Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonyok és már feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok és már feleségek. Elfog múlni a meghatódottság érzés ami bennem kering?

Figyelt kérdés

Akárhányszor arra gondolok, hogy hamarosan kimondom életem szerelmének az igent, rögtön könnyek szöknek a szemembe a boldogságtól és attól a gondolattól is, hogy mi lesz ha meglát a ruhámban miközben vonulok be a sorok között. Azonnal elérzékenyülök, viszont a Nagy Napon nem szeretném szétsírni magam 😅 Van erre valami módszer? 😅 Hiába gondolok erre minél többet, hogy "barátkozzak" a helyzettel és hátha "unalmas" lesz a lelkemben, de nem, egyre erősebb :)

Vagy addigra átmegy?


2019. júl. 24. 16:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
43%
Én nem éreztem ilyet. Eleve nem az esküvőnk volt életem legszebb napja, hanem a fiunk születése. Az esküvőn csak megünnepeltük a kapcsolatunkat a barátainkkal. Nincs ezen mit érzelgősködni.
2019. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
56%

Jajj de aranyos... ja nem.

Gondolj arra hogy mindenki így kezdi aztán a házasságok több mint fele fálással végződik.

2019. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
55%
*válással
2019. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
1. Nyilván az legeslegszebb nap az lesz ha közös gyermekünk születik, mivel még nincs, de nem ez volt a kérdés hanem a Nagy Nap :) Ha te nem éreztél ilyet, akkor nem is értem miért is írtál 🤷🏻‍♀️ Köszi a semmit, vagy azt amit már eddig is tudtam ;)
2019. júl. 24. 17:02
 5/48 A kérdező kommentje:
2. Csak az tud elválni aki házasságot köt ;) Eleve mi nem így állunk hozzá, hála Istennek! Ha te viszont így gondolod, akkor dicséretes, hogy nincs a terveid között, hogy növeld a statisztikát ;)
2019. júl. 24. 17:04
 6/48 anonim ***** válasza:
53%

Nem éreztem ilyet. Akkora baromság ez az "életed legszebb napja". Dehogy lesz az. Azt a 10 évet amit a párommal töltöttem eddig soha nem fogja egyetlen nap felülmúlni. Semmit nem jelentett a házasság, egy jó kapcsolatban az ég világon semmit nem változtat.

Nem érdekelt az esküvő, nem hat meg most sem. Kismillió közös emlékünk van ami életem végéig meg fog hatni, egy esküvő ennek a nyomába sem ér. Te nem a párod iránti érzelmek miatt, hanem az esküvő meg a felhajtás miatt vagy meghatódva.

2019. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
83%

Hú de negatív, érzéketlen az első kettő...

Kérdező! Én pont így éreztem mint te, alig vártam a templomot, hogy a vőlegényem megpillantson! Én még a ruha próbán is meghatódtam, annyira boldog voltam! És képzeld, az esküvő napján nem sírtam, mert sajnos minden más sz@#rsággal foglalkoztam (pl a torta oda ér e az étterembe, finom lesz e, anyám és apám fognak e veszekedni - elváltak és csúnya módon - nem késünk e el a polgáriról, kivel kell fotózkodnom még, vajon a póthajam nem csúszott el? Stbstb ezer millió kis sza***rság járt a fejemben) így magát a boldogság pillanatát nem tudtam élvezni. Utólag annyira bánom már, nem azzal foglalkoztam, amivel igazán kellett volna!

És nem, nem múlik el amúgy, de függ a temperamentumodtól, nekem pl nászúton jött ki, szinte minden nap pityeregtem a boldogságtól. Már négy éve volt az esküvőnk!

2019. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
66%

Sose voltam ilyen érzelgős. A párom se az a típus, aki elbőgi magát, ha sikerül szépen felöltöznöm.

Mi már házasok vagyunk. Nem az volt életem legszebb napja, ó de nem ám! Előtte azon izgultunk, hogy minden rendben menjen, utána azon, hogy a gyökér rokonok ne ba.sszanak be és ne csináljanak balhét.

Alig vártuk, hogy mindenki hazamenjen, és végre kettesben legyünk.

2019. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
78%
Nem is tudom, hogy ismerek-e olyan párt, akiknek a Nagy Nap nem a stresszről és fáradtságról szólt volna, mert annyi szervezést és összehangolást igényelt, hogy a végén örültek, ha a nap végén ledőltek aludni.
2019. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

8. Szerintem sejthetted, hogy nem olyanok válasza érdekel, aki kontrollálni tudja az érzéseit vagy akit egyáltalán nem hozott lázba :) Nekünk szerencsére jó a rokonság, ilyen miatt nem kell aggódnom, hogy bármi legyen, de ugye sosem lehet tudni :)


Jó lenne ha mindenki értelmézné a kérdést és aki nem érzi át a kérdést, az ne fáradjon és tolja ide a nem ide való kommentárát, hogy "Minek kell ilyenen sírni?" stb. "Sajnos" én érzelmes típus vagyok és talán valahol irigylem picit a plépofitokat 😊


7. Végre valaki :)

Fuuu, szóval majd az idegesség elveszi? Ez picit jó hír, biztató, viszont megszeretném sírás nélkül teljesen élni a pillanatot

2019. júl. 24. 17:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!