Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudok dönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, hogy hogyan vegyem fel a férjem nevét? Amelyik a legtöbb "szavazatot" kapja az lesz a nyerő.

Figyelt kérdés

Kovács Zoltánné


Kovácsné Szabó Katalin


2013. aug. 19. 07:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
66%

"Számomra fontos volt, hogy felvegyem a férjem nevét, mutatva, hogy a felesége vagyok, tehát -né-ként,"


ezek a külvilágnak szóló semmiségek, tipikus elkeltem, én már nem árul petrezselymet hozzáállás. Kérdező ugyanez. Szerintem a Kovács Zoltánné maradi és elavult, mint egy 70 éves öreglányé, a Kné Sz. Katalin meg túl hosszú. A Kovács Katalin tök jó és ennyi.


Ennyire számítanak a külsőségek?

Néha nem értelek titeket lányok....

2013. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg ennyire értetlenek vagyunk akkor meg ne egy rakás hülyével döntsd már el hogy fognak hívni 30 éven át (ha szerencséd van és nem válsz el).


3 hónap alatt eldönthetted volna.

2013. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem értetlen senki, csak elmondtuk, mi hogy vennénk fel...bocs, hogy az nem szerepelt a felsoroltak között...de tudod mit? Vedd ahogy akarod, béna vagy, ha ennyit nem tudsz magadtól eldönteni, és neked az fontos más hogy venné fel.
2013. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
69%

Gondolj bele:

Ha a Kovács Zoltánné-t választanád, ez kerülne az okmányaidba, így is mutatkoznál be? Csak egy életszerű példa. Lesz majd egy lányod, a lányod bemutatja 18 évesen a barátját:


- Nézd mama, ő itt a barátom, a Jóska!

- Kezit csókolom, Horváth Jóska vagyok, nagyon örvendek!

- Szia Jóska, KOVÁCS ZOLTÁNNÉ vagyok!

- Ööööö, csókolom, de most akkor hogy szólíthatom?


Érted, ezzel tulajdonképpen megszűnik a neved. A vezetéknév még hagyján, de az elég tré, hogy bemutatkozol és nem tudják meg belőle a keresztneved sem..

2013. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Úgy mutatkozom majd be, hogy Kovácsné Kati.
2013. aug. 19. 08:14
 16/37 anonim ***** válasza:
73%
Ja, még annyit, legyél Kovács Zoltánné, hogy biztosan mindenki tudja, hogy te tisztességes férjes asszony vagy...
2013. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
71%

"Számomra fontos volt, hogy felvegyem a férjem nevét, mutatva, hogy a felesége vagyok, tehát -né-ként, viszont az is fontos volt, hogy megtartsam édesapám nevét is"


És hány marhát fizetett apád a kérőnek, hogy tisztességgel eladjon?


Ez a gondolatmenet tényleg olyan, mintha a férfiak vagyontárgyat cserélnének, a nő meg tapsol is hozzá... Apám tulajdonából a férjemébe kerültem...

2013. aug. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
70%
Mi szeptemberben házasodunk és a Kovácsné Szabó Katalint választottam. Eredetileg Kovács Zoltánné szerettem volna lenni, de a vőlegényem nem akarta mert az anyját is így hívják. Aztán még az anyakönyvezető is beoltott hogy nehogy azt válasszam, mert régimódi, meg amúgy is hogy nézne ki ha "fiatal" létemre így kéne bemutatkoznom. :D
2013. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
68%

"A kérdező kommentje:


Úgy mutatkozom majd be, hogy Kovácsné Kati."


Aha, és hivatalos helyen hogy fogsz bemutatkozni? Vagy majd ott is "Katizzanak"?


Amúgy meg mi értelme van felvenni a Kovács Zoltánné nevet ha utána Kovácsné Kati néven mutatkozol be?

2013. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
73%

Kovácsné Szabó Katalin ra szavazok, én is így veszem fel majd a nevem

Borosné Varga Katalin :)

2013. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!