Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a nők jó része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők jó része "tüncimünci" életet élni a párjával?

Figyelt kérdés
"Tüncimünci" alatt azt értem, hogy azt szeretné, a párjának legyen kocsija, szeretne minimum 3 szobás lakásban lakni, szeretne évente egy külföldi nyaralást, szeretne negyedévente új ruhát venni magának. Mindezeket pedig szeretné kiposztolni az arcoskönyv profiljára, hogy a munkatársnői láthassák: nem marad el mögöttük, neki is megvannak ugyanazok, mint a kolléganőknek. Ez olyan kispolgári, "tüncimünci" élet. Miért nem jó neki a tömegközlekedés, a másfél szobás lakás, a belföldi, szerény nyaralás?

2019. júl. 30. 09:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
95%

Pont ezaz,hogy folyamatosan ezt látom a nők ide oda utazgatnak SZINGLIKÉNT is vannak terveik céljaik,jövőképük,élménydús élet.


A magyar plaiknál kajak mint kérdező unalmas,szürke semmilyen sablonos élet mint egy ciklus,ugyanaz Pepitában ismétlődik.

2019. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
95%

Tehát kérdező full unalmas életed van semmi élmény,utazni nem szeretsz,borozni sem.

Konkrétan csak vagy és ennyi,semmit egyebet nem tudnál egy nőnek nyujtani,míg ő utazgat addig te tespednél otthon vagy hogy?

2019. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem vágyok kispolgári èletre, nekem ház kell, medencével. Sok kulfoldi nyaralás, dizajner ruhák ésatöbbi. Pontozz csak le Balázska
2019. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Az élet értékét (és értelmét), mélyen tisztelt hölgyeim, az adja meg, hogy hány emberrel tettél jót életed során, és hogy mennyire szeretted az embertársaidat. Nemcsak a szűk családodat, őket könnyű szeretni. Az embertársaidat. Ferenc pápa is erről beszélt nemrég.
2019. júl. 30. 11:04
 25/40 anonim ***** válasza:
85%

Mi alapból úgy élünk a családdal, ahogy leírtad, még jobban is. Miért is akarnék ebből alább adni? Mindig meg volt mondva, hogy tanuljak, és én szorgalmasan mindig ki is hoztam magamból a maximumot, egyetemre járok, ahol jó jegyeket kapok, és a remény az, hogy jól kereső munkát kapok majd mérnökként. A párom is szintén mérnöknek tanul és szintén okos. Miért érném be kevesebbel? Te miért éred be kevesebbel? Egyébként egy belföldi nyaralás is lehet luxus, egy külföldi is lehet szerény (pl Bulgária meg hasonló helyek, ahol a hazaihoz hasonló vagy még olcsóbbak is a dolgok). Az egyetemen én is tömegközlekedek, csak mert egyszerűbb és olcsóbb is, hogy spóroljak majd a későbbiekre.


25/N

2019. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Jajjn kérdező hagyjad már.


Kit érdekel más ember a szeretteimen kívül.


törődjön velük a családjuk mit érdekel más ember élete,csak a szeretteimé.


Belső értékekből nem lesz kaja otthon meg ha segítesz mást abból nem lesz autó,lakás,élet.


Attól még unalmas lesz az életed,meg sablonos meg semmi izgalom,szürke mint a köd,hogy hagyod más kihasználjon.

2019. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
93%

,,Nemcsak a szűk családodat, őket könnyű szeretni"


Persze XD Szerencséd van akkor a családoddal. Tudod, a családtagjainkat nem tudjuk megválasztani, és el kell őket fogadnunk, támogatnunk és segítenünk minden rossz tulajdonságuk és rigolyájaik ellenére; akkor is, ha leuralóak, manipulatívak vagy irigyek és rosszindulatúak.

2019. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az élet értelme, hogy a lehető legtöbb helyre eljussak, a lehető legtöbb dolgok kipróbáljam, a lehető legtöbb embert megismerhessem és valami maradandót alkossak.


Fogadd el, mindenki másban találja meg az értelme értelmét, értékét.

2019. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Kissé túlsúlyos nő vagyok, olyan, akihez max lealacsonyodna valaki. (75 kg) Ezzel együtt van diplomám, pénzem, jó munkám és beutaztam már a fél világot. (Igaz, többnyire dolgoztam vagy önkénteskedtem, mindent meg lehet oldani gazdaságosan is). Nem vagyok értékes a húspiacon, de nem lennék olyannal, aki csak punnyad otthon. És ez nem tüncimüncci élet, nincs instám, nem posztolok sok mindent facén. (azok sem személyes fotók, inkább érdekesebb cikkek stb) Én másban találom meg az értéket, mint amiben te, de ettől még ne húzz rám egy olyan sztereotípiát, amihez semmi közöm.
2019. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

"gazdag lelkű, okos lány"


Szóval aki szeret utazni, érdekli más kultúrák és nem egy másfél szobás panelban akar nevelni két gyereket, az már nem lehet sem okos, sem gazdag lelkű.

AZ csak az lehet, aki teljesen igénytelen és nem vágyik többre, mint ülni a 10-ik emeleten.

2019. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!