Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon lenéznének, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lenéznének, ha nem hagyományos esküvői ruhában lennék?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz az esküvőnk. Sajnos az utóbbi hónapokban nem várt kiadásokkal kellett szembesülnünk, ezért az esküvő költségeit is nagyon le kell vinnünk.

Az egyik dolog amivel szeretnék spórolni, az esküvői ruha. Nagyon drágán lehet kölcsönözni is, de varratni is. Én mindig soknak tartottam ennyit kiadni egy ruhára, amit csak egy nap veszek fel, és nem is nagyon tudom magam elképzelni tiszta fehér ruhában.

Ezért arra gondoltam, hogy felveszek egy szép hosszú ruhát, ami csinos, elegáns, de nem esküvői, és nem is fehér. Ez azért lenne jó, mert egyrészt sokkal olcsóbb, mint egy esküvői, ráadásul a későbbiekben is fel tudnám venni alkalmakra, bálokra, így nem egy napra "pazarolnám" azt a rengeteg pénzt.


Ilyesmire gondoltam pl. [link] (Nem feltétlenül pont ilyen, csak hogy értsétek körülbelül mire gondolok.)


Szerintetek nagyon ciki/gáz/furcsa lenne, nagyon lenéznének miatta, hogy nem "rendes" esküvői ruhában mennék férjhez?

A párom támogatja az ötletet, ezzel nem lenne gond.


2012. jún. 6. 16:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Ez a ruha gyönyörű! És ki nem tojja le hogy más mit gondol? Ha neked és a párodnak tetszik, akkor hajrá!!! Én amúgy ha férjhez megyek már csak azért sem fogok közönséges fehér ruhát felvenni. Eddig méregzöldre gondoltam, de most a te ötleted nagyon megtetszett. Legalább sokáig téma lesz hogy milyen különleges menyasszony is voltál. Amúgy meg nem kell tudniuk, hogy a pénzhiány miatt van. MOndd meg hogy ez tetszett nektek és kész. Senkinek nincs köze hozzá hogy miért választod ezt. Sok boldogságot!!! Amúgy én meg pont azt tartom cikinek, mikor valakinek nincs pénze és képes ezért az egy napért egy csomó pénzt kidobni az ablakon. Inkább az szégyelje magát, nem te.
2012. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Ki nézne le? Idegenek? Nem mindegy, hogy ők mit gondolnak? A családod, a barátaid? Gondolod, hogy náluk ez probléma lenne? Én tudod miben fogok férjhez menni majd? Ilyenben: [link] Feketében, igen. A páromnak tetszik. A többi meg kit érdekel????
2012. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

A te napod a te esküvőd. Szerintem ha volt olyan menyaszony aki egy fekete koktél ruhába ment férjez ,akkor te is nyugodtan mehetsz ilyen szép ruhába.


Én is augusztusba esküszök a legnagyobb melegbe. Én csak sima fehér pamut ruhát veszek fel, amit bármely sarki kínaiban lehetne venni. Úgy is kinn leszek a mezőn, ott mondom ki az igent is, és a fő, hogy jól érezzem magam.


Szóval szerintem teljesen jó ez a ruha.

2012. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Templomi esküvő, Igena tradicio miatt. ha csak anyakönyvezetöi lenne akkor nem ! de minden nö abban megy férjhez amiben akar mert az az Ő napjuk! A töbiek meg le vannak sz*rva!
2012. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
Egyszer élsz, és életed során egyszer lesz alkalmad esküvői ruhát felvenni. Gálaruhát még számtalanszor vehetsz fel.
2012. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

sztem sem néznének le.


de, ha csak a költség miatt húztad ki a menyaruhát, akkor:

sztem ez a ruci is megvan vagy 10E ft, annyiból vehetsz menyaruhát, vagy ha a későbbi felhasználáson van a hangsúly, olyat is.linkelek párat


[link]

[link]

ez pl. gyönyörű, és CSAK 7500ft

2012. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Csak polgári esküvő lesz (kb 60 vendéggel), nem vagyunk vallásosak.

2012. jún. 6. 17:08
 8/30 anonim ***** válasza:
63%

Templomba azért a fehér/krémszín/halványszürke valamelyikét illik választani, bár itt is lazult már a szabály. Oda ez a ruha már a kivágása miatt sem alkalmas.


Anyakönyvvezetőnél viszont kb. mindegy, miben vagy, aki nagy templomit tart, és nem egy napon van a kettő, az pl. kiskosztümben vagy nyári ruhában is mehet, sőt, akár nadrágban is.


Szóval oda nyugodtan! :)


Sok boldogságot!

2012. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Ja, bocsi, csak közben írtad, hogy nincs templomi... :) Utolsó voltam.
2012. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

áá én ha elmennék egy esküvőre ahol, ilyenbe lenne a menyasszony, tök menőnek gondolnám, meg modernek, hogy nem az a tipikius abroncsos (imádom az abroncsosakat nem leszólom)

csak tetszen hogy más..szal én nem nézném le

de legyen fehér!!abból ne engedj..csak életed legnagyobb napja:))

de ha alapból inkább hagyományosat szeretnél, nézelődj még a neten használt ruha után is, hátha találsz annyiért, amennyiért az új de estélyit vennéd


sok sok boldogságot nektek:))

18l

2012. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!