Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lefoglaltam a mennyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefoglaltam a mennyasszonyi ruhámat már pár hónapja, de most úgy érzem, hogy nem az az igazi, választhatok másikat ugyanabban a szalonbam vagy nem szokták megengedni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem simán megengedték, bár azért mert közben állapotos lettem, és úgy a kiválasztott ruha már nem volt sem kényelmes, sem előnyös. De nem csináltak belőle gondot.
2013. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom írtatok papírt. Olvasd el. Az enyémben benne volt, hogyha visszalépek, akkor buktam a foglalót. Amit meg is értek, mert így amit te már lefoglaltál azt lehet már más is kibérelte volna akkorra, de persze nem adta oda, mert te lefoglaltad. Majd most visszalépsz és neked se kell, meg más potenciális bérlőket is elveszített miattad. Én ezek után eleve úgy állnék hozzád, hogy ja persze, akkor most választasz megint egyet és akkor majd később megint jössz, hogy bocs mégse?


Nyilván az első válaszoló esete, hogy állapotos lett azért egészen más, mint az, hogy jaj mégse ezt akarom.

2013. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Most már közelebb van az esküvő időpontja, szóval kevesebb ruhából válogathatsz. Ha ugyanabban a szalonban találsz egy jobbat, ami még szabad akkor, az szerintem a szalonnak se rosszabb (mert azt a másik ruhát se tudták kiadni ugyanúgy, szóval mindegy volt nekik). Pláne ha drágábbat választasz. Arról nem is beszélve, hogy ha kedvesen állnak hozzá, akkor utána azt fogod terjeszteni a barátnők körében, hogy az egy milyen jó szalon, milyen rugalmasan álltak hozzá, ami nem hátrány (főleg ha abban a korban vagy, amikor mindenki házasodik). Szóval ha én lennék a szalonos, akkor megengedném.
2013. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
papírt nem írtunk, csak egy számla van a foglalóról, ill. a ruha cikkszáma. Ezt a ruhát most júniusra is kiadják, mert ezt pont említette, tehát február óta páran viselik azt a ruhát. Egy próbát azért megejtek, hátha ... visszalépni nem akarok, meg nem másik szalonból akarok ruhát választani, hanem ugyanonnan.
2013. jún. 7. 08:24
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért egyszerűbb ide kérdést kiírni, mint személyesen megkérdezni?
2013. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

ha nem engedik meg a cserét, fogod magad és elmész máshova kölcsönözni.

Ha varrattad a ruhát, akkor persze nem.

2013. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem engedik meg a cserét, fogod magad és elmész máshova kölcsönözni."


Általában 30%-ot kérnek foglalónak. Nálam ez 44 ezer volt. Azért nem hiszem, hogy egy átlagos menyasszony vállat von és bukik 40-50 ezret vagy akár többet csak úgy.

2013. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem engedték, bár én is terhes lettem közben, és így nem volt túl kényelmes a korábban lefoglalt ruha.

ami szívás, hogy viszont amit ajánlottak helyette, amibe bele is fértem, az baromira nem tetszett és nem akartam olyan ruhába férjhez menni, amit utálok, úgyhogy én hagytam elbukni a foglalómat is, és másik szalonban választottam végül ruhát... hát ez van... annak ellenére hogy kisbabát várok és bizonyos dolgokról le kell mondanom, attól még igenis szép menyasszony szeretnék lenni,olyan ruhában, amilyenben én is királylánynak érezhetem magam aznap!! ;)

2013. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ebben az esetben nem szabad, hogy a pénz legyen az elsődleges szempont. (Minket sem vet fel a pénz!DE!) Ha minden jól megy, akkor csak egyszer mész férjhez, és szerintem nem szeretne senki úgy visszagondolni a ruhára, hogy "Jó volt, de nem az igazi."
2013. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es a baj csak az, hogy MINDENRE ezt írogatják az emberek, hogy jaj ne gondolja a pénzre. Ne ezen spórolj. Ez már csak egy kis plusz. Aha. A végén ezek a ne ezen spórolj, meg csak egy kis plusz tételek, akár 500 ezer forintra is rúghatnak. Én jobban bánnám, ha 500 ezerrel nagyobb lenne a mínusz, mint azt, hogy spóroltam dolgokon.
2013. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!