Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg gondot jelenthet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gondot jelenthet a vendégeknek ez az esküvőn?

Figyelt kérdés

A párommal elkezdtük tervezni az esküvőt. Nem lesz sok vendégünk. Ha mindenki el tud jönni, akit szeretnénk meghívni, harminckét ember lesz összesen, plusz mi ketten.

Arra gondoltunk egy hotel különtermében tartanánk a szertartást és utána lenne egy vacsora (leves, többféle sült, köret, torta, gyümölcs, sós és édes sütemények és persze italok). Vagyis nem lenne lagzi.

Amikor ezt elmondtuk a párom szüleinek, leendő anyósom kiakadt, mert szerinte nem lehet "csak" egy vacsorát tartani és ha jól érzik magukat a vendégek, csak úgy haza küldeni őket. szerinte legyen zene, buli és tartson éjfélig minimum.

Hiába magyaráztuk, hogy ennyi emberre felesleges nagy hepajt rendezni,ráadásul eléggé vegyes a társaság (lesznek idősek, kisgyerekesek és pár barátunk,akiket különböző helyekről ismerünk vagyis kevesen ismerik közölük egymást), szerinte ez nem gond, mert úgyis mindenki olyan részeg lesz, hogy majd jó lesz a buli.

Az lenne a kérdésem, hogy valóban ekkora gond lenne, ha csak egy vacsorát tartanánk a szertartás után és nem lenne buli? Mi ketten fizetjük amúgy az egész esküvőt.


2013. márc. 5. 13:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%

én is csak azt tudom mondani,hogy ha a meghívóból egyértelműen kiderül,hogy csak vacsora lesz,akkor nem lesz meglepetés a vendégeknek hogy miért nincs zene,és buli..!


viszont: én sem tudnám elképzelni,hogy az esküvőmön legalább egy zongorista ne legyen.


a nagynénémék a 2. esküvőjét is úgy tervezték mint te,hogy csak vacsi és semmi más. de végül egy férfi mégis volt szintetizátorral-és végül hatalmas buli lett

2013. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is ugyanez volt a helyzet. 40-en voltunk összesen, délután volt az esküvőnk, utána egy vacsorát terveztünk csak. Az étteremben megkérdezték hogy nem is lesz zene? Mondtuk nem, csak vacsora. Nagyon udvariasan mondták, hogy ezzel az szokott a baj lenni, hogy megvacsoráznak a vendégek, utána meg kínosan ülnek a csendben, nézik egymást, esetleg beszélgetnek, senki sem meri elkezdeni a hazafelé menést, mert az olyan ciki, hazaküldeni meg nem illik a vendégeket. Igazuk volt, beláttuk, és elfogadtuk az egy személyes zenészt. Kb, éjfélig zenélt, utána szépen lassan elkezdtek a vendégek maguktól megindulni hazafelé, és nem volt ciki egyáltalán. Még táncikáltak is kicsit.
2013. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%
Megkérdezhetem miért nem táncolhatnátok együtt a pároddal? Valamelyikőtök esetleg mozgássérült?
2013. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem, egyikünk sem mozgássérült, csak hatalmas a magasságkülönbség köztünk (tehát nem csak 10-20 centi). Amikor elterveztük, hogy esküvő lesz, próbáltam tanítani a párom néhány táncra (régen versenytáncoltam), de szinte lehetetlen sajnos. Lehet, hogy ez így nevetségesnek hangzik, de csak az lehetne megoldás, ha a ruhához magassarkú helyett gólyalábat húznék.


Köszönöm a mindenkinek a választ! Kicsit másként látom már a zenekérdést, eddig egyáltalán nem tartottam fontosnak.

2013. márc. 5. 14:25
 15/26 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy mekkora a magasságkülönbség nálatok?:)
2013. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Na jó, legyen elég annyi, hogy több mint félméter (ő különösen magas én pedig nagyon pici).
2013. márc. 5. 14:28
 17/26 anonim ***** válasza:
72%
Fölemel és ennyi így is lehet egyet táncolni nem? A násznép úgy ahogy van elfogadta ezt a dolgot. Ha meg tanítgattad táncolni akkor nem bírta megtanulni? Mert lassúzni azért lehet.
2013. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
Esküvő csak egyszer van az életben (jó esetben), és egy jó bulihoz nem feltétlenül kell egy vagyon, A hangulat úgyis az embereken múlik.
2013. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
Aranyosak lehettek együtt! De tényleg, nem rosszból írom! Nekem mindig a nagyon magas férfiak tetszettek, Én pedig nagyon de nagyon szeretnék alacsony, ici-pici nő lenni! ezért is Picóka a becenevem!(166 cm vagyok sajnos)
2013. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg olyan esküvőd legyen, amilyet akarsz. A világ legunalmasabb dolga lenne, ha minden esküvő egyforma lenne.


Aki piálni meg táncolni akar, otthon is megteheti, aki meg anélkül nem érzi jól magát, ne is menjen el.

2013. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!