Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Royal szalonokban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Royal szalonokban milyen árban lehet kölcsönözni ruhát?

Figyelt kérdés
Gondolom márka, fazon és egyéb kategóriák szerinti árak vannak, de kb milyen árfekvések vannak?? Ott találtam meg álmaim menyasszonyi ruháját és szeretném tudni, hogy KB milyen árra számíthatok, ha bemegyek a szalonba!
2013. máj. 18. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
deluxebol van 130ert berlem alku targya volt ugyan. ronald joyce
2013. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

melyik az alomruhad ha nem vagyok indiszkret? 1es vagyok..

:-)

2013. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Álomruhám Madeline Gardner 38001-es :)!!Ez teljesen olyan mint amilyet szeretnék :)!!Esetleg olyanról nem tudsz véletlenül, hogy ha nekem ez a ruha tetszik viszont nincs a szegedi üzletben csak Pesten, akk lehozzák nekem?Igazából nem tudom, h van e ott mert még nem voltam bent :)!!
2013. máj. 19. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


2012. augusztusában VÁSÁROLTAM egy 2012-es Demetrios kifutó modellt a pesti Trend Royal Szalonban, 80.000 forintért.Szóval ki lehet fogni jó áron ott is! :)A másik pesti Royal üzletet nem ajánlom, ott a csillagos eget verik az árak és nagyon bunkó volt a "hölgy", aki segített... :( Vacak élmény volt!

2013. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiket én ott kinéztem 150.000 Ft-osok voltak. Az eladásra szánt ruhákkal vigyázz, mert olcsóbbak ugyan, de a sok igazgatás miatt eladóak, így már szerintem nincsenek olyan szépek, mint azok, amik csak kölcsönözhetőek.
2013. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
150e körüli árak vannak. A Royal Trendet ajánlanám én is első sorban, eszméletlen kedves és segítőkész a személyzet. A Deluxban nekem is csupa rossz élményem volt, minősíthetetlen stílusban beszéltek velem, nem is értem, hogy dolgozhatnak ilyen arrogáns emberek egy ruhaszalonban. :(
2015. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!