Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban gáz, ha nem étteremben tartjuk a lagzit, hanem egy igazi hagyományos sátras lagzit csinálunk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
ha azt kapod válasznak, hogy gáz, akkor gyorsan kibérelsz egy éttermet?
2012. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem nem gáz, mindenki úgy esküszik és lagzizik ahogy akar. nem a hagyományok után kell menni, hanem a saját elképzelések igények szerint.
2012. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz tök király a sátoros lagzi!
2012. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem bérelek ki majd éttermet semmi képen sem..csak kíváncsi vagyok a véleményekre h mit fogok majd kapni ha ezt felvetem...

Mert már mindenki azzal dicsekszik, hogy milyen étterem meg ilyen kaja olyan kaja, ilyen székszoknya stb...


a véleményem megvan az ilyenekről---utána meg 10évig fizetik a hitelt és akkor még egy lakásuk sincsen

2012. júl. 3. 18:49
 5/13 Bebo88 válasza:
87%

Szia!

Szerintem nem gáz! Én voltam ilyenben és olyanban is, mint koszorúslány:). Hagyományos sátras lagziban én családiasabb hangulatot éreztem. Olyan jó érzés volt, sok boldog, felszabadult (nem állát módjára) embert látni...

2012. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem gáz,a ti esküvőtök nektek kell megfelelni másnak semmi köze hozzá! Nekünk is sátorban lesz de nem hagyományos sátorba. Így néz ki belülről: [link]
2012. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor gáz egy kicsit a sátras lagzi ha esik az eső, amúgy meg jó dolog



A sátrat úgyis bérlitek és általában azok rakják össze akik bérbe adják, de érdeklődj utánuk hátha valaki ismeri a munkájukat meg milyen féle fajta a sátruk



pl. mi ballagáskor mindig sátrat állítunk, mert nagy a szűk család is, amilyen szerencsénk van 5 ballagáskor 4-en esik az eső és volt már olyan, hogy faszául beázott.

2012. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is sátras lagzit akartunk, de egyszerűbb étteremben kivitelezni az egészet, úgyhogy inkább ott tartjuk.

De szerintem remek a hangulata egy sátras lagzinak, biztos szép napotok lesz! :-)

2012. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk étteremben lesz,de ott nincs bérleti díj,ezért nekünk olcsóbb ott,mint sátrat bérelni.Az időjárási körülmények így nem befolyásolnak.
2012. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk sátras lagzink volt egy éve :) Nagyon jó, családias volt, mondjuk nem is voltunk sokan, csak kb. 35 fő. Mi igy szerettük volna szűk családi körben, igy mindenki jól érezte magát.
2012. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!