Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonyok és már feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok és már feleségek. Elfog múlni a meghatódottság érzés ami bennem kering?

Figyelt kérdés

Akárhányszor arra gondolok, hogy hamarosan kimondom életem szerelmének az igent, rögtön könnyek szöknek a szemembe a boldogságtól és attól a gondolattól is, hogy mi lesz ha meglát a ruhámban miközben vonulok be a sorok között. Azonnal elérzékenyülök, viszont a Nagy Napon nem szeretném szétsírni magam 😅 Van erre valami módszer? 😅 Hiába gondolok erre minél többet, hogy "barátkozzak" a helyzettel és hátha "unalmas" lesz a lelkemben, de nem, egyre erősebb :)

Vagy addigra átmegy?


2019. júl. 24. 16:36
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
9. Hupsz, én ismerek ilyeneket, akik figyelj! Nem hogy after bulit tartottak másnap (vasárnap) este 10-ig (3 óra alvással), de még elő buli is volt (pénteken), ami szintén éjfélig tartott 😅
2019. júl. 24. 17:18
 12/48 anonim ***** válasza:
39%

7-es vagyok. Ha nem vagy az a nagyon aggódó típus, és tényleg jófejek a rokonok, akkor lesz lehetőséged picit befelé fordulni és tényleg a nagy napra és annak lényegére koncentrálni. Én kívánom neked, hogy majd boldogan emlékezz a "nagy nap" ra, és tényleg ne az legyen, hogy pfuu mikor lesz már vége. Nem a túlélés a cél, hanem a boldogság ünneplése, adjátok meg a módját neki!

Sok boldogságot és sok gyermeket :) kívánok

2019. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Ez a ritkább, kérdező, én sok esküvőn voltam már, mert kórustag voltam évekig, és hívtak minket esküvőkre. Sajnos sok pár hajlamos túltervezni, túlszervezni, kezdve azzal, hogy mikor legyen, kit hívjanak meg, lesz-e sértődés, ha valaki kimarad, hol legyen, mi legyen a menü, szállás a távolról érkezőknek, zene, ruha, fotós, videós... stb. több milliós tételeket otthagynak teljesen átlag jövedelemmel rendelkező párok egyetlen napért.
2019. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
82%

Mi van veletek, emberek? Ne legyetek már ennyire negatívak!


Kérdező, ne izgulj! Ha elsírod magad a sorok között, az azért lesz, mert boldog vagy, bárcsak mindenki ennyire átérezné, hogy mi történik épp körülötte. Sok boldogságot, ne hagyd, hogy az ilyen aggodalmak elhomályosítsák!


♥️

2019. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
19%

a rózsaszín köd.


egy nap majd felébredsz, és lehet az sem érted, mit keresel mellette.


bírom a saját maguktól ennyire meghatódott embereket, 5-10 év múlva meg lehet, h. váltok.


de valszegh kell ez a rózsaszín köd, h. az ember férjhez menjen a mai világba.

2019. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen :)


Azon sokkal jobban aggódok, hogy mi van ha végig sírom az egészet 😅De aztán lehet majd átmegy. Eddig semmi ilyen stressz nincs bennem. Lesz ami lesz alapon.


Egy másik kommentelő a kiadásokról kezdett írni. Mi pontosan a visszafogottság mintakepei leszünk. Semmi túlzás, csicsa és hasonlók. Nem lesznek szekszoknyák, kalitkák, "lepel" a mennyezeten. Csak az lesz ami kell. Eddig hátteret sem akartunk a foasztalhoz, de sajnos a létszám miatt az ülés formát meg kell fordítani és csak ablak lesz mögöttünk, ahol idegenek nem szeretnénk hogy beleselkedjenek. Így ez "muszáj", hogy végül legyen.. égig érő vázák sem lesznek, gyöngyök és hasonlók :D Szóval mi is a legegyszerűbben akarjuk megoldani. Ami kell az kell, azt meg kell fizetni, nincs mese :) De tényleg egy örök emlék marad.

2019. júl. 24. 17:50
 17/48 anonim ***** válasza:
42%
Jezusom, ez a sok megkeseredett, kiegett ember :"D.
2019. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

15. A szerelemhez is kell a rózsaszín köd, akkor is ha nem házasodik valaki, ami szintén elmúlik és marad a szeretet. Annyi a különbség, hogy nekünk lesz egy hivatalos papír. Még jó, hogy rózsaszín köd van körülöttem és szerelemből megyek hozzá a páromhoz és nem érdekből :)

Számomra egy 10 év után elvált ember sem különbözik a 10 év után szakított élettársi viszonytól ;) És ismétlem magam: Az tud csak elválni, aki megházasodik ;)

2019. júl. 24. 17:53
 19/48 anonim ***** válasza:
24%

Nem kiégettek vagyunk, hanem bölcsek, és sokat látottak.

Ti meg vagy 18 évesek akik teljesen megbolondultak mert jaj esküvő lesz.

2019. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Ez kedves, de 25 vagyok. Feldobtad a napomat :)))

Sajnálom, hogy neked ezt dobta a gép. Inkabb ne legyek ilyenben bölcs, se megkeseredett 😄

2019. júl. 24. 17:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!