Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem akarom bántani VV Ildit,...

Nem akarom bántani VV Ildit, de ti elhiszitek, hogy az egész műsorban ő kapta az egyik legtöbb szavazatot?

Figyelt kérdés
Ilyen kategóriák mellett, mint a plasztikcicák, a bombanő vagy szépfiú? Szerintem direkt raktak be egy a többiekétől totál eltérő típust, hogy aztán ebből legyen a feszkó.
2011. jan. 7. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
En nem hiszek el semmit ebbol a musorbol, ezert nem is nezem.
2011. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__14..


Már ismerte egymást Alekosz is Ildi is, Olivér mondta !

És Ildi is pedzegette, hogy hogy néz majd Alekosz az anyja szemébe - ez utalhat arra, hogy ismeri a családot, de Olivér egyértelműen kimondta.


Én is gondoltam már rá a napokban, hogy miért pont ildi kapta a kb. 20 vesztesből a legtöbb szavazatot.

2011. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Én is meglepődtem, hogy ő került be, ráadásul olyan gyenguszra, mondhatni idiótára sikeredett a bemutatkozó filmje, hogy azokután végképp nem gondoltam volna rá, hogy pont ő kerül be.

Akivel versenyezett, a piercinges Nikit inkább el tudtam volna képzelni helyette, de lehet, hogy így van ez rendjén ( a forgatókönyv alapján ), hogy ő ment be, egy totál más gondolkodású, mentalitású nő.

Azon én is elcsodálkoztam, hogy Alekosznak a szüleivel fenyegetőzött, biztos, hogy ismerték egymást már annakellőtte is..

2011. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én néha nézem a való világot, de biztos vagyok benne hogy manipulálják az egészet. a beszavazásoktól kezdve..kihirdetnek mindenféle szavazást a nézőknek de aztán úgyis az a feladat lesz amit ők szeretnének.
2011. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg nehéz elhinni. A bemutatkozó is elég rosszul sikerült, azzal az ódivatú frizurával...

Maga Ildi mondta, hogy korábban ismerték egymást Alekosszal, talán egy házban laknak vagy valami ilyesmi. Ja, és Ildinek van egy nyúlfarknyi szerepe a Barátok köztben, biztosan a héten lesz az a rész leadva, micsoda véletlen!

2011. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__14..


Gondoljatok bele,Ildi kapott egy kis szerepet a Barátok közt-ben.

EZÉRT ! rakta be az Rtl, Tuti !

Nem volt őneki olyan sok szavazata.

2011. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak... (En nem hiszek el semmit ebbol a musorbol)


Az jutott eszembe, hogy ha a Győzike megrendezett kamu, akkor ez miért ne lehetne? Fura hogy nem lehet a kamerákat elérni a neten 24-be, sőt igazából nekem még soha sem sikerült.

2011. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja igen és mindenki ismeri valahonnan a másikat.


Pl. Olivér haverja szerepelt a bajkeverőkben, Gigi-Béci-Zsuzsa, Alekosz-Ildi.


Egyébként nektek van olyan ismerősötök aki jelentkezett a 18eből?

2011. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olivér haverja Laci akit láthattatok most a Nekedvaló c. délutáni műsorba. Na csak arra akarok célozni, hogy ha nézitek a műsorokat ugyanazok az arcok feltünnek különböző műsorokban. Mókia-Balázs-Csillagszületik-Xfaktor-Nekedvaló stb...
2011. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ildi testvére indult az Xfaktorban...
2011. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!