Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen kiadásokra kell számíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kiadásokra kell számítani egy igazi falusi esküvőn (+lagzi)? Kb 100fő

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát a legolcsóbb 100 fős igazi falusi esküvő plusz lagzi 500 ezren alul nem lesz. :)
2012. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

500 ezer?

Annyibol nem jon ki az tuti egy atlag norm eskuvo csak kaja es pia min 8000 ezer /fej.Aztan sator teritek asztalok lampak deco wc vendegeknek. Es a par koltsegei.

2012. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet hozni azt 500 ezerből is de az igen foghíjas lesz akkor... :) Szivem szerinnt egy millát mondanék :)
2012. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 1,3 milla volt 56 főre számolva.

Nekünk volt vőfély, templomi, dekoros, terembérlés, sütik, a ruhák, gyűrűk, a polgári és a fotós ingyen volt. Kiegészítők, szállást kellett fizetni és videós nem volt. Meghívók, pia (ha nincs benne az árban), zenekar.

2012. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, árat azért nem írok, mert attól függ, hogy hol és mennyiért mondják, kaptok-e kedvezményt.

Bár néhány adat:

Terembérlés 50.000 (de nekünk nem kellett a polgáriért fizetni)

Dekor mindennel együtt 78.000

vőfély 40.000

zenekar 90.000

étel/ital 8 025 Ft/fő + 38000 Ft-ért tömény, ami kevés volt

Szállás 43.000

meghívók 12000

ruhák kiegészítőkkel cipőkkel összesen 180-200 ezer

fotós ingyen volt, de 40-250 ezerig mozog, videós dettó

nekünk a templomi 25.000 volt

sütik: 57000 forint.

fodrász, smink és köröm összesen asszem egy 15-20000 forint volt.

na mégis írtam árakat :)

viszont nekünk ez Borsodban volt, egy 4*-os hotel rendezvénytermében.

De ha főzőset akarsz, biztos olcsóbb valamivel, de hogy macerásabb, szerintem az is biztos. Bár 100 főre a legolcsóbb szerintem 800-1200 e forint, ha nagyon ügyes vagy.

2012. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bemásolom ide amit íz előbb írtam, Baranya megyében lakunk


na akkor sorban:


- menyaruhát olcsón is lehet nagyon szépet venni, legyen mondjuk kiegészítőkkel együtt (fátyol, cipő, kistáska, ékszer - de van, ahol adják a ruhával) 50.000

- öltönyt a vőlegénynek mi vettük, de át kellett alakítani. Az öltöny, mellény, nyakkendő, zsebdísz, 2 ing 27.000Ft

- virágok anyós által kedvezményesen lettek véve, így "csak" 30.000 volt, de volt bőven, ha nem akarod annyira nagyon díszíteni, akkor te is kijöhetsz 30.000ből

- fodrász, sminkes, körmös vidéken egy 10esből kihozható, vagyis +10.000

- meghívókat én pauszra nyomtattam itthon, szalaggal átkötve. 1 db papírra 2 meghívó fért, 20ft volt egy A4es pausz, plusz kellett 30méter szalag, annak is kb. 30ft métere, legyen mondjuk 30ft darabja+a nyomtatás

- ültetőkártyákat is itthon gyártottam, pillangósat, egy lapra 6db fért, egy (dombornyomott, színes) lap 65Ft, vagyis darabja kb 10Ft a nyomtatással együtt

- vettünk még lufikat a Metroba, kb. 1000ft-ért

- a díszítésünk bordó és fekete volt, vettem bordó szalvétát, felhengerítve fekete szalaggal átkötve kb. 30Ft darabja

- a főasztal elé feltettünk bordó futót W alakban lógatva (ezt az étterem adta), a fehér abrosz és a bordó anyag közé pedig lógattunk karácsonyfa égősort, fehéret

- szertartás nálunk csak polgári volt, 16,000+egy pezsgő

- kaja+pia 4300Ftra jött ki, a 120 emberre 473,000ftot fizettünk étteremben

- sütit azt a család sütötte, nálunk ez a szokás, a menyatorta ajándék volt pontos árat nem tudok, de egy 3 emeletes fondanttal bevont tortánk volt, 10-12 ezerért

- bort és rövidet bevihettünk, a bor és a pálinka házi volt, 30.000ért vettünk még mellé jégert vodkát meg krémlikört, cherryt

- fotósunk 50.000ért volt, beállított, polgári meg utána csoportképek, de ha jött volna a lagzira is, az is csak +10.000, és nagyon jó képek lettek

- a videósunk 60.000et kért, őt nem ajánlom, bár a munkája nem lett rossz, de a hozzáállás... na mindegy


így hirtelen ennyi jut eszembe


nekünk 120főre megállt 850.000ft-ban állt meg


remélem segítettem :)

2012. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
en is kb 1 milla korul gondoltam.fotos es videos haverok vannak.neztem olyan helyeket ahol a ruha melle ajandek a fodrasz meg a kellekek.zeneszt tudok 50ezerert.ja es cukrasz vagyok :)
2012. dec. 4. 13:14
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és apukámnak rengeteg házibora és pálinkája van :D
2012. dec. 4. 13:20
 9/9 wapo ***** válasza:

A falusi esküvő sajátossága, hogy FALUN van.

Na a milyénk az régen volt így inkább az unokahugomékét írom.Tényleg Diszkont esküvő volt.Azaz háznál, sátor(fóliából tetőlécre saját kezűleg eszkábált)kb 10E

Terítés( a testvérek vettek tesco étkészletet maguknak és kölcsönadták :) )

Asztal szék: na az volt a legnehezebb, de pár ajtólap és padlódeszka megoldotta.

Vőfély. Az egyik munkatársam válalta.Rokon ingyen.Netről príma szövegeket tanúlt be.Azóta már hívták több helyre is pénzért. :)

Fotós: azért fizettek de nagyon baráti árat

Zenész: Az kb 50E volt, de az biztos, hogy kifulladásig húzták

Kaja. Az kb 700-1000Ft lett/fő.

Sütemény-Tortákat hoztak(szokás erre), a többit a család sütötte.

Bor van házi, pálinkának kb 1500-2000Ft/literje.

Üditő kartonos nagykerből sőr szintén, hordós csapolóval(nagy siker volt)

Kb ennyi.

Előtte egy hónap készülődés, utánna 3 nap takarítás.

Ruha, saját készítés(varrónő a menyasszony). Csokor nagykerből kb 3-4000E

Persze lehet még 1-2 dolog ami hozzájön.

A szertartásokért(polgári+ref egyházi) nem kellett fizetni.Persze rendszeres templomba járók és a pap is meg volt hívva :)

2012. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!