Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz lenne így kiöltözni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne így kiöltözni egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Mindössze két alkalmi ruhám van, de az egyik pánt nélküli, így azt nem szeretném felvenni. Maradt a másik.

Az viszont nagyon hasonlít erre a ruhára, annyi különbséggel, hogy csak térd fölé ér, szűk, és nincs benne az a fehér rész. De a szín, minta, kivágás ugyanaz:

[link]

[link]

Mivel alapból is nagyon hasonlítok a csajra a sorozatból, eszembe jutott, hogy a ruhához megcsinálhatnám ugyanilyenre a hajam (nem kell vele semmit tenni, mert szőke, lágy hullámos, csak épp ugyanúgy összefogni, mint ő viseli), és finom natúr smink.

De ugye a fiatalok, akikkel egy társaságban leszünk, mind ismerik és imádják a sorozatot. Pláne a menyasszony (aki nem kedvel túlzottan, de a párom egy jó barátja), és nem szeretném, ha azt hinné, hogy el akarom terelni róla a figyelmet, és cosplay bulinak nézem az esküvőjét...


2014. aug. 29. 14:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

Az viszont nagyon hasonlít erre a ruhára, annyi különbséggel, hogy csak térd fölé ér, szűk, és nincs benne az a fehér rész. De a szín, minta, kivágás ugyanaz


:D

Köze nincs a kettőnek egymáshoz. :D Bár nem rossz ruha, de a fenti kijelentés naggyon erős túlzás volt.

Senki nem asszociál Daenerys-re ha ebben mész.

2014. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%
ne aggódj, sokkal közönségesebb vagy, mint daenerys.
2014. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a híres sorozat? Az utoljára linkelt ruha még csak nem is hasonlít az elsőre! Ezzel aztán nem fogod elterelni a menyasszonyról a figyelmet, ugyanis teljesen jelentéktelen, semmitmondó ruhadarab.
2014. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:


Game of Thrones - Trónok harca


egyébként tényleg nem hasonlít Dany ruhájára, egy kicsit sem... ott egy miniatűr kivágás középen, de ennyi :D szóval a hajadat is mindegy hogy csinálod meg, mert nem fogsz rá hasonlítani ebben

2014. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszi!
2014. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

Hát, deréktól fölfele egy icipicit hasonlít, meg a színe, de kb. ennyi.

Egyébként szerintem nyugodtan viselheted, nem találok benne kivetnivalót. A hajad is lehet ilyen, szerintem teljesen jó. De azért ne reklámozd, hogy direkt nézel ki így, ha kérdezik, mondd, hogy ez az egyetlen alkalmi ruhád, és hogy ugye milyen jó így a hajad?

2014. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nyugodtan vedd fel. Csinos és visszafogott is vagy benne egyszerre. Nem látom a hasonlóságot a belinkelt képek és a te ruhád közt.

A hajad nyugodtan csináld meg akármilyenre. Nekem egyébként nagyon hasonló hajam van mint a belinkelt képeken ,csak fekete, kicsit hosszabb és hullámosabb. Egy lagziban tudom hogy egy hajgumival összefogva is feltűnő a hajam, de eddig csak elismerést kaptam érte. Sokan a násznépből fodrászhoz mennek előtte és valaki alkalmi kontyot készíttet..... tehát akár menyasszonyinak is beillene ugyanaz fehér virágokkal. Soha semmikor nem hallottam még hogy bárkinek a kontyát leszólták volna. Tőlem is csak azt szokták megkérdezni hogy eredeti-e és mennyi ideig készítem el a frizurám. Ha megtudják hogy saját hullám akkor csak megdícsérik.

2014. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!