Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 5 éve házas vagyok van két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve házas vagyok van két gyermekem és még is hülyeségek járnak az agyamban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok amint irta 5 éve vagyok házas van két gyermekem. A férjemnek a barátja lenne a téma nekem is jó haverom stb de egy pár napja el kezdtem vonzódik hozzá két három napja vele álmodom hogy együtt vagyunk szexuálisan vagy csak egymás mellet fekszünk.... Nem akarom meg csalni a férjem eszemben sincs de nem tudom mi történhetett hogy ilyesmik járnak az agyamban hogyan tudnám ezeket a gondolatokat el űzni??? Tudni kell hogy amúgy a barát is házas és van egy kis gyermeke. Előre is köszönöm a választ
2019. júl. 26. 08:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Valami megváltozott a kapcsolatotokban, rossz irányban. Ki kellene deríteni, hogy mi..? Biztos, hogy helyrehozható.

A baráttal meg semmit, még véletlenül se lássa rajtad ezeket a dolgokat.

2019. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nekem a gyerekeim a mindenem soha nem tennék olyat akaratbol ami nekik rossz igy ezért is inkabb vagyunk ahigy vagyunk de nem válok el hogy családban nőjönnek fel hála istennek nem veszekszunk nincs kiabálás stb... Félek amugy ezt a dolgot fel hozzni neki hogy más vonz ki tudja mit hozzna ki a kapcsolatból
2019. júl. 26. 10:34
 13/30 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy lássa 🤭 inkább rá se nézek meg ilyenek..... Már sajnos sokat próbáltál meg ő is helyre hozzni de sikertelenül :/ azt mondja nem tudja mi a gond
2019. júl. 26. 10:40
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom, hogy leteremtettétek szerencsétlen nőt, csak azért mert beindult másra. Nektek még sosem állt fel másra mióta házasok vagytok??? Hogy vágná le a tökötök egy John Deere kombájn :D

Vagy ha nők vagytok, akkor meg szálljon bele a lódarázs :)


Kérdező, ne foglalkozz az itteni nők válaszával. Ezek mind frusztrált pi.ák, akikhez a kutya nem nyúlt évek óta :)

Kösd le magad valamivel, egy percig se gondolj a férjed haverjára, és kerülj el minden alkalmat, amikor esetleg találkozhatnátok. Foglalkozz a gyerekekkel, sportolj, stb.

És vigyél változatosságot a szexuális életetekbe, találjatok ki új dolgokat, valamint romantikázzatok többet... így előbb-utóbb el fogod felejteni azt a pasit.

2019. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%

Úgy beszélnek itt egyes nők/férfiak mintha nálunk ilyen nem fordulna elő.

Szánalmas és képmutató egy brigád ..

2019. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó #14es huuu jót nevettem 😂 köszönöm szépen a válaszod már sok mindent próbáltam vacsora kettesben, be öltöztem neki, próbáltam a szabadba is ki csalni stb de csak ideig óráig ment vagy nem is ment.... Na hogy miert nem tudom le irom hogy nezzek ki képet nem rakok nehogy olyan lassa meg a kérdésem aki ismer vagy pont az a két személy..... 167cm magas vagyok 62kg halvány barna bőr fekete derékig erő haj jo mellem nem nagy 🤣🤣🤣🤣 de van egy pici állítólag a combom fenekem jó egy kis picit eresztettem az elmúlt év allat. Nem festem magam egyáltalán de amúgy zöldes barna szemem van hosszú fekete szempilla rózsaszín száj 👄 nem vékony.... Nah most nem tudom mi nem tetszik neki..... A hasam eddig lapos volt :/ vagy nem tudom
2019. júl. 26. 10:55
 17/30 anonim ***** válasza:
23%
Hát pedig pont azért álmodsz vele,mert elnyomod,rà se nél inkább.Ki kell engedni.Én akkor is azt mondom,hogy persze ùgy kell csinálni,hogy ne lássa,de én csorgatnám a nyálam.És akkor ez a fantázia elmùlik.
2019. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%

"Tudod, az ember azért több az állatoknál, mert tud uralkodni az ösztönein. Az ember ha meglát valakit, - jó esetben - leszűri, hogy XY ápolt/rendezett/csinos/vonzó, stb, és megy tovább. Nem álmodozik a férje"


Nagyon örülünk, hogy te még az álmaid is tudod irányítani :D


Ez se egy fa szkalap, áhh dehogy :D

2019. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
31%
Ha már sok mindent kipróbáltatok a házas életedek feldobására, ki lehetne próbálni a párcserés/többes szexet is. Add elő neki úgy, hogy szerinted neki tetszene a másik asszony.
2019. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Már volt róla szó hogy van ilyen klub nem tudom mi a neve huuu el feljtettem na de ott mindenki kap egy masik párt és ugye egymas előtt szexelnek na erre ő aaaa nem tudnam meg tenni akkor is. Téged d... Nalak meg deee igy sem csinaljak hat akkor ott? 😂😂
2019. júl. 26. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!