Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meg lehet érni az esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet érni az esküvőre? Vagy kell egyfajta "készen állok" érzés, lányok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. aug. 28. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Valahogy a lányok túllihegik ezt az egész eljegyzés és esküvő dolgot.


Riasztó, ami sokszor itt megy Gyk-n!


Mit kell készen állni? Nem kiképzőtáborba mész!

2014. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha államvizsgáznál, készen állok, kész, rajt..

Ahhoz, hogy házasodj, érzed azt, hogy vele tudsz maradni jóban-rosszban, nincsenek másfelé érzelmeid stb..

2014. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kell


Persze az elsők jó írták, hogy nem úgy kell felfogni..és gyakran túllihegik..


Viszont kell az, hogy az ember készen álljon arra, hogy dönteni tudjon, mármint arról, hogy valakiel le akarja élni az ember az életét( jó esetben így házasodiik egy pár)

Ehhez nem az kell, hogy 21 vagy 31 éves egyen valaki, hanem érzelmileg, és maganak a kapcsoatbpnak kell megérnie erre.

Ez van amikor pár hónap, van amikor évek...


Pl magamról tudom, hogy 20 éves koromig állítottam, hogy sosem lesz gyerekem, és nem akarok férjhez menni, sőt csak lazabb kapcsoatot akartam( persze nem ugy, hogy hűség nelküli, hanem csak szabadságo adva. Amásiknak és külön élve) most 27 évesen férjnl vagyok, gyereket szeretnénk...

2014. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!