon ki vannak, ,,hol vannak igazi férfiak,miért nem ambíciózusak".

Totál igazuk van,és abban is,hogy külföldi előnyt élveznek.

2019. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%

12 Neked az,de inkább igénytelen vagy,mondom lehet keresni 75+ kilós Arankát akkor.


Vonzó életstílus kell,az,hogy neked erre nincs igényed az a te bajod,amúgy ilyenek a magyar palik.


El van 30-n túl egy szobában század magával is.

2019. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz olyan férfi is kell, hogy a nőből" tüncimünci" válhasson. Eszembe jut exem. Neki sosem volt pénze! Meg nem is lesz! Pedig mindig becsületesen dolgoztunk. Nincs az a pénz amit el nem tudott volna költeni. Meg sajnos az enyémet is (ill.azt is amit egyszer ajándékként kaptam szüleimtől.) No, egy ilyen pasi mellett nincs az a bombázó, aki "tüncimünci" tudna lenni. :)
2019. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező azt akarta írni, hogy villa Budán, egzotikus nyaralás luxusszállodakban negyedévente, Dior, Chanel ruhák, 20 millás autó, csak az a fránya autocorrect közbeszólt.
2019. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Sose vágytam Dubai-ba, és világ életemben utáltam a dzsesszt. Bort sosem ittam, de más alkoholt sem. Komolyzenét hallgatok szívesen, és a belső értékeket tartom fontosnak, mindennél fontosabbnak. Hiába csinos egy nő, hiába néz ki jól, ha belül egy üresfejű, kényes, csak a külsőségekkel foglalkozó cicababa. Egy duci, de gazdag lelkű, okos lány ezerszer többet ér az ilyen nyomorult cicababáknál.
2019. júl. 30. 10:11
 19/40 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek másra van igénye.


Van autóm, mert megtehetem.

Nem elég a másfél szobás lakás, mert megtehetem, hogy nagyobban éljek.

Nem elég a belföldi nyaralás, mert megtehetem, hogy külföldre menjek.


Ja, és ezeket szingliként vannak meg.


Nem tudnék olyan férfival együtt élni, akinek nincs igénye újdonságokra, új helyek és helyzetek megismerésére. Nyilván valakinek az én élet stílusom is sok vagy idegesítő, de nincs ezzel baj, nem egymást keressük.

2019. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk kerdezo ha nekunk tobb penzunk lenne (9es vagyok) igenis lennenek kulfoldi helyek is, amiket megneznek. csak nem feltetlen bali, ilyen tengerparti chill nyaralasbol eleg lenne 1, ha az megvolt kb az osszes ilyen hely megvolt...

inkabb skocia kaselyai, europai nagyvarosok, szentpetervar, kis eldugott olasz falvak, finnorszag... csak nekem nem ez a legfontosabb. de mondjuk torekszem arra hogy kesobb megvalosithassuk (borgyogyasz leszek, kesobb szeretnek maganban is dolgozni)

viszont ezeknel nyilvan fontosabb az, hogy mi jol meglegyunk es minosegi idot toltsunk egyutt. de pl ha lesz eleg penzem (elkezdek dolgozni, mert 26 leszek jovore mikor vegzek az orvosin) en is fogadok szemelyi edzot es szeretnek javitani a kulsomon, csak nekem eddig erre nem volt lehetosegem, apam annyival tudott tamogatni hogy egyetem alatt csak zsebpebzt kellett keresnem, de ilyen luxus kiadasokra mar nem futja.

2019. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!