Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kérdezzük meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzük meg, hogy kik és hányan fogadják el a meghívásunkat az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok vendéget "kell" meghívnunk az esküvőre, bár pontosan tudjuk, hogy sokan nem fognak eljönni munka, távolság, betegség miatt. Szeretnénk egy kártyát a meghívóba tenni, amin kérnénk, hogy jelezzék, jönnek-e, hányan jönnek(ez a vacsora miatt is fontos),kérnek-e szállást, illetve ezen a kártyán szerepel a helyszín pontos címe, elérhetősége. Egyszer találtam egy frappáns szöveget erre, de természetesen nem mentettem el. Tudtok segíteni, hogy mit lehetne írni? Semmiképp nem szeretnénk, ha azt sugallná, hogy "inkább ne gyertek". Ilyet már egyszer kaptunk...

Az is kérdés, hogy milyen formában várjuk a válaszokat. Mi külföldön élünk, esküvőnk otthon lesz. Nekem telefonon lenne a legegyszerűbb, de nem várhatom, hogy mindenki halom pénzekért telefonáljon. ÁÁÁÁÁ segítsééééééég! :)


2015. ápr. 28. 15:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg lehetne megbeszélni egy Magyarországon élő rokonnal/jobarattal, hogy az ő címét és telefonszamat adntok meg visszajelzesre
2015. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
A meghívó átadásakor megkértünk mindenkit szóban, hogy legkésőbb x időpontig jelezzenek vissza.
2015. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
Én csinálnék egy interneten is elérhető kérdőívet, mert gondolom sokan rendelkeznek hozzáféréssel és inkább ott válaszolnának a kérdésekre, mint levélben. Telefonálgatni pedig szintén nem ingyenes.
2015. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
smst is írhatnak, az nem olyan drága mint telefonálni
2015. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
A VoIP-ot úgy értettem, hogy ha te hívnád őket.
2015. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, Nekünk is augusztus 15-én lesz!!!!! :))) Gratulálok!
2015. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. Vesztek egy magyarországi feltöltőkártyás SIM-et, beleteszitek egy régi telefonba, és erre fogadjátok a visszajelzős SMS-eket.


2. Valamelyikőtök szüleinek címére levélben lehessen visszajelezni.

2015. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!