Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Második esküvőnkre készülünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esküvőnkre készülünk, lesz vacsora, szertartás stb?

Figyelt kérdés

A Párommal beszélgettünk, hogy már negyvenes éveinket tapossuk mindkettőnknek ez a második házassága., és a bulin, ilyenkor mi is van kapunk pénzt vagy hogy van ilyenkor.

Ajándékozás nehéz lenne nálunk,mert 5 éve együtt élünk , mindenünk megvan.Menyecske tánc nem hiszem , hogy lesz, nem akarunk bohockodni ,második esküvön negyven év felett.Valamit kell ilyenkor a meghívóra írni vagy ilyenkor mi van.Ciki pénzt is elfogadni nem?


2015. febr. 3. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 37 évesen volt a 2. esküvőm, szintén mindegyikünknek a 2. házassága, mi csak szűk körben tartottuk meg, szülők és testvérek elmentünk egyet vacsorázni kicsit beszélgettünk és kész... mi is kaptunk pénzt, vásárlási utalványt is, holott együtt éltünk már és mindenünk megvolt (sőt sok mindenből 2 is :D) mi mondtuk is mindenkinek hogy nem kérünk semmit, csak jöjjenek el, de ennek ellenére kaptunk ajándékot... nem éreztem cikinek elfogadni, mivel ugye venni nem akartak semmit, mégis szerettek volna adni valamit... szóval ne csinálj belőle ügyet ha valaki pénzt ad nektek.. max elmentek belőle kirándulni valahova :)
2015. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan adnék pénzt ilyen esetben is. Hiszen mindegy, hogy hányadik esküvő, akkor is pénzbe került megszervezni a párnak. Szóval kb. a vacsora árát biztosan odaadnám. Ezért szerintem nem is ciki elfogadni.
2015. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szívesen adnék. Azért negyvenes éveikben az emberek ne tartogassanak már pénzgyűjtős lagzit, főleg, ha nem is az első.
2015. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én is beszállnék a vacsi árával, meg valami kis személyes aprósággal :)
2015. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Én meg írnék valami frappáns meghívót, vagy ha személyesen mentek, akkor elmondanám, hogy nem kérünk semmit, köszönjük, mindenünk megvan. ha valamit adni szeretne a meghívott, akkor azt borítékba adja, de nem elvárás, és nem ezt fogjátok számolni. Legyen egy szép nap mindenkinek, legyen jó buli, erre koncentráljanak.
2015. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha valamit adni szeretne a meghívott, akkor azt borítékba adja, de nem elvárás, és nem ezt fogjátok számolni."


Ha valaki ilyet leír, azt úgyis mindenki úgy értelmezi, hogy "pénzt azért hozzatok jó?"

2015. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha nem leírja, hanem elmondja szóban? Értelmes felnőtt ember tud úgy fogalmazni, hogy az legyen a lényege: ne hozz semmit, nem azért hívunk, de ha mindenképpen akarsz valamit, akkor legfeljebb xy dolgot. De tényleg nem muszáj.
2015. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!