Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten melyik szalonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten melyik szalonban van sok abroncs nélküli, leginkább csipkás, pántos ruha? Kép tovább

Figyelt kérdés

Mindenhol az abroncsos, pánt nélküli ruhák vannak, azok nekem nem is állnak jól, meg nem is tetszenek.

Köszönöm!

[link]


[link]


2014. aug. 22. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az Igen Szalont: [link]

és a Fehér szalont: [link]

tudnám javasolni (sajnos itt is elég sok abroncsos van, de találsz olyan fazont, ami tetszhet.)

Magyarországon ezek az abroncsosak mennek sajnos a mai napig. Én a helyedben felpróbálnék 1-2 ruhát ezekben a szalonokban és utána varrónőhöz fordulnék, aki olyan ruhát készít, amilyet megálmodtál :)

2014. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, még eszembe jutott a Daalarna: [link]


Ha nagyobb összeget is tudsz szánni egy ruhára, akkor itt is körülnézhetsz.

2014. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2014. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Én Erdélyből választom a ruhámat, Csikban, MArosvásárhelyen vannak abroncs nélküli szép csipkés ruhák.


Én is azon az elven vagyok, hogy a kevesebb több.

Nagyon szépek amiket linkeltél.


Nézd csak:

[link]

[link]

[link]

[link]


és a kedvencem:

[link]

2014. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] nézd meg a kollekciókat, a Pronovias 2015-ben pl sok abroncs nélküli van!
2014. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nézem őket.

Daalarnára sajnos nincs keret, pedig tetszenek nagyon.

Golden Roseba biztos elmegyek és a varrónő sincs kizárva

2014. aug. 22. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
4.: Kár, hogy hamisítványok, ugyanis a linkelt szalon nem viszonteladója a márkának :)
2014. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na az Allure ruhák is tetszenének, de MO-n ezeket a modelleket nem láttam egyik szalonnál sem, pedig a One and Only-t hivatalos üzletnek írják.


Sok helyen van pl Maggie Sottero hamisítvány is.

2014. aug. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!