Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a nők jó része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a nők jó része "tüncimünci" életet élni a párjával?

Figyelt kérdés
"Tüncimünci" alatt azt értem, hogy azt szeretné, a párjának legyen kocsija, szeretne minimum 3 szobás lakásban lakni, szeretne évente egy külföldi nyaralást, szeretne negyedévente új ruhát venni magának. Mindezeket pedig szeretné kiposztolni az arcoskönyv profiljára, hogy a munkatársnői láthassák: nem marad el mögöttük, neki is megvannak ugyanazok, mint a kolléganőknek. Ez olyan kispolgári, "tüncimünci" élet. Miért nem jó neki a tömegközlekedés, a másfél szobás lakás, a belföldi, szerény nyaralás?

2019. júl. 30. 09:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
Nekem jó az is.
2019. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
Itt az általánosítás a probléma szerintem. Nem minden nő ilyen, sokunknak tökéletesen elég egy egyszerű, sallangoktól mentes, boldog élet. Ha nyaralást akarok, meg autót, meg új ruhákat, akkor megdolgozom érte, nem a páromtól várom el, hogy megvegye nekem.
2019. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Amiért a pasiknak nem jó a kicsit duci, rövid hajú, pénztáros Aranka, akivel nem lehet villogni a hevéről előtt, meg kicsit ciki vele a helyi strandra menni, ahol összefutnátok a haverokkal, akik kiröhögnek, hogy nem istapicha, magát mutogató tüncimünci csaja van.
2019. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%

Bocsika, de én magamtól is megyek évente külföldre nyaralni és nem negyedévente, hanem gyakrabban veszek új ruhát. Autóm van.

Facera pedig nem posztolok.

2019. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
98%

A férjemnek nincs kocsija, nekem van. 4 szobás lakásban élünk, mert a 2 gyereknek kell a külön szoba.

Évente megyünk külföldre nyaralni, amit a közösből fizetünk.

Új ruhákat pedig 2 havonta veszünk :)

Nem posztolunk semmit Fb-ra.

Autóra legtöbbször nagybevásárlás miatt van szükség. Senki nem szeret metrón, villamoson cipekedni.

Másfél szobás lakás kicsi, laktam ilyenben. Takarításkor tetriszezni kell a bútorokkal, hogy normàlisan mindenhol ki legyen takarítva.

2019. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen kerdeseket torolni kellene provokacio cimen.

Ha komoly a kerdes, akkor hany eves vagy?

18 es a youtube nogyulolo reszen nottel fel??

2019. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Bazsi csá.


Komolyan a mai palikat nem èrtem,valami van a vízben mert iszonyat.


Nektek semmi igényetek arra a 3 szobàs lakásra,kocsira,meg nyaralàsra.


Kajak nem èrtem akkor ti mit akartok az életben?

Ha nektek mindegy.


Sose értettem mièrt jò az igénytelenség,meg mit kezdenètek egy nővel akkor?

Hova vinnètek?


Ha egyedül sincs igényetek élményre eléggé gáz,meg,hogy elèg a BKV.

Jó büdös,koszos bkkn zötykölődni,igazán romantikus főleg nyáron jó savanyú bűz.

Mindenki erre vágyik főleg a lányok.


Nem értem urak ezt az igénytelensèget,mit akartok akkor az életben?

Szürke unalmas élethez akartok nőt?

2019. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
3-as válaszólónak ott a pont!! Nincs mit hozzá tennem!! :)))
2019. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

hat, a noverem pasija pl 3 helyen dolgozik es soha nincs ott a lanya semmilyen fellepesen, mert a haverjai balira mennek nyaralni es akkor neki is oda kel vinni a csaladot. ekozben en a baratommal hosszu hetvegeken belfoldi turazgatasokra megyunk toredek penzbol, es ezerszer minosegibb idot toltunk egyutt, mint ok.


viszont kerdezo en egy atlagos lany vagyok. szep arcu, kicsit duci, de semmi extra. azok a nok akikrol viszont ti "almodoztok" eleve alt gazdag csaladbol jonnek, mert a szemelyi edzot, szolit, mukormost, fodraszt bizony apuci fizeti aztan meg olyan pasit keresnek, aki szinten ilyen eletet tud nekik biztositani mert ezt szoktak meg. az instas lanyok nem fognak turibol vasarolni, nekik marka kell. egy ilyen lany alap sminkkeszlete van 20-30 ezer ft! csak ti pasik ezt nem latjatok at.

2019. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
54%

Vonzó életstílus,èletvitel kell ezt kellene felfogni.

Vagy igen keresni kell egy elhìzott csajt annak nem sok választása van,neki elég a BKK is,meg a tespedés otthon,nem igen lesznek igéneyei.

2019. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!