Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg gondot jelenthet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gondot jelenthet a vendégeknek ez az esküvőn?

Figyelt kérdés

A párommal elkezdtük tervezni az esküvőt. Nem lesz sok vendégünk. Ha mindenki el tud jönni, akit szeretnénk meghívni, harminckét ember lesz összesen, plusz mi ketten.

Arra gondoltunk egy hotel különtermében tartanánk a szertartást és utána lenne egy vacsora (leves, többféle sült, köret, torta, gyümölcs, sós és édes sütemények és persze italok). Vagyis nem lenne lagzi.

Amikor ezt elmondtuk a párom szüleinek, leendő anyósom kiakadt, mert szerinte nem lehet "csak" egy vacsorát tartani és ha jól érzik magukat a vendégek, csak úgy haza küldeni őket. szerinte legyen zene, buli és tartson éjfélig minimum.

Hiába magyaráztuk, hogy ennyi emberre felesleges nagy hepajt rendezni,ráadásul eléggé vegyes a társaság (lesznek idősek, kisgyerekesek és pár barátunk,akiket különböző helyekről ismerünk vagyis kevesen ismerik közölük egymást), szerinte ez nem gond, mert úgyis mindenki olyan részeg lesz, hogy majd jó lesz a buli.

Az lenne a kérdésem, hogy valóban ekkora gond lenne, ha csak egy vacsorát tartanánk a szertartás után és nem lenne buli? Mi ketten fizetjük amúgy az egész esküvőt.


2013. márc. 5. 13:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem semmi rossz nincs abban amit anyósod mond.

Elfér egy magnó a hotel különtermében, amibe beteszitek a kedvenc cd-teket és annyira hangosan szól, hogy ne zavarjon és hallani is lehessen.


Haza küldeni tényleg elég gáz a családot, haogy na akkor most 8 óra mindenki lépjen le. Ha lesznek fiatalok akkor ahogy anyósod mondja, lesz táncolás is.


nekem kicsit úgy tünik amit te írsz az olyan, hogy házas akarok lenni, de az esküvönk kínos, és csak teher nekem, rendezzük le minél gyorsabban, aztán mindenki huzzon haza. (ez a leírtadból jött le)

a vendégek azért jönnek, hogy ünnepeljenek, és egy magnó pár cd-vel nem fog zavarni senkit sem.

2013. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 zabmester ***** válasza:
100%

Ezzel szerintem nincs semmi gond, HA:

1. a meghívóból egyértelműen kiderül, hogy csak egy vacsora lesz, és más nem

2. olyan időpontban lesz, hogy akik esetleg messzebbről jönnek, azok is haza tudnak menni, mert gondolom ha egy sima vacsi lesz, akkor emiatt nem akarnak szállást keríteni.

2013. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Mi is csak 50-en voltunk a lagzinkon, és egy ilyesmi vacsora volt, de zene is volt mellé, és táncolt is a jónép. szerintem ez kell a hangulathoz, aki veszi a fáradságot és elmegy, az ennyit már megérdemel. Legalább legyen lagzi hangulata. Főleg ha pénzt is kaptok a vendégektől, cserébe illik adni valamit, legyen ez a jó hangulat. Amihez dukál a zene.
2013. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Mi is csak vacsit csináltunk,mindenféle kaja,aztán még 1 óra szánva beszélgetésre,aztán mindenki haza.

Én anyósomnak se tetszett,de nem ez volt a lényeg.

Vendégek nagy része jól érezte magát,mi is,nem érdekel a puffogás.

2013. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! Így egy kicsit jobban látom a másik oldalt.


A zenével az a gond, hogy nem lehet csak úgy egy magnőt beállítani, mert a hitel csak a zenekart engedélyezi, a magnó disco-kategória a tulajnál és nem szívesen engedélyezik. Igazából van bennem némi félsz, mert a párom testvérének esküvőjén hiába volt zenekar, alig egy két pár táncolt, ami igazából elég kínos volt...

2013. márc. 5. 14:00
 6/26 A kérdező kommentje:
Elnézést a félregépelésekért, a magnő=magnó és a hitel=hotel akart lenni.
2013. márc. 5. 14:02
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is az a véleményem, hogy egy esküvő azért különbözzön egy akármilyen családi, ünnepi vacsorától, az jobb esetben egyszer történik meg az emberrel.

Zene nélkül nekem egy esküvő elképzelhetetlen lenne, szerintem a zene kiválasztása ugyanolyan fontos, mint az éltelek összeválogatása. Tehát ha megadjátok a módját vacsorával, ruhával, akkor a zene örömétől ne fosszátok meg az embereket, mert csak egy marha unalmas vacsorázgatás lesz belőle. Nem kell szerintem sem óriási nagy parti, de azért aki szeretne, táncolhasson egyet. Nem szeretnél a férjeddel például egy szép nyitótáncot betanulni? Ezek olyan örök emlékek, amit soha senki nem vehet el tőletek, kár lenne megfosztani magatokat tőle.

2013. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Mi is csak 35-en voltunk az esküvőn de egy szintist azért hívtunk aki nagyon jó hangulatot csinált,mindenki táncolt-öregek+fiatalok,menyasszonytánc is volt.Az én anyósom meg azon akadt ki hogy minek ekkora felhajtás,menjünk el ketten az anykönyvvezetőhöz,szerezzünk egy-egy tanut és kész-hát én meg ezen akadtam ki...

Szerintem zene nélkül nincs 'esküvőhangulata' az egésznek.Egy szintis is tud jó bulit csinálni.

2013. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

23 fő volt az esküvőnkön és voltak akik nagyon nem ismerték egymást, de nagyon nagyon jól sikerült. Természetesen volt zenekar és zene. Nagyon jó volt a hangulat és az idősek is kitartottak éjfélig a menyecske táncig. Amúgy 3 körül ment haza szinte mindenki.

Én azt mondtam hogy kis esküvőm lesz de mindent akarok ami jár egy esküvővel.Ha már mindenre adtok akkor ezt a pénzt már ne sajnáljátok a zenészre és a zenére. Valahol egyetértek az anyósoddal de természetesen az számít amit ti akartok. De miért fosztanád meg magadat egy vonatozástól vagy keringőtől?

2013. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló, jó lenne a leendő férjemmel táncolni,de különböző okok miatt mi sosem tudnánk egymással táncolni sajnos :(
2013. márc. 5. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!