Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg gondot jelenthet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gondot jelenthet a vendégeknek ez az esküvőn?

Figyelt kérdés

A párommal elkezdtük tervezni az esküvőt. Nem lesz sok vendégünk. Ha mindenki el tud jönni, akit szeretnénk meghívni, harminckét ember lesz összesen, plusz mi ketten.

Arra gondoltunk egy hotel különtermében tartanánk a szertartást és utána lenne egy vacsora (leves, többféle sült, köret, torta, gyümölcs, sós és édes sütemények és persze italok). Vagyis nem lenne lagzi.

Amikor ezt elmondtuk a párom szüleinek, leendő anyósom kiakadt, mert szerinte nem lehet "csak" egy vacsorát tartani és ha jól érzik magukat a vendégek, csak úgy haza küldeni őket. szerinte legyen zene, buli és tartson éjfélig minimum.

Hiába magyaráztuk, hogy ennyi emberre felesleges nagy hepajt rendezni,ráadásul eléggé vegyes a társaság (lesznek idősek, kisgyerekesek és pár barátunk,akiket különböző helyekről ismerünk vagyis kevesen ismerik közölük egymást), szerinte ez nem gond, mert úgyis mindenki olyan részeg lesz, hogy majd jó lesz a buli.

Az lenne a kérdésem, hogy valóban ekkora gond lenne, ha csak egy vacsorát tartanánk a szertartás után és nem lenne buli? Mi ketten fizetjük amúgy az egész esküvőt.


2013. márc. 5. 13:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is olyan legyen az esküvő amilyet ti akartok. Én örülök, hogy az enyémen nem volt táncikálás, mert én egyszerűen utálok. Főleg úgy, ahogy anyósod mondja, hogy mindenki részeg lesz és akkor jó a buli. Nekem meg nem kellemes részeg emberekkel összecsimpaszkodni. Ha ti nem szeretnétek, akkor ne legyen.

A meghívóból derüljön ki egyértelműen, hogy ez csak vacsora és kész.

2013. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként minden ember más, én táncolós lagziba nagyon nem szívesen mennék. Egy ilyenre viszont sokkal inkább.
2013. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nálunk még pár év van az esküvőig, de azért néha szóba kerül . Annyi biztos, hogy lesz egy kültéri polgári szertartás, aztán pedig egy szintén kültéri ebéd/estebéd/vacsora. Zene is lesz, de leginkább csak háttérzajnak. Aki akar táncoljon én miattam.

A párom egyenesen utál táncolni, kötelezni nem akarom rá, hogy de igen is táncolni fogsz, mert én azt mondtam és ez az esküvőnk.

Ilyen közönséges "falusi" hangulatú mulatság biztosan nem lesz.

2013. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk pontosan ilyen esküvőnk lesz, amilyet leírtál :) Elején az én családomnak se tetszett (milyen esküvő az, ha nem lesz lagzi...), de végül elfogadták, egyébként az anyósoméknak is ilyen esküvőjük volt 30 évvel ezelőtt. Mi végül úgy oldottuk meg, hogy a szertartás délben van, és utána ünnepi EBÉD lesz, nem pedig vacsora, ezt ki is hangsúlyoztuk a meghívón, így a messziről érkezők is időben haza tudnak indulni. Utálunk táncolni, a "bulizás" sem a mi világunk, miért fordulnánk ki magunkból csak azért, mert ez a "szokás"? Csináljatok olyan esküvőt, amilyet csak szeretnétek!
2013. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha jelzitek előre (pl. a meghívón), akkor miért lenne gond?

Mondjuk abban egyetértek, hogy valami halk zene mehetne esetleg a vacsora alatt, hogy mégis legyen egy kellemesebb hangulat. De ez is a ti döntésetek.

Tesóméknak is ilyen volt az esküvőjük, zene is lett (volna), csak folyton lehalkították. Egy étteremben volt, az éttermi dolgozók tekerték le a hangerőt (középtájt ültem és semmit se hallottam belőle). Ez zavart.

2013. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Meknes ***** válasza:
Szerintem ne az anyósod döntse el,hogy milyen legyen az esküvőd,hanem úgy cselekedjetek,ahogy neked és a párodnak is megfelel.Az anyósod meg törődjön bele.Ha meg táncolni és bulizni szeretne,akkor menjen el szórakozni valahova.Ne hagyd,hogy mások döntsenek helyettetek!Persze,az igaz,hogy a vendégeket nem lehet csak úgy hazaküldeni,de szerintem lehet olyan meghívót készíteni,amin fel van finoman tüntetve,hogy ez egy vacsi zene nélkül,bla-bla-bla.Akik ezzel foglalkoznak,biztos meg tudnak fogalmazni egy olyan szöveget,amiből a meghívottak tudni fogják,hogy mikor illik haza menni.Az anyóst is finoman próbáljátok meggyőzni.
2013. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!