Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők, ti férjhez mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti férjhez mennétek pénzért? Férfiak, ti házasodnátok papírokért?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm csinálta ezt. Ő kapott 600e ft-t, a pasi meg, mivel külföldi (nem eu-s országból), a barátnőmmel feleségeként meg hosszabb időre is mehet dolgozni Németországba, ahova most a barátnőmet is magával viszi. Számomra ez valami elképesztően hihetetlen. Az esküvőn látták egymást először.


Ti ezt megtennétek? És mit szólnátok egy ilyenhez, ha közeli ismerősötök meglep vele? Tudnátok normálisan kezelni? Hogyan? Legrégebbi, gyerekkori barátnőmről van szó, de most nagyon csalódtam.


Előre is köszönöm!


2015. márc. 22. 08:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

600 ezer Ft-ért biztos nem házasodnék... mire elég annyi pénz? Semmire.

600 ezer euroért igen, mivel az 181 millió Ft és abból vígan el lehet éldegélni.

2015. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
Hát őszintén nem biztos, hogy rosszul járt. Teljesen káosz volt az élete, most legalább van munkája, és ha a férje rendes, akkor normális párja is. Lehet, hogy ez megakadályozza, hogy még mélyebbre süllyedjen.
2015. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
600 ezer? Ne nevettess :D ezért még szarni se szarnék nyilvánosan.
2015. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

honnét valósi a férfi?

szerintem nagyon bolond a barátnőd.

viszont, az, h bevallottan szeretik egymást a legjobb barátjával, szerintem nem stimmel, mert akkor kapcsolatuk lenne egymással. ha szeretik egymást, de nincsenek kapcsolatban, akkor ott valami nem stimmel, csak hülyíti az egyik fél a másikat.

2015. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Én azt gondolom, hogy jelen helyzetemben nem mennék bele ilyesmibe. De az élet nevű dolog sok mindent produkálhat...


Másrészt ha a két fél ebben megegyezett és tisztán lerendezték egymással, ki mit kap miért, akkor miért ne tehetnék? Még mindig tisztább ügy, mint azok a "szerelmi" házasságok, amik csak burkoltan szólnak az anyagiakról, kimondatlanul, de társadalmilag teljesen elfogadottak.


Neked meg az egészen semmit nem kell kezelni. Gondolom felnőtt emberekről van szó, semmi közöd hozzá, hogy miért, hogyan, mikor házasodnak. Nem mindenkinek a fejében él a házasság egy hatalmas rózsaszín-fehér cukormázzal leöntött habostortaként, aminek az elérése az élet legfőbb, ha nem egyetlen célja.

2015. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Van olyan helyzet, amikor egy ilyen egyezség minkét fél javára válhat. De nem egy börtönviselt, drogos pasi mellett. Az ő ügyeiben a barátnőd is érintett lesz, még ha nem is tud róluk semmit. Ki bízna egy ilyen alakban?
2015. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen deritsd ki, mi van valojaban a hatterben es akadalyozd meg. Feladna a jogi egyetemet egy bunozoert meg egy felszolgaloi munkaert? Valami nagy gaz lehet
2015. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Már nem tudom megakadályozni, nekem is utólag mondta, már megtörtént a dolog.
2015. márc. 23. 14:04
 19/20 anonim ***** válasza:
600 ezerért még olyanhoz se, akit ismerek. Ismeretlenhez semennyiért sem. Alig ismerthez meg csak annyiért, hogy teljen egy ukrán magánhatseregre, hogy eltegyék láb alól, ha nem mennek jól a dolgok...
2015. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mert én szerelemből szeretnék, de hát kinek mit jelent a házasság. Mind más-más célokkal rendelkezünk. Nekem is furi hallani ezt a sztorit, de valahol azt értem, hogy ha ők tudnak erre pusztán üzletként nézni mindketten, akkor működhet -- üzletként.


Viszont, kommentelők -- hagyjuk már azt az elcsépelt szlogent, hogy "ez csak egy papír"!

A pénz is egy "papír", mégis ölnek érte! Meg a vízum is egy "papír", mégis majd megvesznek sokan, hogy zöldkártyát kapjanak az USA-ba, és a házassági anyakönyvi kivonat is "papír", vagyis nem csak egy papír, hanem jogi SZERZŐDÉS. Ami lehet üzlet, de lehet nagyon szép szimbólum, hogy valaki ország-világ és jog előtt elismeri, hogy a másikkal összetartozik. És sok jogi privilégiummal jár.

Természetesen 2 ember élhet egymással boldogan szerelemben házasság nélkül is, de ha jogilag is össze akarnak tartozni, akkor erre ez a mód.

2015. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!