Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekünk kéne fizetnünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk kéne fizetnünk a szállodai szobájukat azoknak a vendégeknek, akik nem tudnak hazajutni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy kis városban lesz a lagzi, de ott kb. senki nem lakik a vendégek közül, inkább csak a környékbeli falvakban (10 km-re), illetve lesznek jó páran, akik messzebbről jönnek. Nekik mi fizessük a szobát, vagy mindenki oldja meg, ahogy tudja? Vagy esetleg mi intézzük a szobát, de ők fizessek? Hogy illik?
2013. nov. 27. 20:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
40%

nálunk soha, senki nem igényelt szállást. a legmesszebbi vendég 250km-ről jött (család), anyuka nem fogyasztott alkoholt és szépen hazavezetett.


Nekem akkor sülne le a pofámról a bőr, ha elvárnám a pártól, hogy még szállást is fedezzen, mikor tudom, mennyibe kerül az esküvő. Lehet alkohol nélkül is szórakozni, aztán szépe hazamenni...

2013. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van, én sem vártam el soha senkitől, hogy legyen szállás, valaki nem ivott, és hazavezetett.

De látod, milyen megosztó vélemények születtek... :)

2013. nov. 29. 11:55
 43/66 anonim ***** válasza:
75%
Ti komolyan úgy gondoljátok, hogy az a normális, hogy messziről elhívtok embereket, elfogadjátok a nászajándékot, elvárjátok, hogy valaki a társaságból ne igyon semmit, akkor sem, ha egyébként szeretne (nem berúgásról beszélek), aztán éjszaka vagy hajnalban fáradtan, egész napos program után, felelősséget vállalva több emberért vezessen haza, csak mert ti smucigok vagytok? Gondolkodjatok már egy kicsit, ez nagyon visszatetsző.
2013. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
66%
Ja, ha valakinek nincs pénze pár vendégnek szállást biztosítani, akkor nem kell rázni a rongyot a semmire és kis esküvőt kell tartani.
2013. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

43-as!

Hol találtál a kérdésemben olyan irányú célzást, miszerint "elvárjuk", hogy eljöjjenek, adjanak nászajándékot és még a szállást is fizessék?

Hogy smucigok lennénk? Nem hinném.

Rengetek pénzzel jár egy esküvő, és 12.000 FT/főt sokalltuk egy éjszakára...

De a kommentben írtam, h vendégházakat fogunk felekersni.

A kérdésem arról szólt, hogy ezt hogy szokás, hisz nem tudom, még nem aludtam ott egy lagziban sem.

2013. nov. 29. 12:37
 46/66 anonim ***** válasza:
88%
Felétek ezek szerint nem szokás,nálunk a vendéglátásba beletartozik az is,hogy nem tesszük ki a vendéget az éjszaka közepén az utcára.Nálunk vegyes volt az elhelyezés.A közeli rokonokat más rokonoknál, a távoliakat pedig hotelben vagy panzióban szállásoltuk el.Nem kérdeztük,hogy szeretnék-e,lefoglaltuk,aztán mindenkinek elmondtuk,hogy ha nem szeretnének éjjel 200 km-t vezetni,fáradtak és esetleg ittak is,akkor itt van a lehetőségük,hogy másnap pihenten menjenek haza.Ez nem elvárás,ez figyelmesség,amit vagy megteszel vagy nem,de én előbb spórolnék magamon,mint a vendégeimen.
2013. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező, próbáld értelmezni amit írtam. Nem azt írtam, hogy elvárjátok a nászajándékot (az más kérdés, hogy gondolom nem adod vissza a vendégnek, hogy nem kell), hanem azt, hogy elvárnátok, hogy éjszaka, fáradtan induljon haza, mert ti smucigok vagytok. Mert igen, azok vagytok. Volt már esküvőm, tudom, hogy drága, de soha nem spóroltam volna a vendégeken. 43-as
2013. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

Oké. Én meg nem mondtam, hogy "kiteszem az éjszaka közepén az utcára". Nyilvánvaló, h nem teszek ilyet.

Az meg miért smucigság, ha olcsóbb szálláshelyet akarok keresni, nem az 5*-os hoteles árút?

2013. nov. 29. 13:35
 49/66 anonim ***** válasza:
59%
felétek szokás, felénk meg NEM!!! nem tudom, ezen mi a lepontozandó! Az, hogy MÁS a szokás??? gratulálok!!!! (51 voltam)
2013. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
36%
akarom mondani 41
2013. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!