Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után az ifjú párnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.bogi kérdése:

Esküvő után az ifjú párnak illik/kell a szülőknek külön az esküvőn készült képekből egy albumot ajándékozni?

Figyelt kérdés
Anyósom elvárja, hogy készíttessünk nekik egy fotóalbumot az esküvői képekből. (a számítógépükön megvan nekik az összes kép) Az én anyukám viszont azt mondta, hogy nekik nem kell külön album, megvannak nekik a képek, és ha akarnak, akkor majd nyomtatnak saját maguknak!! Szóval, akkor most adjunk nekik vagy ne?

2013. dec. 9. 11:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem nagy kiadás, max. legyen ez a kari ajándék :)
2013. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
42%
Egy igényesebb Fine-Art fotóalbum (nem a magazinlapos, CeWe-s vackok) tervezéssel együtt egy középkategóriás fotósnál kb. 20-30e Ft-nál indul, így az "elvárás" szinten szerintem nem jogos. Ha szeretnél neki csináltatni az persze más sztori, de jogosnak azért nem nevezném.
2013. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem igen szállt be az esküvői kiadásokba és nem is kaptunk tőlük nászajándékot. Gyorsan hozzáteszem, hogy nem is vártuk el, illetve előre megbeszéltük, hogy mi álljuk az esküvőt (így legalább olyan volt, amilyet mi szerettünk volna). Nem 5000 ft-on vagyok fennakadva. Csupán az erőszakosságán, hogy baromi rossz és bunkó embereknek vagyunk beállítva, hogy neki idáig nem csináltattunk albumot. Illetve azért bosszant még, mert mindig azt csinálja, hogy helyette is mi fizessünk, bárhol vagyunk is, holott nagyon jól tudja, hogy mennyire azon vagyunk most, hogy elkezdhessük a saját életünket (pl. lakásvásárlás). Mindegy. Csak azért kérdeztem ezt, mert nem vagyok tisztában vele, hogy ez szokás e vagy nem!!!!
2013. dec. 9. 11:43
 14/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell 20ezres fotókönyv.

Választatok 30-40 képet, feltöltitek valahova, elmentek érte, vesztek egy szép albumot, beragasztjátok és jónapot.


ŐSzintén szólva nem értem, mit kell ezen problémázni.


Valaki írta, hogy nem hallott ilyen szokásról. Felénk olyannyira szokás, hogy a fotósok eleve 3 darabot csinálnak a legjobb képekből, és mi pl ajándékba kaptuk hozzá a két kis albumot, amit a szülőknek adtunk.

2013. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
8-as!! Nagyon köszönöm!!!!! De sajnos erről csakis ő tehet. 5 éve ismerjük egymást, és idáig bármit is tettem, az neki sose volt jó. Hiába igyekeztem mindig a kedvében járni, akkor is csak egy szardarab voltam/vagyok. Most már kicsit belefáradtam!! Kész csoda egyáltalán, hogy belegyezett abba, hogy a fia elvegyen!
2013. dec. 9. 11:48
 16/29 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem szokás. Nyilván nem kötelező, de általában szoktak adni fényképeket még a nagyszülőknek, keresztszülőknek is. Mi a szülőknek 100 db-os fényképalbumot csináltunk, ráadásul 3-at, mert a férjem szülei elváltak, a nagyszülőknek ha jól emlékszem 20 db-os volt az album. Még volt egy-két távolabbi rokon is, aki kapott 1-1 képet. Van olyan is, aki kifejezetten kérte, hogy majd adjunk képet és én nem éreztem bunkóságnak. Én is kaptam pl. a barátnőm esküvője után.
2013. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egyszerű, ha ez élete álma, akkor adjátok neki ezt karácsonyra, mondván, hogy ezt szerette volna :) Válogass össze néhány szép képet, vegyél hozzá egy albumot, aztán csókolom. Nehogy már még fotóssal csináltassatok csilivili cuccot, ha így követeli. Vagy kérjetek árajánlatot egy albumra, és át lehet neki adni, hogy itt megrendelheti, de ti nem tudtok ennyit kiadni rá, másnak se adtatok, csak cd-n, mert minden pénzetek elment az esküvőre.
2013. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
33%
Hát, úgy tűnik itt nem a fotóalbum az alapvető probléma. Ha ennyire nem néz semmibe, és ilyen stílusban követeli, akkor nem biztos, hogy nagyon strapálnám magam. De lehet, hogy ezzel csak olajat öntesz a tűzre. Nem tudom, te jobban ismered. Férjednek mi a véleménye?
2013. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
39%
Na, ezért nem szeretem én a digitális világot... jön vendégségbe valaki, és leültetik a gép elé, hogy tessék,lehet fotókat nézegetni :(
2013. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
29%

Felénk is szokás képet ajándékozni, persze nem 100 db kell gondolni!

Nem érzem bunkóságnak, sőt mi több örülnék neki ha anyósom kérné, mert ez jelent valamit, még pedig hogy szeret téged! :)

2013. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!