Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonyok és már feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok és már feleségek. Elfog múlni a meghatódottság érzés ami bennem kering?

Figyelt kérdés

Akárhányszor arra gondolok, hogy hamarosan kimondom életem szerelmének az igent, rögtön könnyek szöknek a szemembe a boldogságtól és attól a gondolattól is, hogy mi lesz ha meglát a ruhámban miközben vonulok be a sorok között. Azonnal elérzékenyülök, viszont a Nagy Napon nem szeretném szétsírni magam 😅 Van erre valami módszer? 😅 Hiába gondolok erre minél többet, hogy "barátkozzak" a helyzettel és hátha "unalmas" lesz a lelkemben, de nem, egyre erősebb :)

Vagy addigra átmegy?


2019. júl. 24. 16:36
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

31. Nagyon rendes vagy, de én abszolút nem vettem magamra. Nyilván akinek élete legrosszabb napja volt, az eleve úgy állt hozzá, hogy mindent csak külsőségekre és 0 minőség vendégek szempontjából is... Bár nem akarok találgatni!

Borzalom, hogy egy házasság ennyire kiakasztja az embereket, mert nekik valami a süllyesztőbe került. Ennyi erővel a zátonyra futott kapcsolatokból kiindulva is kezdjetek el társkeresőn puffogni, hogy nem éri meg a barát/barátnő mert úgyis szakítanak 😅

2019. júl. 24. 19:08
 32/48 anonim ***** válasza:
16%
Azzal nincs is baj, hanem ezt így idehozni és mindenki arcába tolni, ezzel van a baj.
2019. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Nem téged kérdeztelek. Mégegyszer: értelmezd a kérdést!

NEM SZERETNÉK ELÉRZÉKENYÜLNI A NAGY NAPON. Ennyi volt a kérdésem lényege. Valahol olvastad, hogy írtam volna hogy hány tagú a zenekar, mennyibe kerül a ruhám, a cipőm milyen márkájú stb? Szerintem nem. Maximum te értelmezted ezt így, bár nem tudom mi okból! Az egészből a meghatódottságon volt a lényeg.

2019. júl. 24. 19:13
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
En maga Iron Lady voltam eskuvo elott. A templomban viszont alig tudtam ismetelni a pap utan a szavakat, annyira remegett a hangom, kozben ahogy rapillantottam a paromra, ossze kellett szoritsam a fogam, hogy ne jojjon ki konny a szemembol :) Szep volt :)
2019. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
80%
Utolso vagyok, most olvastam vegig a kommenteket. Az engem is erdekelne, hogy az ilyen besavanyodott szinglik miert irkalnak a hazassag kategoriaba? Miert faj nektek, hogy valaki eskuvot es lakodalmat szeretne? Menjetek mashova a valast es a hazassagellenes szoveget nyomatni. A kerdezo nem a ti "kepetekbe tolta" az eskuvojet, hanem azokhoz szolt a kerdese, akiknek volt/ lesz eskuvoje. En speciel szivesen emlekezek vissza a nagy napunkra, ha neadj' Isten el is valnank valamikor (ami remeljuk nem kovetkezik be sohasem), nem bannam meg, hogy meghazasodtam. Aki nem igy gondolkozik, az maradjon egyedulallo vagy ami akar, de ne frocsogjon mar, ha valaki hazasodni akar.
2019. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
79%
Amikor azt kell magyaraznod több kommentben, hogy miert nem vagy keseru es kiegett, akkor rossz hirem van... :'D.
2019. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, ignoráld az ilyen embereket, akiknek az a legnagyobb örömforrásuk, hogy vadidegen ember kérdése alatt dörzsölgethetik a tenyerüket, hogy "úgyis elváltok".


Szerintem egyébként semmi gond nincs azzal, ha a menyasszony meghatódik, és sír. Én is nagyon koncentráltam, hogy ne remegjen a hangom az eskünél, és ne sírjam el magam, szerencsére kibírtam, erre a vőlegényem hatódott meg - aki abszolút nem meghatódos típus, ekkor láttam egyedül így... nem sírt, csak remegett az álla, és bekönnyezett a szeme, na ezt már nem bírtam ki :)

De azóta is jó érzés visszagondolni erre a pillanatra!

Szóval ne aggódj szerintem ezen.

2019. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
21%

Hát, én nem vagyok megkeseredett, csak leírtam, amit láttam másoknál. De ha gonosz akarnék lenni, akkor azt írtam volna, hogy majd elmúlik, ha beadjátok a válást. :-D

Ne kerüljön rá sor, csak most úszol a lila ködben, és nem is akarsz hallani más tapasztalatokat, oké, semmi baj, csak feltettél egy kérdést egy nyilvános oldalon, amire válaszoltak azok is, akik az esküvő napján sok dologra kellett, hogy figyeljenek, esetleg problémák merültek fel, és így nem tudták úgy kiélvezni azt a napot esetleg. Tulajdonképpen válaszoltak ők is a kérdésre.

Nekem voltak olyan ismerősök, akik mindent maguk készítettek, nem volt esküvőszervező meg ilyesmi, de mégis a nagy napon leginkább a fáradtság ütközött ki rajtuk, vagy például nem voltak felkészülve rá, hogy lesz, aki hányásig issza magát, és kellemetlen volt a vendégek előtt. Egy unokatesóméknak meg néhány héttel el kellett halasztani az esküvőt, mert valami csatornázási probléma miatt összekeveredett a lakóhelyükön az ivóvízzel a szennyvíz és kórházba kerültek nem sokkal az esküvő eredeti időpontja előtt, erről mindenkit értesíteni kellett, áttervezni.

2019. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
79%

Jó, de utolsó, ez kit érdekel? Senkit. Nyilván a botrányos esküvőkön sokáig lehet csámcsogni, de a normális esküvők vannak túlsúlyban, csak azon nincs semmi izgi. A mi esküvőnkön sem volt esküvőszervező, mindent magunk csináltunk, de kis esküvő volt, szűk családdal, 25 fő összesen, és képzeld el, nagyon jól éreztük magunk, nem voltunk fáradtak, mert nem a szokásokat és az illemet követtük, hanem a saját igényeinket.

Tény, hogy a kérdező feltett egy kérdést egy nyilvános oldalon, de nem arra volt kíváncsi, hogy a te ismerősoi körödben hányan itták magukat hányásig, vagy kerültek kórházba lagzi előtt...

2019. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező a kérdésben nem fejtette ki, hogy csak azok válaszoljanak, akiknél minden tökéletes volt, mint a hollywood-i filmekben. :-) Ezt később tette hozzá, mikor jöttek neki nem szimpatikus válaszok. Ő azt kérdezte, hogy el fog-e múlni az, amit most érez. Erre érkeztek olyan válaszok is, amik nem tetszettek, de válaszok voltak a kérdésre. Azoknak az ismerőseimnek is pillangók röpködtek a hasukban eleinte, akik az esküvő napjára le voltak strapálva. Válasz a kérdésre? Igen, mert elmúlt a kezdeti meghatódottság érzés, elvitte a szervezés, a huzavona...
2019. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!