Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mást is megőrjít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is megőrjít, hogy a menyasszony SEMMI másról nem tud beszélni csak az esküvőről?

Figyelt kérdés

Én kezdek tőle bekattanni.

Rokon.

Még van 3 hónap. Mást se hallok, Úristen, már csak 3 hónap!!!!

Lesül a bőre valakinek a szülők közül: "jaj hogy fogsz kinézni az esküvőn?"

Történik valakivel valami, egyből jaj hogy fog kinézni az esküvőn...


Azt vettem észre már a párjával se beszélnek másról.


Én lassan ott tartok ha ez ezzel jár és én is ilyen lennék, nem akarom ezt!

Normális ez???

Megőrjít!!!


2014. júl. 5. 15:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
55%
6.
2014. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk 3 hét múlva lesz és még hiányzik is egy két dolog, de nem szoktunk erről mással beszélni, csak ha valamit kérdeznek, vagy érdeklődnek, hogy hol járunk. Hozzáteszem, hogy mi nem azok vagyunk, akiknek minden tökéletesnek kell lennie, stb. Szerencsére ilyen nem volt még az ismerőseink között, de nem hiszem, hogy eltudnám viselni, ha valaki azon sipákolna hogy milyen színű lesz a szalvéta.....
2014. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

"Na es, a parbeszed nem a 2 felen mulik?"


Hát ez az!


Ő elkezdi mesélni, hogy akkor így a ruha meg úgy a ruha.

Ok, válaszolok, tanácsot adok, megértem, stb.


Ez megy sok oldal chat-elés közben.


Aztán írom neki pl, hogy: "Jaj, képzeld, ez meg azt történt ma velem, és ekkor meg akkor szerinted mit kellett volna tennem?"


Erre a válasz: "Aha. Akkor jöttök az esküvőmre?"


Erre én: "Hát még nem tudom, mert millió probléma van, pl. tegnap rúgtak ki a munkahelyemről, ma halt meg a nagymamám, tegnap előtt elvitte az árvíz a házunkat, múlt héten kiraboltak az utcán."


A válasz: "Aha. Akkor végül is tudtok jönni? Mert le kell adnom hogy mennyi kaja legyen."



És akkor ki a megértő?

2014. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
*Itt csak írtam pár szélsőséges dolgot, nem konkrétan ami volt, csak hogy éreztessem, hogy hasonló horderejű témákban, mennyire fontos ami velem történt és az ő fantasztikus esküvője.
2014. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Pontosan kedves utolsó!

Pont ezt próbáltam kifejezni....

Bármit is mondjak az esküvő a vége. Másra nem lyukadhat ki a beszélgetés.

Arról nem is beszélve, hogy másokkal is folyamat foglalkozik "jézusom, 30 éves és még nincs férjnél?" És soroljam....


Amúgy testvérről van szó, tehát gyakran "hallgatom".

És nyilván nem fogom neki megmondnai, hogy "figyi, mostantól ne beszélj róla" mert valahol kötelességem meghallgatni, tanácsot adni.


Csak sajnos elég szar természete van ilyen szempontból.

Mondasz valami tanácsot és akkor elmondja a tanácsaim negatívumait, vagyis, hogy az a megoldás miért nem jó, majd sopánkodik tovább.

Egyértelműen érzékelhető, hogy abszolút nem akar választ kapni a kérdéseire csak azt akarja, hogy beszélhessen az esküvőről, szó legyen róla.

Ezek a beszélgetések szinte kivétel nélkül az én szemszögemből EREDMÉNYTELENEK.

Mert lényegében nem lyukadunk ki sehova, nem hangzanak el konkrétumok, nem jutunk sehova...! Csak hallgatom tovább a sopánkodást.... ááááááá

2014. júl. 5. 16:26
 16/32 A kérdező kommentje:
utolsó=13-as válaszra értettem
2014. júl. 5. 16:26
 17/32 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is egyik régi ismerősöm 12.én megy férjhez:D már 3x láttam kíírva neki fbre hogy még ennyi még annyi nap van hátra... aztán most hogy jövő héten már férjhez megy:D


Engem nem zavar. Boldog. Miért ne oszthatná meg? Én anno mondjuk ilyeneket nem csináltam mikor közeledett az esküvőm. Amikor kérdeztek róla, mondtam, de magamtól nem hoztam fel...


De aki meg beszél róla, had beszéljen. Nem kell irigykedni.

2014. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Ez nem irigykedés az az egy biztos.

Engem hullára nem érdekel a facebook. Ha ott írogatná az üzenőfalra a dolgokat az nem nekem lenne címezve.

Szerintem mielőtt ilyen élesen beskatulyázod a helyzetet próbáld ki előbb.

Facebookon nekem is van pár ismerősöm aki esküvő mániás, nem zavar, ott elég tudod letiltani, hogy ne lássam a bejegyzését. A rokonomat nem tudom letiltani.

2014. júl. 5. 16:35
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ugyanaz az ismerősünk, mert az én ismerősöm is nő és 12-én házasodik. :)


Azzal nincs gond, hogy világgá kürtöli, hogy milyen boldog, de amikor tényleg nem tudsz vele másról beszélni.....


Egyszerűen rossz, hogy eddig bármit bármikor meg lehetett vele beszélni, most meg ha közölném, hogy halálos beteg vagyok, vagy hogy hajléktalan lettem, akkor is csak hümmögne, és folytatná az eskövőről szóló történetét.

2014. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Vagy mondaná, "Úristen, most nem tudsz lejönni az esküvőmre?????"


Az én tesómé csak augusztus végén lesz, úgyhogy nem közös. :)

2014. júl. 5. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!