Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy képzelitek el életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy képzelitek el életetek nagy napját?

Figyelt kérdés
Álmodoztatok róla? Ha igen, hogy képzeltétek el a dekorációt, ruhát, helyszínt, stb? És ha már megvolt, milyen volt? :)

2014. jún. 25. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdekelnek a részletek, csak legyen igényes. Engem egy valami érdekelne, hogy kicsi és meghitt legyen, és csak a szeretteink legyenek jelen... nem akarok nagy bulit, lagzit.
2014. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Semmi kepp sem szeretnek hatalmas eskuvot. max 30-40 fo.. na joo leges leges legmaximumabb 50... :D

a ruham felul testhez allo lent pedig "habos babos"

A dekoraciot pirosnak,esetleg narancsal szeretnem

Lillafureden tartanam ( kicsit nehez mert kulfoldon elek a parommal :D ) A vacsi pedig a Molnar csardaban... mar kezdem tervezgetni :-)

2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem álmodoztam róla, amikor eljött nem terveztem túl, nem bonyolítottam agyon, nem akadtam fent minden apróságon. Ezért volt tökéletes :-) Valahogy nem tudott izgatni, hogy a szalvéta keresztben vagy hosszában csíkos, stb... (tulajdonképpen meg se kérdeztem milyen lesz)

Voltam egy rövid ideig esküvőszervező, de nem nekem való volt..... Sok olyat láttam, hogy a menyasszony szinte még azt is előre megtervezte, hogy melyik lábával lép be az ajtón,ezek az eksüvők nem is sikerültek jól, nagyon sok apróságból mindig volt ami nem tetszett valakinek, mindig elégedetlenek voltak a végén, gyakorlatilag végig azt nézték, azon görcsöltek, hogy minden a megbeszéltek szerint halad-e. Aki spontán tudta élvezni a tervezést és a bulit is, mindig az volt jó.

2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

:) Miután az éttermet lefoglaltuk, alakult a szín, mivel az étterem bordó díszítéses, ez marad, pezsgő színnel.

Amúgy semmi különleges igényem nincs, fontos barátok és közeli rokonok legyenek ott.


Még nem döntöttük el, hogy egy templomi legyen, vagy kettő, de alakul majd...


Szóval templomi, aztán fotózás, aztán kaja és tánc. Ennyi az én igényem...

2014. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Másodikon én jót röhögtem :D

Kb. mi is így képzeltük el a dolgot a férjemmel, azt leszámítva hogy a sörözés után EGYÜTT romantikázunk ;)

Így is volt kb., bár itthon söröztünk a családdal, anyukáink jó fejek, de kocsmázásra rá nem vettük volna őket.

2014. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

én így:


minél kevesebben vagy csak ketten elmegyünk a barátnőmmel, megejtjük a polgárit. utána ketten elutazunk valahova, leginkább valami európai történelmi kisvárosba, és ott eltöltünk egy hetet, meg felhúzzuk a gyűrűt egymás kezére és agyonszexeljük magunkat. már csak egy barátnő kéne hozzá :D

2014. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Úgy képzeltem, ahogy aztán történt is:

Polgári esküvő, utána templomi, aztán családias kis vacsora zene, tánc. Nem nagy felhajtás, de azért emlékezetes.

2014. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy képzeltem el, hogy egy olyan templomban van, amiben felülről a mennyezet közepéről jön be a fény (van egy katolikus templom, ami nagyon szép, és így jön be a fény), egy A-vonalú, szép ruha van rajtam, minimális díszítéssel, és közben Lana del Reytől szól a Young and beautiful, vagy a Radical Facetől a Welcome Home refrénje:)
2014. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két féle álomesküvőm is van :)


Az egyik csak a közeli család, meg mi, kibérelünk Ausztriában egy vendégházat karácsonykor, lovas szánoznánk előtte, hatalmas nagy ünnepi lakomát csapnánk :) ez lenne a mi karácsonyi nagy napunk.

[link]

A másik (ez lesz megvalósítva) pedig, hogy tavasz végén egy parkban, a közeli családdal, max 30-40 fővel egybekelünk, aztán egy nyitott helyiségben megebédelünk :)

[link]

[link]


Szinte már-már szabadtéri, de megázni nem fogunk a fedett, de nyitott helyiségben :)

Sok sok, virág, és vintage hangulat :)

2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Miért pontozzátok le egymást? Nem tetszik a másik véleménye? Attól még nem muszáj! -_-

Na mindegy! Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :) Jöhetnek még, akár bővebben is! ^-^

2014. jún. 25. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!