Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonyok és már feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok és már feleségek. Elfog múlni a meghatódottság érzés ami bennem kering?

Figyelt kérdés

Akárhányszor arra gondolok, hogy hamarosan kimondom életem szerelmének az igent, rögtön könnyek szöknek a szemembe a boldogságtól és attól a gondolattól is, hogy mi lesz ha meglát a ruhámban miközben vonulok be a sorok között. Azonnal elérzékenyülök, viszont a Nagy Napon nem szeretném szétsírni magam 😅 Van erre valami módszer? 😅 Hiába gondolok erre minél többet, hogy "barátkozzak" a helyzettel és hátha "unalmas" lesz a lelkemben, de nem, egyre erősebb :)

Vagy addigra átmegy?


2019. júl. 24. 16:36
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
33%

25 év wao. Tokmindegy mondjuk a kor, ha 18 éves szintjén vagy aki most idejött egót növelni. A kérdésednek egyébként sincs értelme. Mégis milenne a jó módszer ? Semmi. Ha azt mondják az a legjobb módszer hogy osszeveszel vele reggel megteszed? Nem. Hatakkor meg...

Az esküvő napja olyan mint az érettségi vagy a diplomaosztó. Nem az a lényeg amikor megkapod, hanem az amit beleraktál és mögötte van. Nem a papír számít hogy mától együtt vagytok.

2019. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Ezt nem bölcsességnek hívják, hanem negatív gondolkodásnak, de nyilván így szebben hangzik 😄 Nyugi, sok ilyen "bölcs" mint te, szórta az okosságot. Nem ismersz, nem ismered a páromat egy sajnos a saját rossz tapasztalatodra formálsz mindenkit. Szomorú
2019. júl. 24. 18:03
 23/48 A kérdező kommentje:

21. Fuuuu, sorry, de had ne ecseteljem, hogy te milyen lehetsz. Sajnos nem tudok a szintedre süllyedni :/

Köszönjük szépen, nagyon jól megvagyunk, nagyon sok mindenen keresztül mentünk amit nekem pont nem neked kell itt bizonygatnom :) Inkább sikáld a saját életedet, mert rengeteg kosz lehet... És igen, meeeg ez is megeshet, hogy úgy összeveszek a szüleimmel, vagy valami rokonnal, hogy ez lesz a "gyógyír" :D Egyébként péntek estétől délutánig nem fogunk a párommal találkozni, szóval vele nehezen. 😄

2019. júl. 24. 18:07
 24/48 A kérdező kommentje:
Egot növelni? Hisz te firtatod itt a "bölcsességedet" 🙄 Okee.. :D
2019. júl. 24. 18:08
 25/48 A kérdező kommentje:
Jaj, ha pedig te nem vagy menyasszony, vagy feleség, mit is keresel itt? 🙄
2019. júl. 24. 18:11
 26/48 anonim ***** válasza:
43%
Életem egyik legpocsékabb napja volt, sokkal sokkal szebb emlékeket őrzök más napjainkról.
2019. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Ti ennyire sz...ok voltatok a magyar nyelvből? Hányásra érettségiztetek szövegértésből?
2019. júl. 24. 18:47
 28/48 anonim ***** válasza:
3%
Egyetemet is végeztünk.
2019. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Rajtad aztán pláne nem látszik. Amúgy én is ;)
2019. júl. 24. 18:54
 30/48 anonim ***** válasza:
68%
Jezus Mária.... Ennyi utálatos megkeseredett embert... Ez valami borzalmas... Miért kell így hozzállni? Miért kell valakire ráfogni, hogy csak a felhajtás érdekli, csupán azért mert ezt a napot tartja élete (egyik) legszebb napjának? Nyilván aki gyereket szeretne annak a gyermeke születése überel mindent. De nem is akar mindenki gyereket vállalni. Nem vagyok 18, és jó pár éve együtt voltunk már mikor összeházasodtunk, mégis úgy gondolom, hogy eddigi életem egyik legeslegjobb napja volt az esküvőnk napja. Ma már divat fikázni azt, aki hagyományos lakodalmat tart és nem “csak" bemegy a hivatalba pár emberrel és aztán vacsizik/ebédel. Az is szép de miért kell fikázni att aki ennél többre vágyik?? Szánalmas... Van aki szeret megünnepelni minden jeles alkalmmat. Miert ne lehetne igy ünnepelni, hogy hivatalosan is össze kötjük az életünket. Miért ne lehetne valakinek nagy nap és megható mikor az egész család, szűkebb és tágabb is, mindkét oldalról jelen van, a barátokkal együtt és buliznak egy nagyot? Mikor van még egy ilyen alkalom? Talán csak a temetésen mikor újra össze jön az egész nagy család. Komolyan szégyellhetné magát néhány ember.
2019. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!