Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmagyarázhatatlan érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázhatatlan érzés?

Figyelt kérdés

43 éves férfi vagyok, egy kiválóan működő házasságban, megvan mindenünk. Viszont az utóbbi pár hónapban azt vettem észre, hogy más nőkön fantáziálok. Még szex után is. Lassanként 20 éve vagyunk együtt, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk minden téren.

Már sokszor magamba zavar az a dolog, hogy akárhova megyek, mindenhol a nőket figyelem lopva, és szexuális gondolataim vannak. Pont belegondoltam abba, hogy simán széttépnék egy nőt szexuálisan, ha lenne rá módom. Én, aki világ életemben ha hűség mintaképe voltam. Annyira hajt a kíváncsiság, de tényleg csak az, hogy milyen lehet egy másik nővel. Nem tudom megmagyarázni a dolgot, de már álmaimban is ilyenek jönnek elő. A mai álmomra is élesen emlékszem, annyira életszerű volt, és itt is egy idegen nővel voltam.

Nem akarok félremenni, nincs hiányom semmiben. Viszont érzek magamban egy bizonyos félelmet, olyan valamit, mintha lemaradnék valamiről. Ez pedig csak jobban hajt.


Utálom magam azóta, mert olyan mintha nem is önmagam lennék. A családomat imádom.


Mi lehet ez?



2019. jún. 21. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Kapuzárási pánik. Le kell küzdeni. Csak veszíthetsz, ha engedsz a nyomásnak.
2019. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony. Kapuzárási pánik. Most kell észnél lenned. Vigyázz a családodra. :)
2019. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: a feleséged előtt voltál együtt más nőkkel is?

Egyébként ezt meg kell tanulnod leküzdeni. A fantáziálás még nem bűn, csak maradjon is fantázia szinten.

2019. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A feleségem előtt voltak barátnőim. Esküszöm, a libidóm 100X magasabb, mint 20 éves koromban.
2019. jún. 21. 12:23
 5/9 Izabella220 ***** válasza:
82%
Mert tudod hogy neked is pörög az időd lefele, félsz hogy elszalasztasz élményeket amikre kíváncsi lennél. Csak az a baj hogy ez nem fér össze a házassággal és nem érné meg. Addig érdekelne ez csak téged míg meg nem tennéd, vagy pedig olyan izgalmat ébresztene ami veszélybe sodorhatná az ideális életedet.
2019. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös. Igazad van! sosem lépnék félre, de elméletben minden nap.
2019. jún. 21. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

lécci, ne mondd, h. tökéletes kapcsolatban élsz, ha az lenne, nem pörögnél másokon.


ezt a kapuzárási pánik sem magyarázza.


én a helyedben inkább azon gondolkoznék, mi nem stimmel.


könnyen lehet, h. már nem vagy szerelmes a párodba, de szereted, viszont hiányzik neked a szerelem érzése.


az is lehet, h. a párodra egész egyszerűen 20 év alatt szexuéálisan ráuntál, és vonz egy másik test.


az is lehet, h. mégsem kapsz meg éppen mindent, hiányzik az, h. egy nő szerelemmel és szenvedéllyel nézzen rád, mert talán a párod is rád unt, de félsz ezt felismerni, és szükséged van a hódításra, hogy átérezd, h. fickós vagy.


43 éves vagy, még akár 30-40 évet is elélhetsz.

tedd fel a kérdést, menni fog még 30-40 év a jelenlegi pároddal?


ha nem a válasz vagy bizonytqlan, akkor viszont azt is tudd, ezek az utolsó igazás erős éveid, amikor más mellett még újrakezdheted, és akkor ne húzd az időt.


ha vki. elméletben naponta és álmában is félredug, csak idő kérdése, h. ez mikor realizálódik.

2019. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
# 7 nálad a pont, szerinte is csak idő kérdése!
2019. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
jav: szerinteM is
2019. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!