Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után az ifjú párnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.bogi kérdése:

Esküvő után az ifjú párnak illik/kell a szülőknek külön az esküvőn készült képekből egy albumot ajándékozni?

Figyelt kérdés
Anyósom elvárja, hogy készíttessünk nekik egy fotóalbumot az esküvői képekből. (a számítógépükön megvan nekik az összes kép) Az én anyukám viszont azt mondta, hogy nekik nem kell külön album, megvannak nekik a képek, és ha akarnak, akkor majd nyomtatnak saját maguknak!! Szóval, akkor most adjunk nekik vagy ne?

2013. dec. 9. 11:14
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Hát igen...vannak problémák. Egyébként a rokonságnak adtunk fotókat. Mindenki választott 5-5 db képet és azt ajándékba papíron odaadtuk nekik.

A férjemnek nem igazán beszélek ezekről a dolgokról, mert mégis csak az anyukájáról van szó, és nem szeretném őt megbántani. Egyszer-kétszer említettem neki, hogy zavarnak bizonyos dolgok, de csak annyit mondott, hogy az anyukája csak viccel. A fotóalbumot tekintve ő meg akarja csináltatni. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ti csináltatok e a szülőknek ilyet.

2013. dec. 9. 12:17
 22/29 anonim ***** válasza:
34%

Szerinted az anyósod, akivel elmondásod szt nem vagytok jóban, hogyan értékeli, hogy mások kaptak, ők meg nem?

Felnőtt, férjes asszony vagy, fájna, ha adnál neki párat és talán kicsit javulna a viszonyotok? Mi a fenéért nem tudod lenyelni a békát és teljesíteni az óhaját? Aztán majd panaszkodsz, hogy még rosszabb lett a viszony :(

2013. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem értem miért kapod fel ennyire a vizet!!! Azt hiszem én nem bántottalak!!! Én csupán a szokásokra voltam kíváncsi!!! De ha esetleg van valamilyen jó tanácsod az anyósommal való viszonyom javítására, akkor azt privát üzenetben szívesen várom!!!!! Sőt...nagyon sokat segítenél vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 9. 12:34
 24/29 anonim ***** válasza:
Én ezeket a körülményeket ismerve nem csinálnék neki fotóalbumot. Tud ő is magának, nem értem miért erőszakoskodik.
2013. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Javulna egy ilyen fotóalbummal a viszonyotok? (Anyós és közted)? Egyáltalán mi a baja Veled? Tipikus elvetted az Ő pici fiát szindróma?
2013. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy javulna. Már hallom, amit szemrehányóan azt mondja miután odaadtuk az albumot "Na végre, ezt is megértük!" Nem tudom, hogy mi baja velem. Konfliktus kerülő vagyok, ezért sose balhéztunk. Nem vettem észre, hogy az lenne a baja, hogy elvittem a pici fiát, ugyanis a férjem, mielőtt megismerkedtünk volna kicsit "züllött" életet élt, és amióta együtt vagyunk, teljesen megváltozott, 180 fokos fordulatot vett. Még az elején mondogatta nekem az anyukája, hogy milyen hálás nekem. Szóval nem gondolnám, hogy ez a baja. Folyton szurkál, piszkál. A férjem szerint szeret, és csak poénkodik. Lehet , hogy egyszer poénos, lehet, hogy kétszer is, de 23-szor már nem. Inkább bántó, és fájó. Már gondolkodtam azon, hogy leülök vele és kulturált módon megkérdezem tőle, hogy mi baja velem. De még nem tudtam rávenni magam.
2013. dec. 9. 19:22
 27/29 anonim ***** válasza:

"Ezért "idegesítő" picit, hogy ilyen elvárásai vannak.)"

Az anyós elvárásai mindig idegesítőek. Vagy megszokod, vagy helyre teszed anyós pajtást.

2013. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nálunk illik albumot csináltatni a szülőknek.

Mikor mi esküdtünk, még nem volt ennyire megszokott a CD-n, gépen tárolt fotósorozat, de mikor az öcsémék esküdtek, már igen. Ők odaadták CD-re kiírva is a képeket a szüleinknek, és albumot is csináltattak.

2013. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az édesanyádnak ighaza van, és jól gondolkodik.

Nem szükséges. Ha adsz, akkor az legyen önkéntes és ajándék, de ha valaki elvárja, akkor nem kell adni neki. Nehogy már a ti kis pénzetek arra menjen el, hogy anyóspajtit kiszolgáljátok! Nyomtasson magának képeket, mint más.

2013. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!