Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kérdezzük meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzük meg, hogy kik és hányan fogadják el a meghívásunkat az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok vendéget "kell" meghívnunk az esküvőre, bár pontosan tudjuk, hogy sokan nem fognak eljönni munka, távolság, betegség miatt. Szeretnénk egy kártyát a meghívóba tenni, amin kérnénk, hogy jelezzék, jönnek-e, hányan jönnek(ez a vacsora miatt is fontos),kérnek-e szállást, illetve ezen a kártyán szerepel a helyszín pontos címe, elérhetősége. Egyszer találtam egy frappáns szöveget erre, de természetesen nem mentettem el. Tudtok segíteni, hogy mit lehetne írni? Semmiképp nem szeretnénk, ha azt sugallná, hogy "inkább ne gyertek". Ilyet már egyszer kaptunk...

Az is kérdés, hogy milyen formában várjuk a válaszokat. Mi külföldön élünk, esküvőnk otthon lesz. Nekem telefonon lenne a legegyszerűbb, de nem várhatom, hogy mindenki halom pénzekért telefonáljon. ÁÁÁÁÁ segítsééééééég! :)


2015. ápr. 28. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Gyüsztök, avagy nem gyüsztök, és ha gyüsztök, akkor hun alusztok?
2015. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

A legegyszerűbb, hogy ráírjátok a kártyára, hogy " Legyetek szívesek mielőbb visszajelezni, hogy részt tudtok-e venni a szertartáson és az azt követő vacsorán, illetve hogy hány főre számíthatunk a családból. Az alábbi e-mail címre várjuk a visszajelzéseket: ...................

Telefonos elérhetőségünk:......................

Köszönettel: X és Y"

2015. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok :) mikor lesz az esküvőtök?
2015. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
a 2-es be még valahogy belefoglalhatod hogy a helybiztosítás (ottalvós buli) érdekében eddig a dátumig jelezzenek vissza
2015. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem legyen olyan, mint egy "jelentkezési lap", ahol x-szelni kell. Csak itt nem tudok olyan négyzeteket írni :D

Kérjük ...-ig jelezzetek vissza, hogy részt tudtok-e venni.

Igen ___, ____ fő

Nem____


Szállást kérünk ___

Nem kérünk ____

2015. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük, augusztus 15.-én.
2015. ápr. 28. 15:20
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Figyi, a telefonálással kapcsolatban: utánanézhetnél a VoIP percdíjaknak. Nagyon kedvezőek.

Mi is így szoktuk intézni a telefonálást (VoIP-ról) és alig költünk telóra. Esetleg próbálj utánajárni, mert telefonon talán picit személyesebb, mintha e-mailben kérnél visszajelzést.

És szerencsére még azért bőven van időtök mindenre, hátha jönnek még jobbnál jobb ötletek itt is.

2015. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Ja - legalábbis a tapasztalataim szerint - augusztusig még sok minden változhat. Elképzelhető, hogy aki azt mondja most, hogy "persze, ott a helyem", ő mégse tud eljönni és akár fordítva is alakulhat, aki most úgy látja, hogy nem tud elmenni, később alakulhatnak úgy az ügyei, hogy mégis menne...
2015. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Természetesen nem az várjuk, hogy 1 napon belül válaszoljanak, de nyilván mindenki megérti, hogy a vacsora, a székszám, az ülésrend nem ér rá augusztus 14.-ig. :)

VoIP? Van olyan család, akiknél még mobil sincs, se internet. Annak hogy magyarázzak a VoIP előnyeiről? :D

Egyébként sokakkal tudjuk a neten tartani a kapcsolatot, de egy esküvői visszajelzést Viber-en, Whatapp-on vagy Face-n talán mégse kellene intézni. Vagy ez már nem is lenne olyan vészes, mint ahogy most érzem?

2015. ápr. 28. 15:51
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

RSVP.

Erre való, ezt jelenti, erre használják. Nem értem a problémát.

2015. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!