Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők, ti férjhez mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti férjhez mennétek pénzért? Férfiak, ti házasodnátok papírokért?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm csinálta ezt. Ő kapott 600e ft-t, a pasi meg, mivel külföldi (nem eu-s országból), a barátnőmmel feleségeként meg hosszabb időre is mehet dolgozni Németországba, ahova most a barátnőmet is magával viszi. Számomra ez valami elképesztően hihetetlen. Az esküvőn látták egymást először.


Ti ezt megtennétek? És mit szólnátok egy ilyenhez, ha közeli ismerősötök meglep vele? Tudnátok normálisan kezelni? Hogyan? Legrégebbi, gyerekkori barátnőmről van szó, de most nagyon csalódtam.


Előre is köszönöm!


2015. márc. 22. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%

Lazán megtenném, a házasság csak egy darab papír.


25F

2015. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ezt nem azok mondják, akik amúgy olyan párkapcsolatban vannak, ahol nagy a szerelem, nagy az összhang, és egyetértenek abban, hogy nem akarnak összeházasodni? Ott is ott van a párkapcsolat része.


A barátnőm 4 napja ismeri a pasast, sose látta előtte, és fogalma sincs róla, milyen ember. Most még lehet, hogy egy darab papír. Kimegy vele Németországba, tőle fog függni, az már nem csak egy darab papír lesz, hanem a rabszolgaláncok, amik egy ki tudja, milyen emberhez kötik. A pasas ült már börtönben. Kokainozik. És pénzért vett magának feleséget... Szerinted ez csak egy papír? Szerintem ez több ennél...

2015. márc. 22. 08:45
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Elég nagy szarban lehet a barátnőd, ha ilyen kevésért belement... inkább jó barátnőként ENNEK járj utána (én ezt tenném).
2015. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Ennyi pénzért biztosan nem. 600e euroért, és\vagy fix munkáért németben már lehet meggondolnám, bár előtte mindenképp szeretném legalább egyszer látni a pasit.


De ehhez is kell még 1-2 csalódás, amég már abszolút nem fogok hinni a szerelemben :(

2015. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Van fix munkája, a pasi szerzett neki. Valami kávéházban lesz felszolgáló. Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy kamu a dolog, és prostinak viszi ki...


A barátnőm élete eddig romokban volt, de mostanság úgy tűnt, mintha kezdene kilábalni a dologból. Van egy pasi, a legjobb barátja, akivel most valahogy inkább romantikus útra terelődtek a dolgok, bevallottan szeretik egymást, tudják is a másikról. Én teljesen azzal voltam, hogy ebből lesz valami komoly és jó dolog. Egyetemre is tervezett menni, dolgozott, hogy összeszedje a tandíjra a pénzt, jogot akart tanulni. Célokat, ambíciókat, tenni akarást láttam benne, és azt hittem, kezd rendbe jönni az élete. Mert előtte kb naponta más pasival, gyakran nős férfiakkal kavart, drogozott, minden nap részeg volt, megelégedett annyival, hogy egy késdobálós kocsmában pincérkedik, és ebből tudja finanszírozni a füvet meg egy barátnőjénél bérelt szobát. A szüleivel gyakorlatilag nem beszélt, de mostanság úgy tűnt, kezd helyrejönni a dolog.


Amennyire én tudom, nem volt szüksége pénzre, legalábbis nem ilyen sokra, ilyen sürgősen. 22 éves sincs, és most hirtelen ezzel jön...

2015. márc. 22. 09:21
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Baratnod buta mint a tok

Egy ilyen egyesseg minimum 5000-10000 EU szokott hozni.

A kockazata oriasi Nagy a lebukasveszely es komoly gondban lehet utana a baratn

2015. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem. Még ennek az összegnek a többszöröséért sem (ami egyébként nevetségesen kevés).


Nagy kockázat, és nagy butaság, az egész életét tönkre teheti vele (anyagilag és érzelmileg egyaránt).


Én megmondtam volna neki, hogy ne játsszon a tűzzel, de persze az ő élete... Emlékeztesd rá, hogyha bajba kerül, rád számíthat!

2015. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt nagy bajok lesznek... Én arra szavazok, prosti lesz kinn.
2015. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindent megtennék hogy ezt megakadályozzam. Nem csak a pasi és a veszély miatt, hanem mert nem lesz mindig 22 éves aki egyetemre járhat jogot tanulni. Ahogy leírtad szépen halad afelé, hogy kiegyensúlyozott életet éljen. Ha a helyében lennék nincs az a pénz amiért letérnék erről az útról. Segíts neki hogy ne szúrja el az életét.
2015. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Sokkal összetettebb a dolog meglátásom szerint. Nem hinném, hogy csak annyiról volt szó, hogy odamentek hozzá:

"Hé, nem kell 6 kiló, csak hozzá kéne menni ehhez a pacákhoz?"

"Dehogyisnem, ez szuper!"

Bár lehet így történt, de nem hiszem :D

2015. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!