Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz lenne így kiöltözni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne így kiöltözni egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Mindössze két alkalmi ruhám van, de az egyik pánt nélküli, így azt nem szeretném felvenni. Maradt a másik.

Az viszont nagyon hasonlít erre a ruhára, annyi különbséggel, hogy csak térd fölé ér, szűk, és nincs benne az a fehér rész. De a szín, minta, kivágás ugyanaz:

[link]

[link]

Mivel alapból is nagyon hasonlítok a csajra a sorozatból, eszembe jutott, hogy a ruhához megcsinálhatnám ugyanilyenre a hajam (nem kell vele semmit tenni, mert szőke, lágy hullámos, csak épp ugyanúgy összefogni, mint ő viseli), és finom natúr smink.

De ugye a fiatalok, akikkel egy társaságban leszünk, mind ismerik és imádják a sorozatot. Pláne a menyasszony (aki nem kedvel túlzottan, de a párom egy jó barátja), és nem szeretném, ha azt hinné, hogy el akarom terelni róla a figyelmet, és cosplay bulinak nézem az esküvőjét...


2014. aug. 29. 14:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy pokolian hasonlítok rá a hétköznapi életben is
2014. aug. 29. 14:50
 12/27 anonim ***** válasza:
12%
Jó a ruha, és a haj is. Én is sokszor csinálom hasonlóra a hajam, a sorozatot pedig csak 2 hete néztem meg, tehát nem a sorozat miatt fonom a hajam. Ha nem ízléstelen a ruha, akkor semmi gond. Aki meg akar szólni,, az úgyis talál rá okot. Próbáld ki otthon az összhatást, ha sok, akkor még mindig lehet változtatni.
2014. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Az én ruhám csak ilyen szürke béna utánzata a filmbelinek:

[link]

2014. aug. 29. 15:04
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Ó, szerintem a ruhád - bár ezért a szörkéért nem vagyok oda - tök jó, simán illik esküvőre.


Vegyél fel pár színes kiegészítőt (türkiz, bordó, fehér, zöld...), hogy elnyomja a szürkeséget és máris jó leszel.

2014. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem csinos ez a ruha. Hol vetted?
2014. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%
Az utoljára linkelt kép alapján semmi gond a ruháddal. Nekem sokkal jobban tetszik mint ami a szőke színésznőn van. Szerintem vedd fel. Ezzel a ruhával szerintem nem terelnéd el a figyelmet a menyasszonyról még akkor sem ha a hajad ugyan úgy csinálod meg.
2014. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hát, már régi darab, a C&A-ban ha jól emlékszem... :)
2014. aug. 29. 15:25
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen oké ez a szürke ruha, semmi köze szerintem a színésznőn viselt ruhához, szóval szerintem ez csak a te kattanásod, viszont csinos vagy. Dobd fel kiegészítőkkel.
2014. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%
Semmilyen hasonlóságot nem látok a 3 ruha között, vagy csak az én szememmel van a gond? Ha menyasszony nem kedvel túlzottan különösen nem kellene feltünősdit játszanod, már csak a párodra való tekintettel sem.
2014. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én se látok hasonlóságot.Teljesen jó a ruhád csini.
2014. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!