Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudom, hogy vérciki a rózsaszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy vérciki a rózsaszín és babakék koszorúslány ruha, de ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 30. 20:52
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
74%

A Te ruhád nagyon szép, már én is többször linkeltem ezt. De a koszorúslány ruhák szerintem nem valóak esküvőre, nem a színűk miatt, mert az nem az tipikus ... rózsaszín és kék, (elve a földig érő az igazi, mivel ennyi erővel bármelyik vendég lehetne koszorúslány a ruha alapján), de térd fölé érőt semmiképp, ez nem az az alkalom ahová mini való lenne, esetleg egy partyra, merész koktélruhának...

Ha már a Tizsami szalon, akkor inkább ez, ha rövidet akarsz:

[link]

ha hosszú mégis megtetszene:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kozármisleny, Sziszi szalon:

[link]

[link]


Elizabeth Nardo:

[link]

[link]

[link]

itt més sok szép ruha van nem linkelem mind.


Itt egy csomó rövid ruhás kép van, én is válaszoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__9..

2010. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

06-19 21:49

06-19 22:16

06-22 11:53

Válaszok voltak az enyémek a másik kérdésnél.

2010. jún. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket, de pont nem koszorúslány jellegű ruhákat akartunk. Tehát valami kiugró, polgárpukkasztó. Semmi hosszú ruha, semmi habcsók:) De azért köszönöm a fáradozásod:)
2010. júl. 1. 00:08
 44/60 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszik, de ez a ruha csak nagyon jó alakú lányoknak áll jól. Szóval nem szabad ráerőltetni senkire, de vagány! Én nagyon szeretem a nem mindennapi,nem habcsókos ruhákat! Viszont nem valószínű, hogy az összes koszorúslánynak jól állna.
2010. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
61%
A te ruhád viszont gyönyörű!
2010. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező meg tudnád mondani mennyiért kölcsönzik itt a koszorúslány ruhákat (engem inkább a hosszúak érdekelnének, és főleg Mori Lee)? Előre is köszi. :)
2010. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem tudom megmondani, a lányaim holnap mennek próbálni méretezni stb.. de amint megtudom leírom jó?
2010. júl. 1. 13:56
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Rendben köszi szépen!:)
2010. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
43%
vérciki - jobb kifejezést én se találtam
2010. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nagyon tetszik a ruhád, nem szokványos, de nagyon gyönyörű:)

Bár szerintem ha férjez megyek, akkor maradok a fehérnél:)


Sok boldogságot! Az esküvőre meg minden jót:)

2010. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!