Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyom szerint ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rekaistván kérdése:

Menyasszonyom szerint ciki ilyen esküvői autónak szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 17. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Anyagias és hivalkodó a csaj. Nem kicsit!


Egyrészt: ha nem tetszik, akkor lehet bérelni is autót, országszerte vannak egészen különlegesek is, pl. Keszthelyen régi amerikai "luxury car"-ok, Bp-en veteránok, limuzinok is akár, de egy autókölcsönzőben napi 10-30 ezer között szoktak pár éves csillivilli szedánok lenni. Nekünk pl. egy 1960-as évjáratú Skoda Felícia volt ( [link] ), gyári állapotban, sofőr korhű ruhában, csillogott a metálfény meg a sok króm :-)

A barátainknak meg pl. hófehér kis nyitott hintó volt a járművük.


Másrészt: egy ilyen vagy hasonló megjelenés valóban nagyon stílusos, de ha nem ilyen lehetőséget választotok, az sem ciki egyáltalán! Ha a lány cikinek érzi, akkor ott bajok vannak fejben.

Nálunk is az volt a B terv, hogy ki volt takarítva, lemosva a 20 éves Hondám, ha esik az eső, akkor arra került volna a virágdísz az lett volna az esküvői autó (mivel a Skodában csak akkor fértünk el, ha nyitva volt a tető :-) ).

2016. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem apukam fekete Ford Focusa volt az eskuvoi autonk. Teljesen megfelelt a celnak, raadasul igy o vezethetett (szo szerint) a polgarmester ele (kulfoldon elunk, itt a polgarmester ad ossze, nincs anyakonyvvezeto).

Sot kulon poen volt a kulfoldi faluban vegigvonulni a magyar rendszamu autoval :) az osszes baratunk (kb 30-40 kocsi) kovetett minket konvojban, nagy dudalassal.


Szerintem felesleges penzkidobas az ilyen rongyrazas, de ha mar berelnel autot, akkor vessetek ossze, hogy mennyiert kapnatok olyat ami tetszik.


Emellett persze azt is beleszamolva, hogy az eskuvoi foszezon meg nem ert veget, igy elkepzelheto, hogy azzal kell megelegedni, ami van es szabad.


Mi pl,ugy csinaltuk, hogy egy tablazatba beleirtuk, hogy mik azok a koltsegek amibol semmikepp nem tudunk / akarunk lefaragni, es mik azok, amikbol szukseg eseten le lehet, vagy at lehet csoportositani.


Igy pl az utolso pillanatban (konkretan szerda delben, a szombati eskuvohoz) derult ki, hogy megis belefer a DJ / ceremoniamester (eredetileg nem akartunk), es kertunk ajanlatot az etteremtol, hatha ismernek valakit. Marha szerencsenk volt, mert masnapra jelentkezett egy, aki pont azon a hetvegen szabad volt, es korrekt arat kert, azzal a feltetellel, ha ajanlast irunk rola az eskuvoi szalonra...


Bar ezzel eltertem a tematol, de inkabb azt akartam ezzel mondani, hogy az utolso pillanatban is lehet szerencsetek, csak nem kell mereven ragaszkodni dolgokhoz.


Szerintem vonjatok merleget, pl nezzetek ki 3-4 fajta autot ami elerheto jovo hetre, es vessetek ossze tobb szempontbol :

- ar

- tetszetosseg, mennyire megfelelo egy eskuvoi autonak

- szin, diszithetoseg, stb.

Ezutan felallithatjatok a rangsort akar egyenileg is, es ha nem ugyanazok tetszenek is, egy koztes megoldast mindig lehet talalni.


Tessek, ez akar jo probalecke is lehet a kompromisszumkeszsegre. Ha nem tudtok ilyen kis dologban dulore jutni, akkor sajnos egyertelmu, hogy dolgozni kell rajta, ha nem akarjatok par even belul az elvaltak taborat erositeni...

2016. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 aHermann ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen jó esküvőre, szépen feldíszítitek, virág v masni előre, meg szalag vagy masni a két visszapillantóhoz.


Mivel tényleg "családi" autó, kényelmesen el is férhet a menyasszonyi ruhájában.


Ha nem tetszik, akkor keressen több 10e-ért bérelt kocsit + sofőrt. Már most anyagias a menyasszony.

Én örültem volna, ha lett volna opció autónak a családon belül. Mi a végén szerencsésen olcsón béreltünk.


Most voltunk esküvőn, ahol a család kis autója volt a menyasszonyi autó, szépen fel volt díszítve.


A céges kocsihoz meg annyit fűznék, ha TÉLEN nem kaptad meg, akkor nem hiszem, hogy 1 héten belül átveheted.

2016. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor mi nem ciki? Ez a kocsi teljesen jó. Szépen feldíszítik az esküvői dekornak megfelelő színekkel és kész. Személy szerint nem is értem miért lényeges,hogy milyen az autó. Kicsit túlpörgeti az esküvőt a csaj nem?

23/N

2016. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sötét árnyalatú autó, a világos/fehér díszítés kifejezetten jól mutatna rajta. Sztem viszonylag könnyen is rögzíthető rajta a dekoráció. Szerintem nagyon jó kis autó ez esküvőre, nem tudom, mi vele a gond.
2016. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor a mi esküvőnk vérciki volt, ugyanis nálunk ez volt az esküvői kocsi:

[link]


Gáz vagy gáz, ez az egy nagy autó volt a családban. A nap szépségéből,a boldogságunkból nem vont le semmit, hogy ilyen autó volt. Nagybátyám, a tanúm autója volt. Feldíszítették nagy szeretettel a keresztfiammal közösen. Nem a világ legszebb autója volt, de hatalmas szeretettel készült és nagyon örültek, hogy ők vihettek mindenhova. Nem kell ezt annyira túlbonyolítani. Nem ezen múlik a boldogság.

2016. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!