Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után az ifjú párnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.bogi kérdése:

Esküvő után az ifjú párnak illik/kell a szülőknek külön az esküvőn készült képekből egy albumot ajándékozni?

Figyelt kérdés
Anyósom elvárja, hogy készíttessünk nekik egy fotóalbumot az esküvői képekből. (a számítógépükön megvan nekik az összes kép) Az én anyukám viszont azt mondta, hogy nekik nem kell külön album, megvannak nekik a képek, és ha akarnak, akkor majd nyomtatnak saját maguknak!! Szóval, akkor most adjunk nekik vagy ne?

2013. dec. 9. 11:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Semmi nem kötelező, de ha az anyósodnak jól esne, akkor adjál neki.

Én most fogom megcsináltatni, karácsonyi ajándék lesz :)

2013. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem kell, de ha megkért rá, szeretné, akkor nem hiszem, hogy ez olyan nagy kérés...
2013. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyáltalán nem nagy kérés, csak olyan érzésem van, hogy azért akarja ennyire, mert inkább a mi pénztárcánkat karcsúsítaná meg a sajátja helyett (hozzá tenném, hogy az egész esküvőt mi finanszíroztuk, éppen azért, hogy a szülőket ne terheljük. Ezért "idegesítő" picit, hogy ilyen elvárásai vannak.)
2013. dec. 9. 11:27
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem akkora érvágás egy fotó albumot ossze dobni. Ha neki örömet okoz, akkor miért ne? Anyukadeknak is lehet egyet csinalni simán.
2013. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
Azért egy fotóalbum v. fotókönyv nem akkora kiadás. Én biztos nem akadnék ki azon az 5000 Ft-on...
2013. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ha kérte, akkor adjatok neki. Egyébként hozzájárult az esküvő költségeihez? Gondolom nászajándékként is kaptatok pénz. Ehhez képest pl. 100 kép előhívatása és bepakolása egy albumba nem nagy dolog. Nézz körbe, karácsony előtt mindenhol akciósan lehet képet előhívatni. (pl.:DM) Pár ezer forintból kijönne.
2013. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

4-es ez attól függ, hogy anyóspajtásnak milyen dizájnra van igénye. Én kihozom 3 ezerből egy egyszerűt és szépet, de ha valaki akkora igényű kerülhet akár 20 ezerbe is, főleg, ha az összes képet akarja.


Nézd kérdező, én NEM csinálnék fényképalbumot. Kézbe vehetőt nem! Se kicsit se nagyot, főleg írtad, hogy csak pénztárca karcsúsításra megy a játék. Ott a gépen összehoznék egy szép, igényes albumot, feltenném egy CD-re és kész. Ha szeretné kinyomtattatni akkor az legyen az Ő költsége, ennyi. :)

2013. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Te ismered az anyósodat, milyen személyiség. Máskor is fukarkodott?

Szerintem ez egy szép gesztus lenne Tőletek, ha megtennétek. Mondjuk ajándékozzátok ezt Neki karácsonyra.

Ebben nem látom semmiféle rossz szándékot, csupán annyit, hogy személyesebb lenne, ha azok állítják össze az albumot, akikről az szól.

Az is lehet, hogy úgy gondolja, készült 1-2 olyan kép, amiket valamiért nem érzel jól sikeredettnek, gondolom nem mindegyiket akarja majd megmutatni a rokonoknak, barátoknak, ismerősöknek.

Legalábbis most magamból indultam ki. :)

2013. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok, hogy ilyen jól megalapozod a kapcsolatod az anyósoddal.
2013. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Még nem hallottam ilyen szokásról, de ha már kérte és elvárja, akkor mindenképpen készíttessetek neki, nehogy probléma legyen belőle. Biztos megsértődne, ha mégsem kapna.
2013. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!