Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudok empire fazonú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok empire fazonú, egyszerű, abroncs nélküli ruhát venni vagy kölcsönözni Budapesten? (jó varrónők is jöhetnek)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Claire Pettibone, Monique Lhuillier ruhák.

2013. okt. 1. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Esküvőszervezőként ebbe a szalonba szoktam elvinni a menyasszonyokat: [link]

Nagyon kedvesek, segítőkészek, rengeteg ruhájuk van, nagy a választék a szalonban. Nézz körül náluk.

2013. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Royal szalonokat nagyon tudom ajánlani, kedvesek, és gyönyörű ruháik vannak. Én a Deluxe Royalból kölcsönöztem a ruhámat.

[link]

2013. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 2. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Valóban gyönyörűek a Royal szalon ruhái, de az árak a többi szalonhoz képest irreálisan magasak, de persze ez az én véleményem (és néhány menyasszonyé).

Ezen kívül ott van még az Almássy Éva szalon, és az Ananász szalon is. Ezeket is érdemes lenne megnézned.

(Az első hozzászóló vagyok...)

2013. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen, a Royalban nagyon szép ruhák vannak, de tényleg elég magas árai vannak. Sok helyen nézelődtem (főleg online elsősorban), de sajnos a legtöbb helyen hercegnős ruhák vannak. Én ilyesmikre gondoltam:


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 3. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó linkeden Anna Campbell ruhák vannak, én is őt néztem ki magamnak, kár, hogy legközelebb Angliában lehet kapni :)
2013. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

4,6,7,9. oldalon vannak hasonló ruhák, de azt ne feledd, hogy ezek csak töredékei annak, ami a szalonban van. Kb.4-5 vastag album van tele ruhákkal.

Ezen kívül ezek hogy tetszenek?

[link]

[link]

[link]

és még van egy csomó itt. :)

Aztán ezen az oldalon is rengeteg kép van a ruhákról, nagyon sok ruha van itt is: [link]

A lényeg, ne add fel, és ha nem is találsz olyan márkájú ruhát, mint amit kinéztél, találni fogsz hasonlót, másik márkájút, amiben ugyan olyan gyönyörű leszel. :)))

2013. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon szép ruhákat küldtél! Mindenképpen meg fogom látogatni ezeket a szalonokat. Köszönöm a biztatást. :)
2013. okt. 6. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, és sok sikert a ruhaválasztáshoz! :)

Ha még kellene segítség, nem csak ruhában, keress meg bátran!

2013. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!