Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogy képzelitek el életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy képzelitek el életetek nagy napját?

Figyelt kérdés
Álmodoztatok róla? Ha igen, hogy képzeltétek el a dekorációt, ruhát, helyszínt, stb? És ha már megvolt, milyen volt? :)

2014. jún. 25. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
nos életem nagy napja:tök mindegy milyen ruhában teljesen mindegy hol dekoráció nem fontos amikor átveszem a lottó ötös milliárdon felüli főnyereményét
2014. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

11: Biztos lepontoznak,de akkor is szuper a hozzaszolasod. :-D



Kerdezo: en soha nem az eskuvot tartottam eletem legnagyobb napjanak. Egy nap volt a tobbi kozul, szep emlek es kesz. Nekunk az eletunk legboldogabb nagy napjai a gyerekek szuletese volt.

2014. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Helyszín: [link]

Ruha: vintage. Azt még pontosan nem tudom, milyen fazonú, de mindenképp kicsit extravagáns(szokatlan), ugyanakkor szűzies ruhát szeretnék.

Időpont: tavasz

Gyűrű: zafír köves

Nászút: Verona


Ha rajtam múlna, hamar el tudnám dönteni, mi hogy legyen az esküvőn, mert elég határozott elképzeléseim vannak,de ezek csak akkor történnének meg, ha a férfjemnek nem lenne beleszólása. De terméstetesen lesz, és most csak álmodozom. :p

2014. jún. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Esküvős szakmában dolgozok, most tervezzük, szóval van néhány dolog, ami flanc lesz és van egy csomó felesleges dolog, mitől megkíméljük magunkat. Meghívó saját készítésű (vőlegény grafikus is), fotós külföldi (de nem drágább, mintha itthon bíztunk volna meg egy ugyanilyen, vagy rosszabb tudásút, éljen a kelet), ruha fekete álomköltemény, varrása folyamatban, a lagzi alakulóban, legnagyobb esélyes egy gyönyörű pince, őszi esküvő lesz, a dekor minimál lesz (talán őszi levelekkel) és sok gyertyával, dj, karikagyűrű a jelenlegi acél (5ezer ft, tökéletes). A feketét a ruhán kívül nem akarom a dekorba/tortába/egyébbe belevinni. Nem metál esküvő lesz, csak fekete lesz a ruhám. Úgy 80 fő lesz itt (jelenlegi állás szerint 76 velünk és mindenki mással együtt a létszám).

Sosem képzeltem el az esküvőm, mielőtt megkérték a kezem, de 2,5 évet adtunk magunknak, hogy összeszedjük a pénzt és mindent szépen megtervezzünk, még kb. 1 év van hátra, de lassan összeáll minden a fejünkben, sok tapasztalatunk van már mások esküvőin "asszisztálva". :)

Kérdező: Neked milyen az álomesküvő? Szervezitek már, vagy csak tervben van?

2014. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én előtte állok, de egy biztos: sosem akartam "kirakat" esküvőt, ami manapság szinte divat.

nem egy ismerősnél láttam, hogy már hónapokkal előtte teleb*szta a facebook-ot az esküvővel, ruhával kapcsolatos képekkel, kiírásokkal, vagy a szervezés közbeni fennakadásokkal.. aztán persze a lagzi után a fotós által készített mind a 600 képet feltöltötte....

na, én ilyen nem leszek. ez kettőnkre tartozik, és persze a szűk családra-barátokra. nem azért akarok esküvőt, hogy "bulizzak", aztán a facebook-on mindenki körbelájkolja a képeket, meg olyanok gratuláljanak, akikkel egyébként sosem beszélgetek.

nekünk szűk, 70 fős lesz (rokonok, barátok + kísérők), polgári, templomi, majd a helyi műv.házban a szerényebb mulatozás. :)

2015. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Legszívesebben 2 idegen tanú és 2en a párommal... egyedül ruha és fotós lenne fizetve, fotósból viszont minőségi.


De ebből tuti botrány lenne, így marad a szűk körű családi verzió.


Így meg:

- ruha hófehér vagy törtfehér, A vonalú, de nem túl terebélyes, nem túl csicsás, mégsem túl snassz ruha, a mellrészén vmi pici dekorral (semmi gyöngy meg nagyon fényvisszaverős flitter.. kövek lehetnek rajta, de kevés). Pántja mindenképp lenne, de alapvetően a hosszú ujjtól sem ódzkodnék. Nem túl zárt nyakú.

- dekor színében még nem döntöttem, mert több verzió is sép, de mindegyikkel elégedett lennék. Van pl. olyan opció, hogy sötétbarna-szürkéskék-barack/púderszín, olyan is, hogy gazdag, meleg lilák-zöldek-óarany, olyan is, hogy királykék vmi halványrózsaszínnel... ami tuti nem, az pink, fekete, meg ezek a nagyon hagyományosan klasszikus nehéz, fehér-arany-piros-bordó dolgok... ja és nagyon élénk citromsárga, narancssárga stb. sem

- fotósra adnék pénzt, abból fontos a minőség

- lenne egy lájtosabb ebéd, aztán vége a bulinak (nem akarnék ilyen hajnalig tartó dajdajt... ebből következően nem lenne vőfély, menyasszonytánc, zenekar, éjféli tőtikápi, csokordobás, menyasszonyrablás stb.)

- szívem szerint a ceremónia helyszíne egy szép kertben lenne szabadtéren (pozitívum, ha van a közelben vmi szép, patinás épület)... de az sem gond, ha simán az önkormányzaton adnak össze minket

2017. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!