Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon lenéznének, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lenéznének, ha nem hagyományos esküvői ruhában lennék?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz az esküvőnk. Sajnos az utóbbi hónapokban nem várt kiadásokkal kellett szembesülnünk, ezért az esküvő költségeit is nagyon le kell vinnünk.

Az egyik dolog amivel szeretnék spórolni, az esküvői ruha. Nagyon drágán lehet kölcsönözni is, de varratni is. Én mindig soknak tartottam ennyit kiadni egy ruhára, amit csak egy nap veszek fel, és nem is nagyon tudom magam elképzelni tiszta fehér ruhában.

Ezért arra gondoltam, hogy felveszek egy szép hosszú ruhát, ami csinos, elegáns, de nem esküvői, és nem is fehér. Ez azért lenne jó, mert egyrészt sokkal olcsóbb, mint egy esküvői, ráadásul a későbbiekben is fel tudnám venni alkalmakra, bálokra, így nem egy napra "pazarolnám" azt a rengeteg pénzt.


Ilyesmire gondoltam pl. [link] (Nem feltétlenül pont ilyen, csak hogy értsétek körülbelül mire gondolok.)


Szerintetek nagyon ciki/gáz/furcsa lenne, nagyon lenéznének miatta, hogy nem "rendes" esküvői ruhában mennék férjhez?

A párom támogatja az ötletet, ezzel nem lenne gond.


2012. jún. 6. 16:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabbakat is! :)

A kivágása nem feltétlenül ilyen lenne (nem ezt a ruhát néztem ki, csak gyorsan kerestem egy hasonlót, hogy milyen típusúra gondoltam), ennél kicsit szolidabb vagyok. :)

2012. jún. 6. 17:23
 12/30 anonim ***** válasza:

A ruha gyönyörű, és ha ilyen az alakod, mint a képen a manökennek, szerintem simán felveheted. Egy ilyen csokorhoz mit szólsz hozzá?

[link]

2012. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz a ruhára?
2012. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%
Most hiába írjátok neki, hogy lehet esküvői ruhát is venni olyan árban, amiért egy estélyit vesz, de azt is hangsúlyozta, hogy csak egyszer veheti fel és ezt pazarlásnak érzi. Hiába vesz ugyanannyiért menyasszonyi ruhát, ha többé nem hordja.
2012. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: a menyasszonyit sem muszály megtartani ám..el lehet ugyanúgy adni, vaterán sztem:)
2012. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
76%

Erről eszembe jut az, hogy egyszer egy esküvői magazinban (még kb 15 éve...) láttam egy "menyasszonyt", aki egy hófehér, testhezálló nadrágkosztümben volt, a haja is hófehér volt és rövid, a cipője pedig szintén egy hófehér, lapos talpú. A sminkje szép, elegáns, de visszafogott volt. Iszonyúan jól nézett ki és úgy gondoltam, hogy ha valaha lesz esküvőm, én is úgy akarok kinézni :)

Aztán sajnos nem olyan lett a ruhám :(


Szerintem ne kövesd el a hibámat, ne hagyd, hogy a sok sipákoló eltérítsen a szándékodtól. A ruha, mait linkeltél, gyönyörű!

2012. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%
Gyönyörű az a ruha!
2012. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én törtfehér kosztümben esküdnék, az elegáns és más alkalomra is fel lehet venni.
2012. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is gyönyörű a ruha,simán felveheted!Sok boldogságot kívánok!
2012. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!