Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan oldal, ahol benevezh...

Van olyan oldal, ahol benevezhetem a babámat szépségversenyre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Szegény gyerek. Hagyd hadd legyen gyerek, nem azért szülted, hogy villogj vele. Az ő érdekét nézd, ne a te vágyaid.
2009. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Picibaba.hu-n van
2009. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy kep kirakasatol meg nem lesz a gyereknek semmi baja,es nem a kerdesre valaszoltal!
2009. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:

neked nem mindegy hogy én mit teszek? attól mert egy képet benevezek nem azt jelenti hogy nem adok meg mindent a gyerekemnek és hogy rossz anya lennék ettől, tudod én büszke vagyok a fiamra, attól mert te nem mered meg mutatni a gyereked más már had tegye!


a picibaba.hu-n nem tudom hol kell segítenél!

Köszönöm aki válaszolt a kérdésemre!

2009. máj. 25. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] Itt egy zsűri dönt. Az én babám is fennt van! :)
2009. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok. A picibabán úgy tudsz nevezni, hogy pl. rámész a júniusi picúrra és a bal felső sarokban van egy olyan opció, hogy nevezés.

Remélem tudtam segíteni!

2009. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A babavilg oldalán is van ilyen,de ott ilyen hét szép van és neten lehet szavazni.Én azért nem szeretem ezt,mert lehet h nekem van 600ismim a másiknak meg csak 100.

Amúgy szerintem jó ötlet,legyél már büszke rá ha tényleg olyan szép:DAmúgy ez nem majmolásba megy át,még akkor sem ha mondjuk 5 éves lenne.Én ha a gyerekem is akarja majd viszem ilyenekre.Kislányokkal jobb mert ők szeretnek cicomázni,tudom mert én is ilyen voltam csak én rucikat terveztem és készítettem a babáimnak:D

2009. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. máj. 25. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem h az akir nem válaszol a kérdésre csak támad az miért csinálja,miért kell leugatni a másikat!Nekünk is a picibaba.hu-n volt fennt a kislányunk!

És Február szépe lett:):):)

Sok sikert Nektek is!

2009. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!