Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekünk kéne fizetnünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk kéne fizetnünk a szállodai szobájukat azoknak a vendégeknek, akik nem tudnak hazajutni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy kis városban lesz a lagzi, de ott kb. senki nem lakik a vendégek közül, inkább csak a környékbeli falvakban (10 km-re), illetve lesznek jó páran, akik messzebbről jönnek. Nekik mi fizessük a szobát, vagy mindenki oldja meg, ahogy tudja? Vagy esetleg mi intézzük a szobát, de ők fizessek? Hogy illik?
2013. nov. 27. 20:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem érted, amit írnak neked? Nem az a smucigság, hogy nem ötcsillagos hotelben szállásolod el a vendégeket (ezt senki nem is írta neked), hanem hogy egyáltalán felmerült benned, hogy az éjszaka közepén menjenek haza vagy oldják meg, ahogy akarják, mert ugye a kérdésed erről szólt. Bár meghátráltál, de teljesen nyilvánvaló, hogy szíved szerint vagy hazaküldenéd a vendégeket vagy kifizettetnéd velük a szállást.
2013. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésben még egyáltalán nem akartál szobát fizetni nekik,most már visszakozol,hogy csak olcsóbbat szeretnél.Igen,tényleg kínos az első felvetés,ezt én sem vállalnám már. :)
2013. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, azért merült fel bennem, mert felénk SEM SZOKÁS az ilyen... Pedig az elmúlt 6 évben 5 lagziban is voltunk, egyikben sem aludtunk, és ha olvastad volna a kommentjeimet, többször leírtam, hogy Budapestről is hazajöttünk reggel 6kor, 120km-t vezetve. 2 éve is hazajöttünk 40km-ről is.

DE ha már ennyien írtátok, h így pofátlanság meg úgy pofátlanság, hogy KIKÜLDJEM AZ ÉJSZAKÁBA a vendégeimet, akkor mindenképp keresünk fizetős szállást, mert nálunk se férnek el olyan sokan. Senkit sem küldenék ki az éjszakába, ilyen hülyeséget ne is mondj. Pl. a zenekarunknak is felajánlottuk, hogy aludjanak a hotelben, fizetjük, de ők nem szeretnek sehol sem aludni, azt mondták, volt, hogy már külföldről is hazavezettek reggel 7kor.

A közelieknek (15km-es körzet)úgy gondoltam, fogadok egy buszt vagy kisbuszt, ha szeretnének hazamenni éjjel. Mert azt én sem szeretném, hogy vki ne igyon, holott szeretne.

2013. nov. 29. 14:05
 54/66 anonim ***** válasza:
66%
Rövid leszek. A hogy illik kérdésedre a válasz: Fizesd ki nekik a szállást,attól függetlenül,hogy te a helyükben hazamennél.
2013. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalva, fizesd a szállást, de keress olcsóbbat a 12 ezresnél. Nem várhatod el a családoktól, akik nem kevés pénzt áldoztak arra hogy veled legyenek a nagy napodon (benzin/jegy oda jutni, menyasszonytánc, nászajándék, esetleg elegáns ruha maguknak - láttam olyan esküvői meghívót ahol ki volt kötve hogy minimum milyen értékű ruhában kell lenni ahhoz hogy részt vehess az esküvőn), hogy hajnalban vezessenek haza. Persze, aki 50 km-es körzeten belül lakik, annak nem kell szállás, értelemszerűen annak ajánlod fel aki messziről jött.

Egyszerűen illik felajánlani, ha még a szállást is a vendégnek kéne fizetni, hát nagyon jó barátoknak kell legyetek ahhoz hogy ennyit költsön a TE fontos napodra.


Az odautazást természetesen a vendég fizeti magának! Hugom esküvőjére jöttek amerikai barátok, magyar barátok akik már régen külföldön élnek, a repjegyet maguknak fizették. Viszont szállás ingyen járt - több mint egy éjszakára.

2013. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk juniusban lesz az eskuvonk, vannak rokonok akik Angliaban elnek, párom teljes csaladja 50km-re a lagzi helyszínétol, biztosítunk buszt is, de a testvéreket és a szuloket majd itt marasztaljuk, természetesen mi alljuk a szallodai koltsegeket!!!!
2013. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
42%

ha külföldről jönnek, az tök más, mert esélyük sem lenne hazamenni.


Itt senki sem a külföldiekről beszél.

2013. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
50%

utolsó vagyok.. most i a francnak is lettem lepontozva??


igazán beszüntethetnék már ezt a kiba-szott pontozást!!!!

2013. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert töklényegtelen, hogy külföldről jönnek vagy az ország másik végéből akkor is illik a rokonokat elhelyezni.
2013. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
62%
Így van.
2013. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!