Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekünk kéne fizetnünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk kéne fizetnünk a szállodai szobájukat azoknak a vendégeknek, akik nem tudnak hazajutni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy kis városban lesz a lagzi, de ott kb. senki nem lakik a vendégek közül, inkább csak a környékbeli falvakban (10 km-re), illetve lesznek jó páran, akik messzebbről jönnek. Nekik mi fizessük a szobát, vagy mindenki oldja meg, ahogy tudja? Vagy esetleg mi intézzük a szobát, de ők fizessek? Hogy illik?
2013. nov. 27. 20:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
18%
Intézzék ők a szervezést. Minden vendégnek adjatok x összeget ami a legolcsóbb helyre elég egy éjszakára. aki drágább helyen szeretne megszállni az kipótolja sajátból.
2013. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy helyen szállna meg minden vendég, akkor biztos kaptok kedvezményt. Két éve voltunk vendégek Balaton melletti szállodában egy esküvőn, ott egy szobát két főre 5000 forintért adtak ki, ami nagyon baráti ár. :)


Gondoljátok végig, hogy nagyságrendileg hány vendég szállna meg, és úgy kérjetek árajánlatot több szállodától.

2013. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
90%
Azt csak most olvastam, hogy 10 km. Miért nem béreltek egy buszt? Többször fordulna, nem kellene mindenkinek megvárni egymást.
2013. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
85%
Ja én nem 10 meg 30 km-re gondoltam, hanem min. 150-200 km
2013. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

Igen, mi is haza szoktunk jönni lagzikból, még 120 km-ről is hazajöttünk egyszer, nem is a 10-esekről beszélek, ők haza tudnak majd menni, hanem a 100 vagy afölöttiekről.

Csak olyan kellemetlen érzés, meg akarom, hogy feleljen ez az egész a vendégeknek. Meg akkor nem is ihat az, aki majd vezet...

2013. nov. 27. 21:08
 16/66 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféle variációt tapasztaltam már vendégként, vagyis olyan sehol nem volt, hogy oldd meg magad. Vagy intézték de nem fizették, vagy intézték és fizették is, utóbbi többször volt. Jól esett, hogy kifizették, mert sok pénz volt az odaút is, meg még nászajándék is ugye. Ahol nekünk kellett fizetni, ott tényleg elég költséges lett az az esküvő és emiatt eléggé rossz emlékem van róla. Aki 10 km-re lakik, az nyugodtan hazamehet szerintem, elég azoknak intézni és ha lehet fizetni, akik tényleg messziről jönnek (mondjuk 60 km-nél messzebbről), városon belül is simán autózik az ember 10-30 km-t. Rokonokat el lehet helyezni esetleg más rokonoknál, többieket panzióban olcsóbb helyeken, nem kell puccosnak lenni, csak tisztának és legalább zuhanyzó-wc-s szobáknak.
2013. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kis város. Ez a szálloda van, meg egy másik, ami viszont nagyon puccos, ott meg 20.000 lenne egy éjszaka :S
2013. nov. 27. 21:11
 18/66 A kérdező kommentje:
Sajnos panzió sincs, se semmi más szállás, mivel mint írtam, kis város :)
2013. nov. 27. 21:13
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy kollégium a városban, ahol lehet szobát bérelni hétvégén egy éjszakára? Testvéremék így oldották meg és nem került fejenként 1-2 ezernél többe. Néhány haveromat "felbéreltem", hogy szállítsák az autóval nem rendelkező vendégeket a lakodalom és a szállás között, ők mindig rendelkezésre álltak, így aki elfáradt, az el tudott menni pihenni. Ez csak üzemanyagárba került, na meg persze ők is fogyaszthattak bátran a lagziban bármit, csak alkoholt nem. Persze hajnalban mikor már nem kellett vezetni, bepótoltuk azt is rendesen :)
2013. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
Estleg érdeklődd meg a papnál, aki összead, a református parókiákon általában van több vendégszoba mert sokszor jönnek külföldről vagy bárhonnan vendégek. A katolikusoknál nem tudom hogy van, de szerintem ott is van 1-2 vendégszoba.
2013. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!