Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz lenne így kiöltözni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne így kiöltözni egy esküvőre?

Figyelt kérdés

Mindössze két alkalmi ruhám van, de az egyik pánt nélküli, így azt nem szeretném felvenni. Maradt a másik.

Az viszont nagyon hasonlít erre a ruhára, annyi különbséggel, hogy csak térd fölé ér, szűk, és nincs benne az a fehér rész. De a szín, minta, kivágás ugyanaz:

[link]

[link]

Mivel alapból is nagyon hasonlítok a csajra a sorozatból, eszembe jutott, hogy a ruhához megcsinálhatnám ugyanilyenre a hajam (nem kell vele semmit tenni, mert szőke, lágy hullámos, csak épp ugyanúgy összefogni, mint ő viseli), és finom natúr smink.

De ugye a fiatalok, akikkel egy társaságban leszünk, mind ismerik és imádják a sorozatot. Pláne a menyasszony (aki nem kedvel túlzottan, de a párom egy jó barátja), és nem szeretném, ha azt hinné, hogy el akarom terelni róla a figyelmet, és cosplay bulinak nézem az esküvőjét...


2014. aug. 29. 14:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Egy aranyszabály van az esküvőn. SOHA ne legyen a vendég kirívóbb a menyasszonynál, végül is a menyasszony nagy napja ez.

Öltözz fel normálisan, ne majmolj egy filmsorozat szereplőjét, és nem lesz gond.

2014. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Igen, gáz. Ez a ruha egyáltalán nem alkalmi és nem való esküvőre. (A két képen szerintem teljesen különbözőek a ruhák, csak a kivágás hasonlít.)
2014. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
Mind a két képen ugyanazt a ruhát kell nézni, ami a szőke lányom van.
2014. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mind a két képen ugyanazt a ruhát kell nézni, ami a szőke lányon van.
2014. aug. 29. 14:42
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
"véletlenül" accountot váltottál? :D
2014. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem. Két keresőm van nyitva, két account-tal, és nem tudtam, ezt honnan írtam.
2014. aug. 29. 14:46
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
ja vicces :)
2014. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ismerem a sorozatot, pedig fiatal vagyok. De szerintem egy esküvőre mész és nem jelmezbálba. Igazából a ruhát sem tudom elképzelni, mert te egy miniruháról beszélsz, ez pedig hosszú. Vegyél fel valami normális alkalmi öltözetet. Lehet pánt nélküli is, csak akkor vegyél hozzá egy bolerót.
2014. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem veszel fel egy normális ruhát? Ez nem esküvőre való..és miért kell pontosan ugyanúgy kinézni mint a színésznő? Miért akarod kínos helyzetbe hozni a menyasszonyt? Ez valami kéjes bunkósságérzet vagy mi?? Ne te legyél már a központban. Az esküvő nem rólad szól.
2014. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nincs boleróm. És a pántnélküli ruha elég kihívó, mert nagyon szűk, feszül mindenütt, direkt nem azt választottam. Új ruhára meg nincs pénzem.
2014. aug. 29. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!