Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nevezte valaki a babáját...

Nevezte valaki a babáját szépségversenyre? Miért nem a legszebbek kapják a legtöbb szavazatot?

Figyelt kérdés
Én feltettem a babám képét több helyre is, de sajnos az a meglátásom, hogy nem sportszerűek ezek a szavazások! Ti hogy látjátok? Hova neveztétek be a babátokat?
2009. máj. 22. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenki a saját babáját tartja a legszebbnek, és ha nem az ő babája kapja a legtöbb szavazatot, akkor nem ért egyet a végeredménnyel. Csak az a gond, hogy erről minden anyuka így gondolkozik, viszont minden baba nem nyerhet. Én ezért tartom butaságnak a gyerekszépségversenyeket.
2009. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen a véleményen vagyok,és nem vagyok elfogult a gyerekemmel szemben!Már nem is nézem meg hogy állunk!
2009. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában a nyilvános szavazásokon azok a babák kapják a legtöbb szavazatot, akik szüleinek a legtöbb ismerőse van, vagy a legtöbb pénze emelt díjas sms-ek hadát küldeni.

Ezen én nem lepődök meg.

Kirakják iwiw üzenőfalra a linket naponta ötször és aki kedves, az kattint sokszor. Én is szavaztam már ismerős gyerekére, de ha már ott jártam szétnéztem és más babák is kaptak tőlem szavazatot.

Én épp emiatt nem is nevezek a fiammal sehova, nincs elég szorgalmas jóbarátunk, sms-re nem költenék, meg így amúgy sem lenne nagy sikerélményem.

2009. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazakat írtál, de hidd el, én azért nem háborodom fel, ha tényleg szép baba nyer, vagy kapja a sok szavazatot. Például részt vett a babám a szépekszépén a tavasz szépe versenyen, sajna nem értünk el helyezést, de ott legalább szép babák nyertek. Az bosszant, amikor nem egy szép baba vezet.
2009. máj. 22. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ezeket a szépségversenyeket azok nyerik, akinek a legtöbb ismerőse áldoz rá pénzt, hogy szavazzon. Vagy a kiíró valami rokona.

Nálunk a fényképésznél volt pl. ilyen szépségverseny. 500 ft-ért lehetett szavazni. Szerinted az utcáról bemegy bárki, hogy 500 ft-ért szavazzon egy idegen gyerekre?

Hülyeség az egész, én sem nevezem a gyereket, pedig szerintem ő a legszebb a faluban.

2009. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
(10:23-kor aki írt) Te hová nevezted?
2009. máj. 22. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan nincsen, hogy nem szép baba:-) Persze, mindenkinek, nekem is a sajátom a legszebb, de ennek ellenére szerintem minden baba szép, aranyos, cuki, stb:-) én sosem szavazok ilyen szépségversenyen egyik babára sem, max nézegetem a képeiket, mert tündéri az összes:-)
2009. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Babavilágba neveztem és mindig csak 5-6 szavazatot kap. Pedig nem hiszem hogy aki 50-60 szavazatot kap az a baba annyival szebb is.
2009. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én éppen emiatt nem nevezném a kislányomat semmilyen szépségversenyen! Pedig ha megyünk valahová, még az idegenek sem szokták sokszor megállni, hogy ne szólítsanak meg, meg ne dicsérjék. Én is úgy gondolom, elnézve az ilyen versenyek eredményeit, hogy azok a babák nyernek, akiknek a szülei a legtöbb ismerőst tudják mozgósítani a szavazásra. Nálunk éppen a területi szépségverseny mindkét korcsoportjában olyan gyerekek győztek, akikről még a legjobb szándékkal sem lehet azt mondani, hogy szépek..És ez nem csak az én véleményem, hanem nagyon sok ismerősömé is, akiknek már bőven kinőtt a gyerekük az ilyen versenyekből vagy még nincs is gyerekük..
2009. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!