Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kell...

Szerintetek mennyire kell kiöltözni egy esküvőre, ha nem is ismerem a házasulandó feleket?!

Figyelt kérdés

Én olyan típus vagyok, aki imád esküvőkbe járni és imádok kiöltözni is. Párommal még friss a kapcsolatunk, de úgy gondolta elvisz magával egy közeli családtagja esküvőjére. Tulajdonképp az esküvőn fogom megismerni az egész családját.

Most nem állok túl jól agyagilag, és a lehető legolcsóbban szeretném "megúszni". De mégiscsak egy esküvőre megyek, valamilyen szinten meg kell adnom a módját.

Próbáltam páromtól puhatolózni, hogy mégis mekkora esküvő lesz..."puccparádéra" számítsak vagy inkább szolidabb a vendégsereg. Azt monda imádnak "nagyzolni" és az biztos hogy mindenki nagyon kiöltözik.

Rendszeresen sportolok, bár nem vagyok megelégedve az alakommal de takargatni sem szoktam. Valami rövid testhezálló ruhára gondoltam, talán vajszínű, esetleg bézses és hozzá színben passzoló tűsarkú/szandál.

Barátnőim és párom szerint pedig valami élénkebb/vidámabb színeket kellene választanom. Kreol bőröm van és sötét hajam, nagy szemeim, azt mondják nagyon jól állnak nekem a színek. Feszélyez hogy nem ismerek ott senkit.

Már hetek óta a boltokat járom és már mindenki agyára megyek a "hatalmas problémámmal", de képtelen vagyok kitalálni, hogy mit vegyek fel!

Segítsetek! :)


2012. júl. 5. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Hát én pár héttel ezelött voltam ugyan ebben a szituban.Öltözz úgy ahogy gondolod,ahogy jól érzed magad.èn is azt tettem,és nem volt semmi baj.Mondjuk a nagyon mini ruci az nem igazán jó,mert "figyelemfelkeltö".A lényeg szerintem az hogy ne öltözd túl a menyasszonyt... :)
2012. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bézs és a vajszín közel áll a fehérhez, emiatt megszólhatnak, hogy nem illik (bár én soha nem szólnám meg, hisz a menyasszony színe a fehér, de voltam már olyan esküvőn, ahol végig azt hallgattuk, hogy XY mekkora szemétláda, mert vajszínű kosztümben jött). Ha jól állnak a színek, akkor nyugodtan vegyél színeset. Ha a natúrabb dolgokat szereted (a bézsből gondoltam), akkor egy púderrózsaszín, vagy barack színű ruhát tudnék ajánlani, hisz ezek mégis kicsit színesebbek, de nem túl harsányak. Ha mégis bepróbálkoznál az élénkebb színekkel, akkor a kreol bőrödhöz gyönyörűen mutatna a pink, az idén nagyon divatos menta vagy pisztáciazöld. Szerintem bátran vállald be ezeket!
2012. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!