Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mást is megőrjít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is megőrjít, hogy a menyasszony SEMMI másról nem tud beszélni csak az esküvőről?

Figyelt kérdés

Én kezdek tőle bekattanni.

Rokon.

Még van 3 hónap. Mást se hallok, Úristen, már csak 3 hónap!!!!

Lesül a bőre valakinek a szülők közül: "jaj hogy fogsz kinézni az esküvőn?"

Történik valakivel valami, egyből jaj hogy fog kinézni az esküvőn...


Azt vettem észre már a párjával se beszélnek másról.


Én lassan ott tartok ha ez ezzel jár és én is ilyen lennék, nem akarom ezt!

Normális ez???

Megőrjít!!!


2014. júl. 5. 15:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem, csak téged.
2014. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%

Én is így voltam az ofőmmel. Irigyeltem is, mert öregem 9 hónap ismeretség után már házasok, 1 év után meg már terhes is volt. Én akkor voltam távkapcsiba, ráadás eleve úgy ismerkedtünk meg a párommal, mi is már 1 éve ismertük egymást.

De alapjában is mindig ez volt a téma, kiket akar meghívni, kolléganőit hívja-e meg. Kisfacomat se érdekelte...

Egyik osztálytársam mindig inkább WC-re járt, meg inni, mert neki is elege volt ebből. :D

2014. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Neki ez a Nagy Napja, e körül forog a világa most. Később meg majd a videót és a fotókat kell vele végignézni.....

Ha nem bírod hallgatni, ne hallgasd! Az ő agytekervényei most erre vannak beállva. Ez olyan mint amikor a fogyókúrázó is ennivalókról és kalóriákról beszél folyton, mert neki meg arra van ráállva az agya.

2014. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Engem is idegesítene. :)

Szerintem ez már túlzás.

2014. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Ismeros.... Engem is idegesitett... az egyik csajszi azota elvalat a masikat csalja a ferje , de ugy csinal mintha nem latna. ket lombikos gyerek van...
2014. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%

Igen, normalis, szinte mindenkinek fontos ez az eleteben. Akinek nem, az minek akarna ferjhez menni 2 tanusnal nagyobb felhajtassal? Sztem annak vagy eleg a 2 tanu az utcarol, vagy nem megy ferjhez.

Az viszont nem normalis, ha ettöl kezdessz bekattanni, hiszen nem kell ejjel-nappal hallgatnod - hacsak nem együtt alusztok, az mar mas. Engem sosem zavart ilyesmi, mert a sajat dolgaimmal foglalkozok. Plane az m foglalkoztatna, hogy mas massal (ö a parjaval) miröl beszel, talan eszre sem vennem. Meghallgatom a masikat, kerdesre a tölem telhetö legjobban valaszolok, de ha meg kerdese sincs, teljesen mindegy nekem. Sztem el lehet fogadni, h neki most ez az elete közeppontja.

Annyira nem kell aggodnod, h esetleg te is ilyen leszel, mert ha megis igy lenne, akkor majd lemondod az esküvöt es kesz, ezt is megteheted. :)

2014. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Dettó ugyanezt érzem mint TE!

Egyik ismerősöm, most 12-én fog házosodni. Már 1 éve beavatott a dologba és mindig minden e körül forgott.

De az utobbi kb. 3 hónapban meg extrán!

Akármiről beszéltünk, chat-eltünk, 1 pillanat és máris az esküvő.

Soha semmire nem ér rá, mert a nap 24 órájában az esküvőt szervezi.

Bármi jót vagy rosszat meg akartam beszélni vele, 2 perc után már mennie kellett, mert az esküvő.


Egyfolytában szídja azokat akik nem mennek el az ő szent esküvőjére, mert állítása szerint abból csak egy van az ember életében (ebben nem lennék biztos), nem úgy mint egy szülinap vagy akármi.

2014. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

"hiszen nem kell ejjel-nappal hallgatnod"


Gondolom nem vele alszik vagy lakik, de ha folyamatosan mindig mindenhol ez a téma kettőjük között?

Mondjuk van 2 barátnő, eddig szerveztek közös programokat, e-maileztek, telefonáltak, stb, egymással.


Most meg akárhová mennek, (ruhabolt, étterem, fodrász, akármi), vagy teljesen mindegy, hogy mi van, mindig csak az esküvő, esküvő, esküvő, esküvő.


Az ok, hogy hűűűűűűűű de nagy nap az életében, de ne csinájon úgy mintha ő lenne az egyetlen ember aki házasodhatna az egész világon.

2014. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

Visszaolvasva, ugy akartam irni, h majdnem biztos, hogy normalis. Termeszetesen lehet paranoias, eltulzott aggodalom. Elötte is voltak jelei, hogy paranoias lenne?De sztem nem az egeszsege miatt aggodsz (?)... Ha mindenki a sajat haza tajan söpörne, az lenne sztem normalis.

6.

2014. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%

"de ha folyamatosan mindig mindenhol ez a téma kettőjük között?"

Na es, a parbeszed nem a 2 felen mulik? Miert, ha a kerdezö baratnö, akkor a baratnök nem azert baratnök, mert meg tudjak beszelni a dolgokat? Többek között azt is, ha zavarja, hogy mindig erröl beszel! Ha emiatt megszakad egy baratsag, mert ilyet mer mondani, az meg mifele baratsag?

Nekem ugy tünik, ez ilyen hata mögött kibeszelös, egoerösitös kerdes - a szemeben meg mutatom a szepet...

Emiatt a fenti velemenyem a kerdezönek, a kerdesere.

2014. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!